US5

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: US5

Post autor: Grzechu »

grzechoo pisze:
Michael pisze:Oni są Niemcami
Wszyscy?
Nie.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: US5

Post autor: grzechoo »

Grzechu pisze:
grzechoo pisze: Wszyscy?
Nie.
A no własnie, grupę tworzył Lou Pearlmann, serial nazywa sie Big in America więc zapewne wszystko odbywało się w USA
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: US5

Post autor: B@r »

Wiadomo już, dlaczego przełożono światową trasę koncertową popularnego boysbandu Us 5. Okazało się, że zespół opuścił jeden z wokalistów.

Pochodzący z Niemiec Michael "Mikel" Johnson postanowił rozstać się z kolegami z boysbandu Us 5, zamierza bowiem rozpocząć solową karierę.
Lou Pearlman, twórca boysbandu, mówił o Mikelu "nowy niemiecki Michael Jackson", czym ten bardzo lubił się chwalić.
Nie wiadomo jeszcze oficjalnie, jak będzie wyglądała przyszłość Us 5, ale mówi się o tym, że przełożenie trasy promującej płytę "In Control" związane jest z poszukiwaniem nowego wokalisty.
Koncert na warszawskim Torwarze został przełożony z 13 października na 23 listopada.
Nie wiadomo więc, czy Us 5 w czteroosobowym składzie pojawią się na gali rozdania nagród Viva Comet we Wrocławiu, w czwartek, 4 października.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: US5

Post autor: Kamui Shiro »

Oczywiście, że się pojawili :) Niestety mało ich widziałem ze sceny, bo na pierwszy plan rzuciło się stado parunastolatek :( Ale występ mieli fajny, świetnie tańczą!!

Dobrze, że Mikel odszedł. Był najmniej sympatyczną i najbrzydszą osobą w zespole i przy oglądaniu "Big in America" jest wrażenie, że nie bardzo pasował do Us5. Niech sobie robi karierę solową jako nowy Michael Jackson :lol: Us5 w wersji obecnej wypada lepiej. Oby tylko nie rozpadł się zaraz na wzór Take That i Spice Girls :(
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: US5

Post autor: surferman »

Kamui Shiro pisze:Oby tylko nie rozpadł się zaraz na wzór Take That i Spice Girls :(
rozpadnie się na pewno, to tylko kwestia czasu
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: US5

Post autor: grzechoo »

Nowy teledysk Too Much Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=Jn9KTKh1zrE
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: US5

Post autor: Robert »

o matko, ale wyswiechtane. straszny ten klip, tak jakby polaczyc wszystko co juz bylo w klipach boysbandowych, wszystkie najbardziej wyswiechtane motywy.... i wcale nie w konwencji pastiszu tylko tak na serio :] niedobrze mi....
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: US5

Post autor: Kamui Shiro »

No i? Nikt tego nie ukrywa przecież. Us 5 są boysbandem patchworkowym - idealnym, stworzonym jako pastisz i zarazem trybut dawnym megagwiazdom tego stylu. Przebieg powstawania i kariery kapeli można oglądać jak fabrykę. To jest produkt wtórny, każdemu wiadomo włącznie z członkami zespołu. Przy czym jednak ten produkt wtórny jest pod każdym względem lepszy niż poprzednicy: przystojny jest każdy (zwłaszcza po odejściu Mikela), śpiewać potrafią wszyscy, całośc jest bardziej na czasie brzmieniowo i ogólnie.
ODPOWIEDZ