Sylwester 2007

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwester 2007

Post autor: B@r »

Sama sporo narzekam :ha: i na tym forum jest wiele osob, ktore nie mdleja z zachwytu nad kazdym dokonaniem Edyty (co widac obserwujac forum dluzej), ale Fresko przebil wielu tu i podobnie jak Aro, tez to zauwazylam. Niemniej to nie ma znaczenia, bo zrobil sie tu straszny offtop. Moze wrocmy do dyskusji wlasciwej...
Ostatnio zmieniony 08 sty 2008, 21:29 przez B@r, łącznie zmieniany 2 razy.
Xmen
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2007, 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sylwester 2007

Post autor: Xmen »

Pozostaje tylko poprzec flame. Forum to nie jest towarzystwo adoracji Edyty tylko miejsce do dyskusji na temat jej poczynan. Dlatego krytyka jest jak najbardziej uprawniona.
Zreszta wystep sylwestrowy moim zdaniem nie nalezal do udanych, a wykonanie - I fell good - pozostawil wiele do zyczenia. Nie moge sie doczekac gdy Edyta przestanie grac lalke z JOS i zacznie byc wreszcie wokalistka.
atlanka
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwester 2007

Post autor: atlanka »

Cześć,

odnośnie występu Edyty to nasuwają się pewne refleksje - Edyta od dłuższego czasu na imprezach otwartych nie potrafi porwać do zabawy publiczności. A wielka szkoda, bo w swoim repertuarze ma odpowiednie piosenki do tego. Szkoda, że nie wybrała innych utworów. Moim zdaniem, jeśli od początku założeniem było zaśpiewanie tylko dwóch piosenek to dużo lepszym pomysłem byłoby wybranie jako pierwszej One&One a później To Co Najlepsze. Myślę, że ludzie w Krakowie jak i przed telewizorami bawiliby się przy tych utworach poprostu dobrze. A tak było jak było. Po tym występie pewnie w każdym dla kogo Edyta jest ważną osobą pozostał pewien smutek, a przecież to była noc sylwestrowa, czas zabawy i radości.

Tak to już była, że nikt nie jest doskonały. Tylko smutne jest to, że Edyta cały czas podkreśla, że jest profesjonalistką, ale gdzieś się w tym pogubiła. Gdzieś brakuje zwykłego zrozumienia innych. Ten strój , te piosenki. To nie jest to, na co wszyscy czekali.

Serdecznie pozdrawiam

@tlank@
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sylwester 2007

Post autor: Aro »

Tak? A mógłbyś precyzyjniej je określić?
Myślę, ze każdy sam powinien wiedzieć jakie one są. Absolutnie nie chcę nikomu narzucać co ma pisać. Jeśli przychodzi się na forum fanów pewnej wokalistki i ciągle się tylko krytykuje to nie należy się dziwić, że w końcu ktoś zwróci na to uwagę...
flame pisze:Przestań się więc dziwić i przejdź nam tym do porządku dziennego bo ja się póki co nigdzie nie wybieram
Możesz sobie tutaj siedzieć ile chcesz. Ja nikogo nie wyganiam. Skoro już piszemy o tym, ze każdy ma prawo wyrażać tutaj swoje opinie ja pozwoliłem sobie jedynie wyrazić jedną na temat twojej krytyki. ;)
Magda pisze:Niemniej to nie ma znaczenia, bo zrobil sie tu straszny offtop. Moze wrocmy do dyskusji wlasciwej...
No zrobił niestety i dlatego coraz mniej osób tu zagląda i pisze. Zostały prawie same marudy (siebie również do tej grupy zalicze). :lol3:
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Sylwester 2007

Post autor: alicja »

A moim zdaniem Edzia powinna jak najmniej się wypowiadać, podczas takich wielkich koncertów... :wink:
i ten patetyczny ton... to Sylwester, czas zabawy, śmiechu a nie publicznych podsumowań, jeśli rozumiecie co mam na myśli.
Co innego na koncertach dla swojej publiczności, tam ja przynajmniej pozytywnie odbiorą :-)
Dla mnie idealem była podczas płyty edyta górniak (trasa live, tamten okres), minimalizm, energia, błyskotliwość, głos.
Awatar użytkownika
cruise.tom
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2004, 20:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Sylwester 2007

Post autor: cruise.tom »

alicja pisze:A moim zdaniem Edzia powinna jak najmniej się wypowiadać, podczas takich wielkich koncertów... :wink:
i ten patetyczny ton... to Sylwester, czas zabawy, śmiechu a nie publicznych podsumowań, jeśli rozumiecie co mam na myśli.
Co innego na koncertach dla swojej publiczności, tam ja przynajmniej pozytywnie odbiorą :-)
Dla mnie idealem była podczas płyty edyta górniak (trasa live, tamten okres), minimalizm, energia, błyskotliwość, głos.
:hura: zgadzam się z wszystkim co napisałaś :)

czas płyty "Edyta Gorniak" to krótko mówiąc: styl i klasa w prawdziwym wydaniu.
"Ale to juz było i nie wróci więcej" :wink:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7361
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Sylwester 2007

Post autor: Piter »

Nie czepiałbym się repertuaru. "I feel good" po raz pierwszy ze wszystkich wykonań Edyty mi się spodobało. "Alei gwiazd" też namiętnie słuchałem w Sylwestra, choć to smutna piosenka. W wykonaniu Edyty przeszkadzała mi kiepska artykulacja wysokich dźwięków w refrenie, ale to od kilku lat niestety u Edki normalka.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Sylwester 2007

Post autor: diuk69 »

Ja wciąz zaglądam do plików z Silwestra w Krakowie .Dla mnie te występy byli fajne " gwóżdż programu Sylwestrowego", podobalo mi sie i nadal podoba :-) Nie żaluje ,że oglądalem.Zdolowal mnie tylko ten brak TCN ... :beczy: Ale bylo,minelo :wink2: dodatkowo śledżilem przez kamerkę internetov,by miec pelny obraz :wink2: Niezly tlum byl :ha: Obrazek
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Sylwester 2007

Post autor: Isabel »

Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Sylwester 2007

Post autor: Marrcino »

izusia, dzieki za fotki :) ostatnia super :D
Gerberek2323
Make it happen
Make it happen
Posty: 117
Rejestracja: 31 gru 2007, 18:19
Ulubiony album: E*K*G
Ulubiona piosenka: Większość***
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Sylwester 2007

Post autor: Gerberek2323 »

izusia dzieki za fotki :hellobaby:
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Sylwester 2007

Post autor: diuk69 »

izusia,prześliczne te fotki ,a ta ostatnia suuuperr :hura: dziękuje ci bardzo :cool2:
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Sylwester 2007

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ja już dziękowałam ale nie zaszkodzi jeszcze raz 8P Szczególnie że te focie są boskie :P
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Sylwester 2007

Post autor: Bob »

ODPOWIEDZ