Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Wiadomości na temat Edyty.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Magda M »

Spokojnie. To Piter. Ten typ tak ma (Bez kija nie podchodź :D ). Wrażliwym radzę nie czytać. Słowa dot. tego że może to urazić Edytę nie pomogą :PP


Życzę Wesołych Świąt :)


A ten teledysk jest straszny... Kolęda ładna, ale teledysk porażka... dlaczego zdjęliście Pada Śnieg se strony głównej... takie to było ładne.... :beczy:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: audarya »

Piter pisze:Tę kolędę wolę zdecydowanie bardziej w wykonaniu Kayah. Nie rozumiem, czemu Edyta bawi się w Małas-Godlewską, zwłaszcza, że brzmi, jak udający śpiew uczestnik JoŚ. Klip ładny, ładniejszy od okładki płyty, na której widnieje jakaś dziwnousta Edzia. Gdyby jeszcze Edyta nie siliła się w nim na te pełne współczucia i smutku, wielce natchnione - mocno podejrzane, miny.
Uważam, że zaśpiewała pięknie i bardzo dobrze technicznie, śpiew nie jest ani trochę udawany tylko stylowy :wink2:
Awatar użytkownika
BolecDC
Make it happen
Make it happen
Posty: 176
Rejestracja: 04 wrz 2008, 15:29
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Piastów/Warszawa

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: BolecDC »

Wszyscy tak zachwalali wykonanie ,,Mizernej Cichej" przez Kayah, że postanowiłem przesłuchać. Podkład do bani, a wokal taki ,,od wydechu, do wydechu." Gdzie Rzym, gdzie Krym... Edyta nieporównanie lepsza.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Kurcze teledysk śliczny jak dla mnie :D Nie dość że takie piękne wykonanie to jeszcze na Edzię mogę sobie popatrzeć no cudo :-D
KUrcze i śliczne kolczyki Edzia ma ja też chcę takie :P

Proszę o względny spokój w tym temacie.
Część postów została skasowana.
Nowego użytkownika proszę o zapoznanie się z regulaminem forum (Rozdział 2).
Przy okazji dobrą lekturą będą "Ogłoszenia parafialne" (dział "O forum").
DS
Ostatnio zmieniony 26 gru 2008, 9:17 przez GosiaczeQ_14, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Oliwia
Make it happen
Make it happen
Posty: 160
Rejestracja: 14 wrz 2008, 22:50
Ulubiony album: WSZYSTKIE !
Ulubiona piosenka: WSZYSTKIE !
Lokalizacja: ...

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Oliwia »

GosiaczeQ_14 pisze:KUrcze i śliczne kolczyki Edzia ma ja też chcę takie
Ja też :lol: śliczne !
Sebastiannn
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 312
Rejestracja: 25 cze 2008, 15:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca
Lokalizacja: Białogard

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Sebastiannn »

Właśnie fajne są takie obfiteee ustaaa u Edytki, kobiece ;)

[ Dodano: 26-12-2008, 14:06 ]
I dobrze, że rozpuszczone włosy, Edyta wygląda w nich zjawiskowo ;)

Pragnę również zauważyć, jak dużo Edyty w grudniu w mediach- ta płyta z kolędami w wyborczej, występ z kolędą w JOś- powtarzany ciągle, kolędy puszczane w RMF i Radiu Zet, Pada Śnieg na 2 miejscu w rankingu Radia Zet, Edyta z "Mizerną Cichą" w TVP oraz gościnna rozmowa Edyty w Radiu Zet w Wigilię. No i Pocahontas z wokalem Edi. I powtórka zeszłorocznego "jak oni świętują- gdzie Edi śpiewa z Rudim "Cichą noc". Czego chcieć więcej? Żyć nie umierać.

Poza tym wcześniejsza reklama płyty Edi przez Edytę w "Co za tydzień" , JOŚ, na antenie RMF FM. No i Gazeta Wyborcza dała dzień przed reklamę do TV, którą powtarzali co chwilę, po każdym programie.

Edytko, nadrobiłaś niewątpliwie braki medialności. Dziękuję Ci za to, jestem z Ciebie dumny, kocham Cię ;*
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Agisia »

Dzięki dobrym ludzikom za nagranie Edytki :)
Jednak z przykrością muszę stwierdzić, ze wideopklip kiepski, nie pasuje do kolędy i w ogóle taki kiczowaty trochę - tylko się na mnie nie rzućcie :ha:
Oczywiście, Edytka piękna, ale pozy trochę... sztuczne? Tylko wygląd Edi - cudowny, jakoś ratuje całość, ale ogólnie słabo. Oczywiście to tylko moje zdanie.
Ale mimo to fajnie, że miałam okazję go obejrzeć :) Miło poopatrzec na Edytę, choćby w nienajlepszym wydaniu.
Co do płyty - obawiam się, że niedługo się zedrze :) Bo leci i leci... Już nie pamiętam co to jest cisza niezkłócona głosem Edytki. :ha: Ale nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie :-D
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: robosek »

Agisia pisze: Jednak z przykrością muszę stwierdzić, ze wideopklip kiepski
Rzucac sie na Ciebie nie ma za co ;)))) no chyba ze jesteś ponętną blondynką ;)
natomiast wydaje mi się ze nie można tego nagrania traktowac jak teledysk bo teledyskiem nie jest. Wideoclip z reguły ma swoja fabułę nawiązującą do utworu, jakies krótkie scenki, efekty specjalne itp, wyreżyserowana jakaś historyjka a jezeli chodzi o filmik do Mizernej Chichej to własnie nagranie z zaśpiewaną kolędą umajone odrobinę nieśpiwaną wrażliwą Edytą ;))) i moim zdaniem błędem jest nazywanie tego teledyskiem....no ale jak ktos chce zeby to był teledysk niech będzie tylko po co narzekac ze nie ładny skoro to nie teledysk ;)
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Ayula91 »

przekonana... dp wszystkich koled... chyba moje uszy i moje serce potrzebowalo wiecej czasu...
a najbardziej zdecydowanie MC
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Łukasz »

[quote="mike"]a wy nie oceniajcie czyichs ust tylko zastanowcie sie nad swoimi[/quote]
O! Jeśli chodzi o moje usta, to uważam, że są rewelacyjne. Ni za cienkie, ni karpiowate. Nie lubię ust w stylu Jolie - odpychające.

[quote="Anu$$ia"][quote="Piter"]Dziecko, Ty żeś się z choinki urwał i w łeb uderzył? Daruj sobie te tekściki zasłyszane w przedszkolu.[/quote]

nie chcę pouczać starszych,bo sama jestem małolatą,ale mógłbyś być trochę milszy. I nie chodzi mi tylko o tego posta.[/quote]

[quote="Magda M"]Spokojnie. To Piter. Ten typ tak ma (Bez kija nie podchodź :D ). Wrażliwym radzę nie czytać.[/quote]

Milszy? A może to nie Pitera klimaty 'słitaśność, pokemony i płacz (patrz: :beczy: ;( ) nad tym, jaka to Edyta jest biedna, mądra i cudowna?
I podobnie jak Magda - wrażliwi, fanatycy, słitaśni i świeży forumowicze - uzbrojcie się w kij (drewniany 8) ) lub cięty, obiektywny ozor.


Wybacz Piter - miałem dobre zamiary. :wink:
Co do teledysku - fakt, trochę nie pasuje ten róż. Za to miny Edyty nie wydaje mi się wymuszone - może to właśnie przez ten róż?
Sama piosenka nie jest wybitna, ale zdecydowanie na +.

EDIT: I przepraszam za offtopic.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Anu$$ia »

Magda M pisze:Spokojnie. To Piter. Ten typ tak ma (Bez kija nie podchodź ). Wrażliwym radzę nie czytać. Słowa dot. tego że może to urazić Edytę nie pomogą
Tu nie chodzi o wrażliwość tylko o kulturę :P Ale już nie rozwijam tematu, każdy jest jaki jest. Niektórych zmienić się nie da.

Co do "teledysku" to ja bym zmieniła jedynie kolorystykę :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Magda M »

Anu$$ia pisze:Tu nie chodzi o wrażliwość tylko o kulturę
jak zwał tak zwał :d


Ółgarz pisze:O! Jeśli chodzi o moje usta, to uważam, że są rewelacyjne. Ni za cienkie, ni karpiowate.
nie bądź taki pewien.... Myślę, że jak poddasz je ocenie forumowiczów to się zdziwisz. Edyta może też uważa swoje usta za rewelacyjne... a widzisz jak tu są odbierane..
Ółgarz pisze:Sama piosenka nie jest wybitna
Że co ????
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Michael »

BolecDC pisze:Wszyscy tak zachwalali wykonanie ,,Mizernej Cichej" przez Kayah
Dwie osoby i od razu wszyscy :P
Mnie też się bardziej podoba wykonanie Edyty niż Kayah.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: GosiaczeQ_14 »

robosek pisze:natomiast wydaje mi się ze nie można tego nagrania traktowac jak teledysk bo teledyskiem nie jest. Wideoclip z reguły ma swoja fabułę nawiązującą do utworu, jakies krótkie scenki, efekty specjalne itp, wyreżyserowana jakaś historyjka a jezeli chodzi o filmik do Mizernej Chichej to własnie nagranie z zaśpiewaną kolędą umajone odrobinę nieśpiwaną wrażliwą Edytą i moim zdaniem błędem jest nazywanie tego teledyskiem....no ale jak ktos chce zeby to był teledysk niech będzie tylko po co narzekac ze nie ładny skoro to nie teledysk
O właśnie ja też tak to odebrałam :-) Dlatego mi się podoba bo wiadomo że pewnie też i mało czasu mieli na nakręcenie ;)
Awatar użytkownika
ilonka77
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:18
Ulubiony album: E*K*G
Ulubiona piosenka: can't say no
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: ilonka77 »

ooo niestety nie widziałam..wrr widzę,że na forum zawrzało .. a mizerna cicha dla mnie rewelacyjna...co tu dużo pisać..
ODPOWIEDZ