Odcinek 5 (10.10.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 5. odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 17 paź 2009, 12:37

Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
11
16%
Patricii Kazadi (Beata Dolniak, Na Wspólnej)
7
10%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
1
1%
Joanny Liszowskiej (Dorota Sambor, Na dobre i na złe)
18
26%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
12
17%
Laury Samojłowicz (Maja Chojnacka, M jak miłość)
4
6%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
17
24%
 
Liczba głosów: 70

Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: caterina78 »

Ja nie bylam w studio, ale jako fan, wiem, ze Edyta zawsze szanowala i szanuje swojego odbiorce, tym bardziej nie zrobila tego w sobote z Litania, moze nie mam dobrego sluchu technicznego, ale sa niuanse, ktore swiadcza o tym, ze to byl real w danym momencie... A tak na marginesie, skoro ktos nie jest pewien czegos, to dlaczego innym, ktorzy sa pewni jakby na sile chcial pokazac, ze czarne jest biale, zanim sie wyjdzie z pewnymi stwierdzeniami, bo to z pewnoscia moze zabolec nie tylko fanow, ale i przede wszystkim Edyte, to moze najpierw sprawdzic i dopiero wysuwac takie tezy.... Ta dyskusja jest zbedna przynajmniej w moich oczach:)
Jeszcze jedna mala dygresja, po co doszukiwac sie czegos co inni udowodnili, ze nie istnieje, cieszmy sie, ze chce jeszcze spiewac i darzyc nas swoim NIEBIANSKIM GLOSEM ...
Edi dziekuje....:)
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: Himcio »

caterina78 pisze:A tak na marginesie, skoro ktos nie jest pewien czegos, to dlaczego innym, ktorzy sa pewni jakby na sile chcial pokazac, ze czarne jest biale, zanim sie wyjdzie z pewnymi stwierdzeniami, bo to z pewnoscia moze zabolec nie tylko fanow, ale i przede wszystkim Edyte, to moze najpierw sprawdzic i dopiero wysuwac takie tezy.... Ta dyskusja jest zbedna przynajmniej w moich oczach:)
Ludzię po prostu zazdroszczą Edycie ,że tak sietnie śpiewa...
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: Dawid »

hmm widze ze niektorzy mnie nie zrozumieli... nie zarzucilem edycie ze spiewalaby z playbacku, tylko napisalem ze na koncu gdy wypowiada slowo "dziekuje" mikrofon byl wylaczony i to widac w tv... co moze sugerowac playback piosenki... tylko tyle... wiem,ze kochacie edyte ponad wszystko, ja napisalem co zobaczylem
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: beniu »

zgadza się, było tak. ale nie wziąłeś pod uwagę że to program na żywo i rózne drobne awarie mikrofon mogą sie zdarzac? albo zwyczajnie po tym jak skończyła spiewać, wyłączyli jej mikrofon. Kiedy sie zorientowali że chce coś powiedziec włączyli z powrotem.
a to ze nie spiewała z playbacku to zwyczajnie było słychać :] każdy oddech, każda nuta czy każdy ton był na żywca :]
pozdro :papa:
Awatar użytkownika
list
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 262
Rejestracja: 03 sie 2009, 17:27
Ulubiony album: wiele....
Ulubiona piosenka: kaŻda
Lokalizacja: polska

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: list »

Dawid, moze byc i playbeck grunt ze spiewala i to super.
martinetzo
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2008, 1:00
Ulubiony album: E K G
Ulubiona piosenka: That's the way I feel
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: martinetzo »

a mnie ten występ Edyty rozczarował i to bardzo a to dlatego że piosenka nie byla cała:)
w tym programie zawsze stawiano na ilość a nie na jakość. I znowu te same piosenki i to jeszcze jakie Ich Troje. Następnego odcinka nie będę już oglądał, szkoda czasu na JOS
ta krytyka Roberta nie pasowala do Edyty. Chyba nie powinno się krytykowac spiewających bezpośrednio po ich wystepie zwlaszcza jesli dla nich samych byl to wazny moment
wlodarczykofan
Hope for us
Hope for us
Posty: 30
Rejestracja: 04 kwie 2009, 22:27
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: wlodarczykofan »

Oj, oj oj! Jaja sobie zrobili... Agnieszka zagrożona z kogo oni debili robią? Poza tym kiedy już się bardzo przekonałem do Asi Liszowskiej oni dali ją do zagrożenia. Dwie najlepsze i zagrożone. ... sms 3 na numer 7320 :D
Awatar użytkownika
list
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 262
Rejestracja: 03 sie 2009, 17:27
Ulubiony album: wiele....
Ulubiona piosenka: kaŻda
Lokalizacja: polska

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: list »

wlodarczykofan, i teraz bedzie wiadomo kogo ludzie bardziej lubia czy age czy joasie.do soboty juz blisko :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: Meg »

Każde publiczne wystąpienie dla artysty jest ważnym momentem...
martinetzo pisze:Chyba nie powinno się krytykowac spiewających bezpośrednio po ich wystepie
Nie no... Edyta jest jurorem i jej zadaniem jest ocenianie. Słodzi nie dobrze, krytykuje też nie dobrze.
Co do Edyty... Wykonanie genialne była w świetnej formie wokalnej, górne dźwięki idealnie wyciągnęła a o to się cholernie bałam. Wyglądu nie komentuje bo nie o to tutaj chodzi...
Mam tylko jedno ale, okropna była aranżacja i jeszcze taka okrojona. Wiele przez to straciło to wykonanie. Ale i tak Edyto dziękuję :d
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: weroniuka »

Było extra :D Edyta wprawiła mnie w tygodniowy zaciesz :d Mnie się na przykład podoba jak ocenia, ma rację jak krytykuje :) Co do wyglądu to potwierdziło się moje przeczucie, że Edyta może uczesać się i ubrać we wszystko, a i tak będzie wyglądać super. 8)
marta9770
Invisible
Invisible
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2009, 9:40
Lokalizacja: Warszawa

Racja

Post autor: marta9770 »

list pisze:wlodarczykofan, i teraz bedzie wiadomo kogo ludzie bardziej lubia czy age czy joasie.do soboty juz blisko :)
no i tego się boje. bo moim zdaniem to dwie z najlepszych i jedna odejdzie. Zdecydowanie wole jak spiewa Aga ... bo właśnie dlatego jestem jej fanem ! Sms 3 numer 7320 !
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: vanity »

caterina78 pisze: A tak na marginesie, skoro ktos nie jest pewien czegos, to dlaczego innym, ktorzy sa pewni jakby na sile chcial pokazac, ze czarne jest biale, zanim sie wyjdzie z pewnymi stwierdzeniami, bo to z pewnoscia moze zabolec nie tylko fanow, ale i przede wszystkim Edyte, to moze najpierw sprawdzic i dopiero wysuwac takie tezy.... Ta dyskusja jest zbedna przynajmniej w moich oczach:)
Chłopak miał wątpliwości i głośno je wypowiedział. Zamiast napisać "śpiewała live bo to, tamto, owamto" naskakujecie na niego...
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: Ewa_P »

martinetzo pisze:ta krytyka Roberta nie pasowala do Edyty. Chyba nie powinno się krytykowac spiewających bezpośrednio po ich wystepie zwlaszcza jesli dla nich samych byl to wazny moment
Meg pisze:Nie no... Edyta jest jurorem i jej zadaniem jest ocenianie. Słodzi nie dobrze, krytykuje też nie dobrze.
Myślę, że tu chodzi bardziej nie o to, że oceniła Roberta od razu po występie, no bo przecież w końcu po to tam jest, ale chyba raczej o to, że była aż tak ostra, zachowała się tak, jakby zupełnie nie dostrzegła tego, jak wiele ten występ dla Roberta znaczył. Owszem może i śpiewał nieco monotonnie, może nie był tak porywający jak Garou, ale nie można mu zarzucić tego, że nie włożył w ten występ serca. Robert śpiewał Belle już wcześniej, to jedna z tych piosenek, które mu w duszy grają. Miałam wrażenie, że Robert był bardzo wzruszony. Szkoda, że Edyta tego nie dostrzegła i nie stonowała tej krytyki. Przecież sama wie, że artystę po takim emocjonalnym występie, kiedy ma czułki na wierzchu, najłatwiej zranić.
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: Agisia »

Mi się wydaje, że to nie był playback. :)

Aha, wygrałam wejściówki na JOSia :) (przed chwileczką dostałam smsa), ale i tak nie pojadę. Rodzice samej mnie nie puszczą, a ze mną też nie pojadą, więc trudno. No a poza tym, przede wszystkim, mam z 6 godzin jazdy. Na program nie warto, koncert Edyty to co innego. ;)
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Odcinek 5 (10.10.2009)

Post autor: Rose »

Agisia pisze:Aha, wygrałam wejściówki na JOSia :) (przed chwileczką dostałam smsa), ale i tak nie pojadę. Rodzice samej mnie nie puszczą, a ze mną też nie pojadą, więc trudno. No a poza tym, przede wszystkim, mam z 6 godzin jazdy. Na program nie warto, koncert Edyty to co innego. ;)
To po co wysyłałaś SMSy :wink2:
ODPOWIEDZ