Etap 1.

Repertuar dowolny - na dobry początek

4. edycja
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Etap 1.

Post autor: Marecki »

Z uwagi na to, że w pierwszym etapie wszyscy są bezpieczni i jest to wprowadzenie do zabawy, myślę że mimo problemów z otrzymaniem nagrań od niektórych uczestników można zacząć - zgodnie z planem - jeszcze dziś :)

W międzyczasie czekam na nagrania wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w zabawie, ale nie wyrobili się z terminem.
Wykonania dostępne na stronie
e-gorniak.com/jfs/etap1.html
Następny etap za tydzień, a jego tematem będzie Przebój Roku 2011, czyli wybrany spośród najwyżej ocenionych hit minionego roku! Etap odbędzie się już z ankietą - a dziś tylko komentarze, bez głosowania :)
(na razie nie wstawiam pełnej, zapisanej chronologicznie listy gatunków, bo nie wiem jaka będzie ostateczna ilość uczestników)
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Etap 1.

Post autor: Blur »

Paulik24, wow wow :shock:
Dobra piosenka i ciekawy wykon.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Etap 1.

Post autor: keraj »

Czyli co? w tym tygodniu nawet symbolicznego głosowania nie będzie??? trochę tak nie bardzo....
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Etap 1.

Post autor: BAdam »

Blur pisze:Paulik24, wow wow :shock:
Dobra piosenka i ciekawy wykon.


Ja też tak uważam :D :D :D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Etap 1.

Post autor: Virtual Tom »

Chłopcy! Dziewczyna Was rozłożyła na łopatki!

Nienawidzę piosenki aktorskiej i najchętniej rzuciłbym w Paulik24 pomidorem :pomidorem: ale brzmi świetnie, nie tylko nagranie brzmi profesjonalnie, ale i interpretacja jest dla mnie bardziej strawna niż Miguel'a de Bajorro :placzka:

Z męskich wykonań najlepsze Jarka, ale wybór piosenki fatalny, chociaż pewnie czujesz się z nią związany - to jednak nie podążaj tą drogą :ksiadz:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Etap 1.

Post autor: addar »

no paulik ,pełna profeska, podobnie jak tom, dla mnie znosniejsze niż"oryginał"(nie cierpie bajorowego vibratta) słychać w głosie inspiracje edytową ekspresja, ale tez masz swój własny styl...czekam na coś bardziej śpiewanego z mniejsza ilością słów na sekundę abys sie spokojnie "wyrabiała" i nie musiała z muzyką ścigać, ale wow you can sing!!

mike- kolejny dowód na to że facet nie powinien śpiewać piosenek edyty, i to już nie chodzi o umiejętności, Edyta brzmi seksownie, a twoje ozdobniki (które w zamyśle miały pewnie brzmieć sensulnie) brzmią jak krzyki onanisty!!! weź sie za męski repertuar, bo głos masz całkiem ciekawy

kreaj- nie znam oryginału ,ale czy mi się wydaję , czy spiewasz po za muzyką, zarzuty podobnie jak u kolegi wyżej, stosuj mniej ozdobników, śpiewaj prościej a z pewnością będziesz brzmieć sto razy lepiej... to tez porada dla mike, na wszystkie westchnienia i niuanse woklane to sobie może pozwolić paulik bo ma lepszy microfon, na waszych sprzetach, abstrahując że mezczyzna nie powinien tak spiewać, nie da sie tego oddać w przyswajalny dla ucha sposób, tylko prostota spiewu was uratuję:P

adik- słychać młody głos, nie jest źłe, muzykalnie , trzymasz się melodii, i nawet góry nie wywołują bólu uszu, po paulik jestes dla mnie 2, widać że ostateczną mutacje masz przed sobą, głos ci sie jeszcze ustabilizuję i bedzię brzmiał pewniej nabierzę głębi , jak na razie całkiem niezłe :-)
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Etap 1.

Post autor: k+b »

Według mnie:
Miejsce 1: Paulik24
Miejsce 2: keraj
Miejsce 3: mike
Miejsce 4: adik_borowski
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Etap 1.

Post autor: Joan »

Najbardziej mi się podobała Paulik24 :) Później adik_borowski :D
Z niecierpliwością czekam na kolejne piosenki Paulik24
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Etap 1.

Post autor: witcher »

Paulik24 - masz naprawdę świetny głos. Przesłuchałem całą Twoją propozycję i to z przyjemnością. Czego nie można powiedzieć o rywalach... Niestety, panowie, kiepsko. Być może w następnych etapach pójdzie Wam lepiej. I taka mała sugestia - wydaje mi się, że lepiej wypadlibyście w męskim repertuarze (z tym, że nie chodzi mi tu o jakiegoś Ricky Martina czy innego Darrena Hayesa - prawdziwie męskim) :)
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Etap 1.

Post autor: Himcio »

Zdecydowanie Paulik24 i adik_borowski :)
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Etap 1.

Post autor: Martynkaa »

Paulik24 :geba: zbieram szczękę z podłogi. Jesteś wspaniała. Słucham Twojego wykonu już chyba 5 raz :-) Pięknie. :D
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Etap 1.

Post autor: ja30 »

Paulik24- bardo ladnie ci to wyszlo - brawo
adik_borowski- moze byc
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Etap 1.

Post autor: Anu$$ia »

Paulik24, I love You :D Niesamowita jesteś :-)
Awatar użytkownika
piotrfujarewicz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:39
Ulubiony album: Live 99
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Opole

Re: Etap 1.

Post autor: piotrfujarewicz »

Keraj - w sumie myslałem, że będzie gorzej :hahaha: :hellobaby:
Paulik24 :shock: - bardzo dobre wykonanie, bardzo dobry wokal, ujęło mnie to ;)
mike - "uczyłaś się filnie" ?? :D Szczerze mówiąc, to chyba najsłabiej. "Nie siedziałeś w "tajmie"" :PP
adik_borowski - słuchając Ciebie, miałem takie wrażenie, że już gdzieś to na Wrzucie słyszałem :D

Podsumowując:

1.Paulik24
2.Keraj
3.adik_borowski
4.mike

P.S.
Gratuluję odwagi .
Tato! Zaśpiewasz mi na "skajpaju" ? :hellobaby:
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Etap 1.

Post autor: Robik »

Myślę, że trzeba było poczekać aż zgłosi się z 10 wykonawców i wtedy zacząć 4 etap zabawy. Było by ciekawiej. Jeszcze tylko 3 tygodnie i będziemy znać finalistę(kę). Moje oceny:

adik_borowski – Przez brak chórków miałeś utrudnione zadanie, bo musiałeś śpiewać chórki i główny wokal. Piosenka wymagająca nieprzeciętnego wyczucia rytmu i miałeś je. Szkoda, że forma osobowa nie zachowana. Niektóre końcówki dźwięków, szczególnie fraz mogłeś czyściej wykończyć. Poza tym lekko i przebojowo. Ocena: 5/6.

keraj – Piosenka, w której nie można się popisać możliwościami wokalnymi. Tutaj najważniejsze są emocje. Mam wrażenie, że najbardziej skupiłeś się żeby czysto zaśpiewać. Miałeś problemy z trzymaniem równo dźwięku. Emocje dla mnie niewystarczające. Ocena: 4/6.

mike – Popracuj nad dykcją. Często mijałeś się z rytmem. Ogólnie w miarę czysto zaśpiewane ale pod oryginalny podkład. Pod ten, często było słychać nieczystości. Jak dla mnie za dużo vibrata. In plus – forma osobowa zachowana. Ocena: 4/6.

Paulik24 – W tej piosence wychodzi wszystko. I czystość dźwięków i słuch i rytm i gra teatralna i dykcja i emocje... Nie mam żadnych uwag. Wszystko mi się podobało. Pięknie :o ! Ocena: 6/6
ODPOWIEDZ