Etap 2

Przebój Roku 2011 / Mój osobisty przebój

4. edycja

Który wykon oceniasz NAJSŁABIEJ?

Czas głosowania minął 28 sty 2012, 21:04

adik_borowski – „Rolling in the Deep”
3
8%
beniu – „Wonderful Life”
4
11%
Fan17 – „Imagine”
4
11%
keraj – „Ostatnia nocka”
4
11%
mike – „O Tobie”
19
53%
Paulik24 – „Un-Break My Heart”
2
6%
 
Liczba głosów: 36

adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Etap 2

Post autor: adiX »

keraj Miejscami bardzo fałszujesz i masz brzydką barwę jak obniżasz głos. Ale ogólnie nie najgorzej :D 3/6
Paulik24 piękna interpretacja, uwielbiam Twój głos <3 5,5/6
mike Odwrotnie niż keraj góry słabe dół niezły 2 zwrotka wyszła Ci najlepiej :d 2,5/6
Fan17 Niezła barwa głosu, mocny głos zazdroszczę :D Jakbyś nagrywał to na lepszym sprzęcie to rzeczywiście mogłoby wyjść genialnie 4,5/6
beniu Nie potrafię określić czy mi się podobało czy nie. Coś jest oryginalnego w twoim głosie, ale jednocześnie też irytującego. 3/6
adik_borowski To nie jest piosenka dla Ciebie. Nie podobało mi się. Nie byłem w stanie wysłuchać do końca. 2/6
Głos na adika przepraszam :d
Ale ogólnie to moglo być gorzej, chciałbym śpiewać chociaż tak samo dobrze jak Wy :D
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Etap 2

Post autor: Mist »

Fan17 zdecydowanie! :d

Paulik24 szkoda, ze taki odklepany kotlet...ile razy mozna sluchac tej piosenki......brrrryyy Gdybys zaspiewala cos mniej sztampowego to moze moze... plus studyjne wykonanie to nie fair w porownaniu do innych. Kariery nie wroze, nie ze wzgledu na mozliwosci techniczne i glosowe ale za brak osobowosci w doborze repertuaru...
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Etap 2

Post autor: Paulik24 »

Repertuaru nie wybieram sobie sama, piosenki daje mi pani ucząca mnie śpiewać
Jeszcze mam takie pytanie- gdzie w regulaminie było napisane, że nie można nagrywać w studio? Czy było napisane, że udział biorą osoby śpiewające do dyktafonu?

Od następnego etapu (jeszcze nie od tego co będzie dziś, bo już wysłałam) będę nagrywała na dyktafon (o ile wcześniej nie odpadnę) Bardzo przepraszam konkurencję, że śmiałam nagrywać w studio.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Etap 2

Post autor: Mist »

Paulik24 pisze:Repertuaru nie wybieram sobie sama, piosenki daje mi pani ucząca mnie śpiewać
Jeszcze mam takie pytanie- gdzie w regulaminie było napisane, że nie można nagrywać w studio? Czy było napisane, że udział biorą osoby śpiewające do dyktafonu?

Od następnego etapu (jeszcze nie od tego co będzie dziś, bo już wysłałam) będę nagrywała na dyktafon (o ile wcześniej nie odpadnę) Bardzo przepraszam konkurencję, że śmiałam nagrywać w studio.
Paulik24 odrobina dystansu.... spokojnie dobrze spiewasz , na pewno wygrasz :d

Jest sporo osob ktore moga namalowac kopie obrazu Monet ale Claude Monet byl tylko jeden... ;)
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Etap 2

Post autor: Paulik24 »

Nie chodzi o dystans, tylko o sprawiedliwość. Nie możesz pisać, że to nie fair w stosunku do innych, że mam lepsze JAKOŚCIOWO nagrania. Skoro mam zrobione takie, które pasują do kategorii, to chyba nie ma sensu nagrywać ich jeszcze raz na gorszym sprzęcie. To nie powinno być żadnym kryterium. Tylko o to się bulwersuję :wink:
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Etap 2

Post autor: mike »

czemu nie ma jeszcze wyników ?
ODPOWIEDZ