Odcinek 3 (26.09.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 3 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 03 paź 2009, 1:09

Joanny Jabłczyńskiej (Marta Konarska, Na Wspólnej)
4
5%
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
2
2%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
28
32%
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
0
Brak głosów
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
3
3%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
2
2%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
1
1%
Laury Samojłowicz (Maja Chojnacka, M jak Miłość)
21
24%
Patricii Kazadi (Beata Dolniak, Na Wspólnej)
22
25%
Joanny Liszowskiej (Dorota Sambor, Na dobre i na złe)
4
5%
 
Liczba głosów: 87

Awatar użytkownika
Jagix
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:47
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: ...

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Jagix »

Mi sie osobiście występ Agnieszki Włodarczyk nawet podobał, ale nie zgodze sie z Edzią że to było lepsze wykonanie od jej wykonania. Co do pozdrowienia fanów to, że pozdrowiła jedną osobe a nie wszystkich fanów to już jej sprawa. Mnie osobiście to zwisa, Edyta po prostu jednych zna z imienia a drugich nie. Edytka wyglądała ślicznie bardzo ładnie jej w tej fryzurce!
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: paulina_17 »

w tym odcinku najbardziej podobały mi się wykonania Patrici i Krzyśka :)
nie rozumiem zachwytu Laurą - jak Edzia mogła dać jej 6 :shock:
szkoda, że Liszy się nie udało na początku... - ale potem poszło jej świetnie ;)
Joaśka za mało drapieżnie, Aga - spoko, ale Edyta lepiej, Karolina - nudno, nie dziwię się, że jest zagrożona, choć to wina piosenki - nie jej...
natomiast dziwię się że jest zagrożona Pati - widocznie nie ma zbyt wielu fanów...

i nie mogę się doczekać następnego odcinka - Krzysiek - No woman no cry !!!! <3

P.S.fajnie by było gdybyście przenieśli dyskusję o dzieleniu fanów do innego tematu...
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, 12:49 przez paulina_17, łącznie zmieniany 3 razy.
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: abcd »

Ja również uważam, że Edyta nie dzieli fanów. Po prostu z niektórym ma częstszy kontakt, to zupełnie normalnie. W JOŚu nie raz nas pozdrawiała. :)

Odcinek w porządku, Laura jest świetna - naprawdę może coś osiągnać. Patrycja również niczego sobie - po prostu stworzyła nowy utwór z 'tego czegoś' Lady Gagi. Nie rozumiem dlaczego jest zagrożona.

W zasadzie w tej, ostatniej edycji, każdego uczestnika będzie szkoda - w końcu wszyscy spiewają b. dobrze. :)
Awatar użytkownika
Dominka
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2009, 15:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Dominka »

Najlepiej Agnieszka - to było niesamowite , podobał mi się też Artur . Najgorzej -Nudna , przereklamowana Laura , jak mogli jej dać 6 ? Nowakowska też niespecjalnie . Nie wiem jak to możliwe ,że Kudelski został.Maciek o wiele lepiej śpiewał i odnosiłam wrażenie , że ma o wiele więcej fanów .
Bezsensowna dyskusja nt. dzielenia fanów przez Edytę wylądowała w koszu.
Bardzo proszę jej niekontynuować.
Blur
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, 15:33 przez Dominka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
NoRbeRto17
Sit down
Sit down
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2009, 14:34
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: NoRbeRto17 »

No więc:
1. Pojedynek zagrożonych. To, że Robert został wcale mnie nie zaskoczyło. Z resztą nie podoba mi się wokal Maćka.
2. Występy.
Patricia - genialna przeróbka piosenki, ode mnie 5 pkt, choroba dała się we znaki, ale poradziła sobie profesjonalnie.
Artur - zabrał tej piosence klimat. Takie wykony to tylko na wesela. 2 pkt.
Liszowska - jest hardcorem. Po tym wykonaniu niech nie jedzie do Szwecji. 1 pkt
Agnieszka - myślę, że dała radę. W końcu była pod presją, a wgl mówiła, że trema podcina jej skrzydła, za szczerosc 6 a za TNTJM 5.5 pkt
Krzysiek - moim zdaniem zasłużył na 5 pkt, te góry w refrenie nie dociagniete, ale charakternie i sympatycznie.
Karolina - masakra, nie mogę znieść jej maniery w śpiewaniu i nie lubię jak ktoś ryczy po swoim wystepie. Żałosne . 2.5 pkt
Jabłczyńska - zgadzam się z Edytą, brakowało pazura, poza tym 4 pkt
Robert - jego najepszy wykon do tej pory, dał radę, mimo tego, słabo na tle innych, 4 pkt.
Laura - niech śpiewa do kotleta, śpiewała ostatnia, o godzinie 22, pewnie wiekszosc usnela po jej jakże nużącym wykonie. Śpiąco, bez klimatu i płacz po swoim występie. Jednym słowem `dno'. 2.5 pkt
3. Wyniki głosowania widzów.
Karolina? nie dziwie sie
Patricia? to chyba pomyłka w głosowaniu, albo ludzie są drewnem.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: DeathlySilence »

TNTJM w wykonaniu Agnieszki - słabe to było. Głos nie brzmiał (jakiś dziwny efekt zapchanego nosa). Góry mocne, szczególnie jedna przy 'więcej nie dam nabrać SIĘ' + ta wokaliza (robi wrażenie). We fragmencie z Edytą usłyszeć można jak barwa Agnieszki nie pasuje do tej piosenki. Barwa ta była...i powstrzymam się od nadania im nazw zwierzęcych.
Poza tym Aga pomimo nakierowania przez Edytę, nie zdaje sobie sprawy, dlaczego ten utwór jest trudny. Utwór jest prosty i śpiewany na jednej płaszczyźnie wokalu wypada nijako. Dopiero pokolorowanie barwą głosu nadaje mu wyraz.

TITL w wykonaniu Laury - nie przebiłem się przez niechlujstwo wykonania, o którym wspomniała Ela Z. Miałem dziwne wrażenie, że popłynęła w utworze nie dzięki emocjom jakie rodzą się wraz z tekstem piosenki, a tym wywołanym przez własne pogubienie/posypania się w utworze, nie podołanie z tekstem angielskim (takie wrażenie pozostało we mnie po jej mowie ciała). Tak odczytałem te emocje, natomiast jury przekuło je w walor i wielką wrażliwość. Zapewne to ja jestem w błędzie, skoro posypały się same szóstki. Mnie nie zaczarowało to wykonanie, zapewne przez mój mechanizm odbioru - bardziej szkiełkiem, niż sercem.

IKAG w wykonaniu Joanny - z początku nie zgadzałem się z oceną Edyty, bo byłem pod wrażeniem - zarówno fonia, jak i wizja na plus, ale rzeczywiście ta naturalna słodycz w głosie Joasi (mimo, że próbowała ją ukryć) nie pasuje do tego utworu. Brak wyraźnego zadziora w głosie, nadrabiany wizerunkiem.

Nie wiem jak reszta zaśpiewała, nie miałem szansy zobaczyć, ciekawi mnie wykon Patrycji Kazadi. Jak będę miał możliwość usłyszenia jej wersji PF to może i zagłosuje w ankiecie (skoro to taka rewelacja była).
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Agisia »

Odcinek bez rewelacji, jak wszystkie zresztą. :)

Wykonanie TNTJM przez Włodarczyk mnie nie zachwyciło, Edyta 100 razy lepiej to śpiewa. Ogólnie za tą piosenką nie przepadam. Za to duecik był fajny. ;)

Jakim cudem Patricia i Karolina są zagrożone?! :x Ja bym chciała, żeby wreszcie odpadł Kudelski i Jabłczyńska - nie trawię ich.
Awatar użytkownika
Kamcio24Fr
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 20 cze 2009, 19:41
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Paris

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Kamcio24Fr »

co konkretnie powiedziala Edi o Anii D ? Sa jakies video z tego odicnka, bo bylem na weselu... pzdr
martinetzo
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2008, 1:00
Ulubiony album: E K G
Ulubiona piosenka: That's the way I feel
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: martinetzo »

oglądam JOŚ , czasami bywam na nagraniu, tylko w nadziei, że Edyta coś zaśpiewa. Po ostatnim odcinku jednak jestem zachwycony Laurą. To było mistrzostwo świata, jej głos jest idealny do tej piosenki. Dla tego wykonania, jak i dla kilku sekund , kiedy Edyta spiewała warto było obejrzec ten program.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Blur »

Kamcio24Fr pisze:co konkretnie powiedziala Edi o Anii D ? Sa jakies video z tego odicnka, bo bylem na weselu... pzdr
Właściwie nic konretnego, zaznaczyła, że jest jednym z kompozytorów :)
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Natu$ »

Jakim cudem Jachowski wyleciał, a to beztalencie zostało?! Nie mogę już patrzeć na tego Kudelskiego!

Występ Agnieszki bardzo mi się podobał. Do Edyty dużo jej brakuje, a była zdecydowanie najlepsza. Podobał mi się też występ Kazadi. Jak na razie jako jedna z nielicznych trzyma poziom. Nie wiem jakim cudem jest zagrożona! Szkoda Liszy, wykonania faktycznie fatalne. Naprawdę nie rozumiem tych zachwytów nad Laurą. Z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie wkurza. Już nie wiem, czy ona naprawdę jest taka nadwrażliwa i emocjonalna, że ma problemy nad sobą zapanować, czy tylko udaje. I niech ktoś teraz powie, że to Edyta jest niestabilna emocjonalnie. 8) Jak najbardziej rozumiem, że emocjonalny odbiorca może się wzruszyć, ale żeby wykonawca po każdym swoim występie ronił łzy to już przegięcie. Panowie słabo.
Mam nadzieję, że Kazadi zostanie, chociaż Karolinę również lubię! Głosy oczywiście na Agę i Patricię! :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Aro »

Natu$ pisze:Jakim cudem Jachowski wyleciał, a to beztalencie zostało?! Nie mogę już patrzeć na tego Kudelskiego!
Beztalencie? Facet bardzo dobrze śpiewa (nie tylko w JOS-iu)... No brak mi słów.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Natu$ »

Aro pisze:Beztalencie? Facet bardzo dobrze śpiewa (nie tylko w JOS-iu)... No brak mi słów.
Oceniam tylko na zasadzie JOSia, nie słyszałam go nigdzie indziej. Jest to moja subiektywna ocena i mam do niej prawo. Jego występy kompletnie do mnie nie trafiają, nie wywołują u mnie żadnych pozytywnych emocji, nie przykuwają mojej uwagi, a tego wszystkiego oczekuję od artysty na scenie.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Aro »

Natu$ pisze:Oceniam tylko na zasadzie JOSia, nie słyszałam go nigdzie indziej.
W JOS-iu równiez zdarzały mu sie dobre występy. Spiewa duzo lepiej od Jachowskiego który bardziej wygląda niż śpiewa.
Natu$ pisze:Jest to moja subiektywna ocena i mam do niej prawo.
Oczywiście, że masz ale musiałem zareagowac bo piszesz bzdury. Ktoś może napisać, że Edyta to beztalencie bo tak uważa tylko czy to będzie prawda? :)
Awatar użytkownika
list
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 262
Rejestracja: 03 sie 2009, 17:27
Ulubiony album: wiele....
Ulubiona piosenka: kaŻda
Lokalizacja: polska

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: list »

jesli ktos uwaza ze edyta beztalencie to powinnien spotkac sie z psychiatra i poleżeć w takim szpitalu z 3tyg. bo napewno jest gluchy i cos ma z glowa.
kudelski spiewac cos tam potrafi ale czas juz jego mija powoli szkoda ze nie odpadl teraz.
ODPOWIEDZ