JOŚ VI

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czy Edyta powinna wziąć udział w szóstej edycji programu?

Tak
29
40%
Nie
44
60%
 
Liczba głosów: 73

Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: JOŚ VI

Post autor: Paulik24 »

O jeny... Znów JOŚ?! :x
A potem się dziwić że Edyta jest bardziej postrzegana jako skandalistka niż artystka kurde ;(
CO Z KONCERTAMI!? MIAŁA BYĆ TRASA PO WAKACJACH! O NAS JUŻ ZAPOMNIAŁA? ;(
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: JOŚ VI

Post autor: grzechoo »

Juhhuuu, liczyłem na Polsat, w końcu super wiadomość. To byłoby bardzo dziwne gdyby takiego koncertu nie zorganizowali, Ich Troje miało to czemu nie Edyta. I licze też na DVD. Będzie i wilk syty i owca cała
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: JOŚ VI

Post autor: Chris »

nie no <wzruszony> :beczy: Nina I love You!! :oops:
niech będzie i ten JOŚ, nieważne, w końcu to duży i 'łatwy' pieniądz dla Edyty a skoro ostatnia edycja to da się pogodzić, zawsze można nie oglądać 8)
ale ten "wielki jubileuszowy koncert" przecież to będzie trwać jakieś bite 2 godziny. <olaboga> recital w Sopocie to przy tym mały pikuś
tą wiadomość to trzeba oblać :biba: :lol3:
Edytko :edi: Nino :hipis: i wszyscy co mieszali i będą mieszać w tym palce wielkie DZIĘKI!! :guru:
:hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2009, 22:09 przez Chris, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anablu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2008, 21:33
Ulubiony album: EG, Perła
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: JOŚ VI

Post autor: anablu »

Jestem jak najbardziej na TAK!!!

Koncert jubileuszowy w TV - przecież o to nam chodziło :) Oby był show, takimi z super muzykami (orkiestrą???), tancerzami, tańcem Edyty i mega emocjami.

Na pewno będą tez goście... :hellobaby:

Myślę, że układ - koncert w prezencie za udział w JOŚ - to zasługa Darka, którego się szanuje i ceni, a ten jest w stanie wynegocjować wiele za dość niemało :hellobaby:

Przeżyjemy JOŚ na pewno!!! Czuję, że to będzie hit. Najlepsi z najlepszych - ja oglądam na pewno, choć jak zawsze szanuję zdanie odmienne w tym temacie.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: JOŚ VI

Post autor: Joan »

Joś mnie mało interesuje... w sumie już wiedziałam od tygodnia i byłam tego pewna, że Edyta wystąpi....
Co do "Wielkiego Koncertu" Jakoś mam mieszane uczucia... wolałabym koncert dla fanów.... oczywiście płatny... pewnie byłoby, że się tam nie znajdą przypadkowi ludzie i będzie super atmosfera. Ogólnie nie to, że jestem na nie.... oczywiście fakt samego koncert mnie cieszy.....
I jeszcze trochę dziwna data jak na koncert z okazji 20-leci (bo to dla fanów i Edyty) na rozpoczęcie roku szkolnego - na jesieni... zapewne dużo osób to zniechęci i będzie mało fanów.
Awatar użytkownika
Jadzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 207
Rejestracja: 01 lut 2008, 0:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Gdańsk

Re: JOŚ VI

Post autor: Jadzia »

Tak więc JOŚ zajmie 3/4 edytowego czasu w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, a co za tym idzie, na nic więcej, prócz potwierdzonego koncertu, czasu nie starczy. 'Będziemy to musieli nadrobić kiedy indziej' :?

Jeśli chodzi o jubileusz w Polsacie - super wiadomość! O ile koncert będzie biletowany oczywiście. :) Jednak układy z tą stacją na coś się przydały. Jeśli rzeczywiście do tego koncertu dojdzie, to wreszcie będziemy mieli to, na co czekaliśmy tyle lat. Tylko DVD musimy sobie do szczęścia wymodlić :)

Jesień nie jest rzeczywiście komfortowym terminem, ale każdy z nas poruszy niebo i ziemię, by się tam znaleźć.
W sumie nie ma się co dziwić. Mega koncert wymaga mega przygotowań ( a oni są na etapie wstepnych rozmów), więc wcześniej niż na jesień ni dy ry dy :P
Szkoda, że tak późno na ten pomysł wpadli. Z drugiej strony to było pewnie świadome zagranie. Karta przetargowa. Chcesz odejść z JOŚ? Ty nam udział w programie, my ci jubileusz.
Najważniejsze, że się tego koncertu (daj Boże!) doczekamy!
;)


Do dyskusji nt. jubileuszowego koncertu zapraszam do TEGO tematu.
Matiz.
Ostatnio zmieniony 08 lip 2009, 8:39 przez Jadzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: JOŚ VI

Post autor: Madlen »

A ja tam nic nie mam do JOŚ w sumie :wink2: Edka świętuje w tym roku więc, pewnie zajmie się tą artystyczną częścią :D :D

Edytko Kochana Dziękuję Ci za wszystko :wub: :hura: tak się cieszę w Twojego jubileuszu. :)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: JOŚ VI

Post autor: Marrcino »

- Sprawa na pewno nie dotyczy pieniędzy. Jest to związane z planami, które Edyta musi zrealizować w tym roku. Pracuje nad materiałem na nową płytę, przygotowuje się także do koncertu z okazji dwudziestolecia kariery muzycznej - powiedział Plejadzie Dariusz Krupa.
http://www.plejada.pl/17,21679,news,1,1 ... tykul.html :P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: JOŚ VI

Post autor: Meg »

Ja jakoś nie jestem zdziwiona tym że Edyta zgodziła się...
Coś czuję że Ninka dała ultimatum: jak się zgodzisz na kolejną edycję JOSia to będzie 20lecie...
Przeżyliśmy V edycji to i przeżyjemy kolejną i ostatnią!!!

Paulik24 pisze:O NAS JUŻ ZAPOMNIAŁA?
Jeśli tak twierdzisz to Ci współczuję...

Pracuje nad materiałem na nową płytę, przygotowuje się także do koncertu z okazji dwudziestolecia kariery muzycznej - powiedział Plejadzie Dariusz Krupa.
:taniec: :taniec: :taniec:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: JOŚ VI

Post autor: B@r »

Tekst z Pudelka :P
Szósta edycja Jak ONI śpiewają przypomina akcję pomocy ofiarom klęsk żywiołowych. Każdy, komu się nie wiedzie, może przyjść do Niny Terentiew i wyżebrać trochę kasy.
:lol3:
Awatar użytkownika
FanEG
Make it happen
Make it happen
Posty: 138
Rejestracja: 20 lip 2009, 20:18
Ulubiona piosenka: Nie opuszczaj mnie
Lokalizacja: Z nad morza

Re: JOŚ VI

Post autor: FanEG »

Bardzo się cieszę, że Edyta jednak weźmie udział w JOŚ 6 :-D
Bez niej nie ma tego programu :hellobaby:

Powrót Kasi Cichopek to też wielki powód do radości. A co do uczestników - Aga Włodarczyk, Lisza, Aśka Jabłczyńska, Polk, może Natasza są osobami, dla których warto będzie oglądać. Liczę też na Kacpra Kuszewksiego.
I grono ulubieńców Edyty - Laura, Chamski, Respondek, Jachowski :x Jakoś nie mogę przetrawić tych gwiazdek, które nawet nie próbują wykorzystać szansy, którą dało JOŚ ( no, może Chamski coś tam próbował, ale jakoś marnie ).
Awatar użytkownika
Dominka
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2009, 15:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Polska

Re: JOŚ VI

Post autor: Dominka »

Powrót przesłodzonej Cichopek -kobiety bez odrobiny błyskotliwości ,mega nudnej to argument za tym by nie oglądać JOS ,ale jest Edyta i kilku ciekawych wykonawców.Dla nich warto to obejrzeć ,chociaż udział Edyty w kolejnej edycji będzie dowodem na to ,że zamiast być artystką woli być gwiazdą Polsatu
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: JOŚ VI

Post autor: Aro »

Edyta zostaje w Polsacie.
W ostatnich dniach kolorowa prasa informowała, że Edyta Górnik ma wystąpić w telewizyjnym show TVN. Takie informacja są nieprawdziwe, artystka zostaje w Polsacie - informuje nadawca w specjalnym komunikacie.

"W związku z różnorodnymi informacjami pojawiającymi się w ostatnim czasie w mediach na temat udziału Edyty Górniak w programach konkurencyjnych stacji telewizyjnych, z ogromną radością informujemy fanów "Jak oni śpiewają", iż będą mogli nadal oglądać Edytę Górniak w śpiewającym show Telewizji Polsat. Edyta Górniak zasiądzie w jury szóstej edycji "Jak oni śpiewają", która będzie pojedynkiem mistrzów, czyli finalistów dotychczasowych programów - informuje Polsat w komunikacie rozesłanym do mediów.

Polsat wyraża zadowolenie z tego, że artystka okazała zaufanie i nadzwyczajną lojalność wobec stacji, z którą odniosła już wiele sukcesów artystycznych. Nadawca liczy na dalszą owocną współpracę - trwają właśnie prace nad przygotowaniem wielkiego jubileuszu artystycznego Edyty Górniak, który zobaczymy już jesienią 2009 roku.
/media2.pl/
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: JOŚ VI

Post autor: Matiz99 »

Mówiłem że to impossible :PP
BolecDC, możesz zdjąć avarat :P
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: JOŚ VI

Post autor: tonya2 »

Aro pisze: trwają właśnie prace nad przygotowaniem wielkiego jubileuszu artystycznego Edyty Górniak, który zobaczymy już jesienią 2009 roku.
No to jubileuszu możemy się spodziewać w pażdzierniku :) super!!
JOŚ zdziałał swoje :lol3:
ODPOWIEDZ