Wybieramy nowy szablon forum - FINAŁ!

Wszystkie forumowe ankiety.

Moje dwa typy to: (wybierz dwa różne kolory)

Czas głosowania minął 22 wrz 2009, 14:27

SZABLON 1
37
26%
SZABLON 2
24
17%
SZABLON 3
12
8%
SZABLON 4
4
3%
SZABLON 5
7
5%
SZABLON 6
28
20%
SZABLON 7
31
22%
 
Liczba głosów: 143

Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Wybieramy nowy szablon forum - FINAŁ!

Post autor: Agisia »

Isabel pisze:1 i 2
Ale miałaś wybrać z 2 kolorów...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Wybieramy nowy szablon forum - FINAŁ!

Post autor: vanity »

addar pisze:obecna zieleń jest paskudna
Mnie się podoba. Przede wszystkim łagodna dla oczu. Zielony uspokaja.
Matiz99 pisze:Myślę że czas najwyższy na zmiany nawet jeżeli pewne konserwatywne osoby wolą pozostać przy zieleni. Szablony na które głosujemy zostały wybrane przez większość więc nie widze w tym problemu.
Ja - konserwa - także nie widzę problemu w zmianach, tym bardziej, że głosuje lud. Dostosuję się do woli większości. Ale to nie znaczy, że przyklasnę czemuś z czego niewygodnie mi się korzysta, bo jest dla mnie nieczytelne np tekst słabo odróżniający się od tła, przecież będę korzystała ze swoich oczu a nie XY, który zagłosował na to czy tamto.
Marecki pisze:Na razie wybieramy 2 nowe szablony.
Dobra opcja. Zawsze mogę sobie wybrać mniejsze zło. A więc mniej będę zrzędzić.
Marecki pisze:Tak jak wcześniej wspominałem możemy z nim robić wszystko - od rozciągania po zmianę odcieni, guzików, tła, itd...
Przydatne. Może po prostu w tym tygodniu testowym spróbujemy sobie podłubać wykorzystując możliwość modyfikacji. Jest wtedy szansa, że taka vania mniej marudna będzie, bo guzik po liftingu wypięknieje.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Wybieramy nowy szablon forum - FINAŁ!

Post autor: Magda M »

Marecki pisze:
vanity pisze:Ja na forum jestem znacznie dłużej niż "zielona" koleżanka i jak widzę wybór ludu to także mam ochotę zostawić to jak jest. Żadna z opcji, która ewentualnie zwróciła moją uwagę nie przeszła. To co wygrało Finał jest łagodnie mówiąc niefajne. Na razie wstrzymuję się od głosu w tej sprawie i jest duże prawdopodobieństwo, że już tak zostanie.
Wybieraliśmy z wszystkich szablonów jakie tylko istnieją na przema. Też nie uważam, że są świetne, ale ile to już razy było pisane o zmianie całego szablonu? Gdyby była możliwośc przeszlibyśmy na nowszą wersję, do której jest lepszy wybór - niestety nie możemy. Na razie wybieramy 2 nowe szablony. Jeśli po tygodniu rzeczywiście będą głosy niezadowolenia pozostanie też i ten szablon.
DeathlySilence pisze:czy na szablon można nanieść zmiany np. dopasowując tło
Tak jak wcześniej wspominałem możemy z nim robić wszystko - od rozciągania po zmianę odcieni, guzików, tła, itd...
heh, jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził. Demokracja to demokracja... Pamietam, że to forum które mamy obecnie zostało nam po prostu narzucone (chwała ówczesnej władzy ;) ). Wcześniej, sami wybraliśmy "białe" forum (oczywiście, wyglądało tragicznie... :shock: ).

Tak, czy siak.... zakonczmy to co zaczeliśmy... jeśli forum okaże się niewypałem proponuje przewrót październikowy 8P
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Wybieramy nowy szablon forum - FINAŁ!

Post autor: mike »

o wygral nr 1 i co teraz ? 8)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Wybieramy nowy szablon forum - FINAŁ!

Post autor: Matiz99 »

mike pisze:o wygral nr 1
Jak sądze głosowałeś w ankiecie nieznając kompletnie jej zasad :P

Wygrały szablony 1 oraz 7.
mike pisze:i co teraz ? 8)
Zadaj sobie ten wielki trud i przeczytaj pierwszy post.
Zablokowany