Etap 3.

Utwory Edyty Górniak

4. edycja

Który wykon oceniasz NAJSŁABIEJ?

Czas głosowania minął 03 lut 2012, 21:14

keraj – „Kolorowy wiatr”
11
46%
adik_borowski – „Jestem kobietą”
2
8%
Paulik24 – „Ready for Love”
0
Brak głosów
beniu – „Teraz - tu”
9
38%
Fan17 – „One & One”
2
8%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Etap 3.

Post autor: Mona. »

keraj, słychać, że śpiewasz z pasją, ale chyba za bardzo starałeś się dorównać Edycie czy może raczej ją naśladować i w niektórych momentach dało to trochę odwrotny skutek niż pewnie zamierzałeś. Mam nadzieję, że następnym razem zaśpiewasz do normalnego podkładu, a nie tak jak teraz - razem z Edytą :)

adik_borowski, w większości śpiewasz czyściutko, ładnie modulujesz dźwięki. Za kilka lat będziesz miał już barwę niższą, głębszą i cieplejszą - dopiero będzie się Ciebie miło słuchało :d

Fan17, trzymasz poziom z poprzedniego etapu, podobało mi się :)

Paulik24, szkoda, że po raz kolejny fundujesz nam stare nagranie, które już kiedyś wrzucałaś na forum. Czuję się zawiedziona, bo śpiewasz świetnie i chciałabym posłuchać czegoś nowego od Ciebie, a to już słyszałam :P Niemniej "Ready For Love" wyszło Ci pięknie.

beniu, postaraj się na przyszłość śpiewać bardziej swobodnie, mniej siłowo. Przepraszam, ale niestety, nie podobało mi się.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Etap 3.

Post autor: addar »

igodem pisze:"Niewskazane jest też pompowanie płuc do granic możliwości. Nie potrzebujemy wcale wiele powietrza, a raczej umiejętności jego wykorzystania." I w sumie w tym zdaniu zawarte jest wszystko o co mi chodzi, bo gdy się napompujemy powietrzem, ciało się zablokuje i wtedy niski rejestr na 100% nie będzie brzmiał dobrze.
bardzo madrze napisane, zgadzam się z tym, ale mi nie chodzi o to by adik na publicznych wystepach się "napowietrzał", bo rzeczywiście może nie brzmieć to dobrze ,ale ćwicząć na pełnym wdechu np ja potrafie zejść znacznie niżej niż normalnie( głęboki bas), może i nie brzmi to dobrze i miło dla ucha ale pózniej podczas śpiewania odczuwam wyrazniejsza swobodę z przechodzenia z wyższych na niższe rejestry i ogólnie wiekszą swobodę w śpiewaniu. traktuję to jako przysłowiowe "doremifasola"

ps dodam że dla kontrastu po zabawach w niższe dźwięki lubię niczym bracia legun z mam talent popiszczeć niczym divy operowe, to taki mój pakiet trenigowy( np z upiora w operze " o tyle proszę cie "spiewam zarówno partie-męską jak i kobiecą)




edit :by nie offować za bardzo powiem że podoba mi sie wykonanie fana 17, widać że amatorsko nagrane ale głos brzmi ciekawie( trochę mi przypomina mój) vibra nie jest nachalna ,w sumie sam raz wyważona . Czuje że po polsku było by jeszcze lepiej !!! ogólnie bez podkłada\u nawet a brzmi dobrze i ani razu nie mialem momentu w którym chciałbym wyłączyć nagranie ze wstydu- bravo!! :-D
ps :aaaaaaaaa igodem na" bublu" też dobrze ćwiczy się męski głos
Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 19:25 przez addar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Etap 3.

Post autor: Phealer33 »

Myślę, że "Jak Fani Śpiewają?" ma być jedynie rozrywką i dobrą zabawą, a nie szkołą wokalną.

jakoś to strasznie serio traktujecie 8P

:-D Luuz
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Etap 3.

Post autor: addar »

Phealer33 pisze:Myślę, że "Jak Fani Śpiewają?" ma być jedynie rozrywką i dobrą zabawą, a nie szkołą wokalną.jakoś to strasznie serio traktujecie
phelciu tu juz teraz najmniej chodzi o nasz forumowy konkursik, taki tylko sie ciekawy offtopic stworzył :ha:
ODPOWIEDZ