Darek w 'Rozmowach w Toku'

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Darek w 'Rozmowach w Toku'

Post autor: Estratos »

Obrazek
wtorek 14 czerwca 2005
Wyklęci przez gwiazdy?

45 lat temu Federico Fellini nakręcił film „Słodkie życie”. To właśnie tam jedną z ról zagrał, podpatrujący życie gwiazd fotograf, Signor Paparazzo. Bohater filmu swoje nazwisko dał wszystkim kolegom po fachu, którzy zrobią wszystko, by „upolować” gwiazdę. Jacy są ludzie, których fotografie można codziennie oglądać w kolorowych magazynach? Dlaczego gwiazdy nie przepadają za nimi? We wtorek porozmawiamy z obiema stronami!

Dariusz mówi, że najwięcej może zarobić na prywatnych zdjęciach gwiazd. Najchętniej fotografuje znanych w towarzystwie zwykłych ludzi, których próżno szukać w kolorowych magazynach. Jednak to właśnie on jest autorem słynnego zdjęcia Grzegorza Ciechowskiego z – wtedy jeszcze – opiekunką do dzieci, jego późniejszą żoną. A jak wygląda jego „polowanie”? Od czego zaczyna swoją pracę? Jak długo może trwać wykonanie takiego zlecenia?


Muzyk Dariusz Krupa, nie ukrywa, że wraz żoną Edytą Górniak – delikatnie mówiąc – nie przepadają za paparazzi. Jedno z takich spotkań przed budynkiem prokuratury w Łomży zakończyło się atakiem na fotografa. Czym tak bardzo zaszkodził sobie fotografujący reporter? We wtorek poznacie wersje obu stron – nasze zaproszenie do programu przyjął również Gabor. Obaj panowie nie ukrywają, że myśleli o złożeniu pozwu do sądu, ale ostatecznie żaden z nich tego nie zrobił.

A kto miałby w sądzie większe szanse? Czy Gabor miał prawo fotografować Edytę i Darka wychodzących z gmachu urzędu? Kiedy w ogóle wolno, a kiedy nie wolno fotografować gwiazd? Na te pytania odpowie prawnik i prasoznawca, prof. Ewa Nowińska.

Sławek ma nieco inna metodę pracy. Stara się wkupić w łaski gwiazdy, by nie doszło do awantur takich jak między Darkiem a Gaborem. Niekiedy to wręcz gwiazdy same proszą go o zrobienie zdjęcia. Kto – dowiecie się we wtorek. A czy są jakieś zdjęcia, których nie chciał bądź nie chciałby zrobić? Czy mimo swej „grzecznej” metody pracy, zrobił kiedyś zdjęcie bez zgody?

W poniedziałek porozmawiamy także z Krzysztofem Majchrzakiem i Magdaleną Wójcik. Pierwszy nie ukrywa swej niechęci do paparazzi. Ma na nich swój stary sprawdzony sposób. Z kolei Magdalena Wójcik, mimo sesji w „Playboyu”, wciąż bardzo często jest „zwierzyną” w polowaniach fotografów. Jedno z takich polowań skończyło się… We wtorek sami będziecie mogli usłyszeć tę historię.

Czy paparazzi nie mają skrupułów? Czy są jakieś granice, których nie przekroczyliby? Czy swoją profesję uważają za etyczną? Jak bardzo mogą dokuczyć swą obecnością? To tylko kilka z długiej listy pytań, na które nasi goście odpowiedzą już we wtorek!
Emisja we wtorek, 14 czerwca 2005r. na antenie TVN, godz. 17:50
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Darek w 'Rozmowach w Toku'

Post autor: Magda M »

na reszcie posłucham Darka... zawsze Edzia mowi :D ... a on w sumie mowi mało ale konkretnie. Bardzo chetnie program obejrze :)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Darek w 'Rozmowach w Toku'

Post autor: kinga »

A ja nie moge, bo mam zajęcia :sad:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Darek w 'Rozmowach w Toku'

Post autor: Aro »

Dobrze, ze byłem na czacie bo bym się nie dowiedział. Jakoś tego wątku nie widziałem.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Darek w 'Rozmowach w Toku'

Post autor: ANETA »

Darek ładnie bronił Edyty i wogole mądrze sie wypowiadał - to mądry facet :wink: i taki milutki hahha :wink:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Darek w 'Rozmowach w Toku'

Post autor: DeathlySilence »

No cóż nie dano mu sie do końca wypowiedzieć, ani tez nie zdołał pociągnąć tych fotoreporterów za język i uzyskac odpowiedzi w kilku ważnych kwestiach...jak dla mnie nic szczególnego...

A i ta Pani co sie nagle wyrwała do wypowiedzi, tylko że nic sensownego nie umiała sklecić, za argumentacje nie moga służyć reakcje emocyjne, które w wykonaniu tej Pani troche ją osmieszyły w oczach widzów, a na pewno nie przekonała do swoich racji, jakieby nie były...no i z tym że czyta ale nie popiera (nie wiem jak to rozumieć ale w pierwszym momencie lekki uśmieszek się na mojej twarzy pojawił, lecz potem uswiadomiłem sobie że umnie jest tak samo, tylko ze ja nie kupuje, wiec moze ta Pani tez korzysta z tego forum i z Arkowych skanów)... :wink:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Darek w 'Rozmowach w Toku'

Post autor: Virtual Tom »

Darek wypadł świetnie, tylko program był ogólnie hmmm dziwny. Darek w zasadzie ani razu nie miał mozliwości zakończyć wypowiadanej mysli - a szkoda, bo jest jak widac konkretnym facetem :)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Darek w 'Rozmowach w Toku'

Post autor: kinga »

Tak, trochę za malą silę przebicia ma. Ale mądrze mówil :smile:
Ela Gołaszewska
Make it happen
Make it happen
Posty: 163
Rejestracja: 11 kwie 2005, 15:28
Ulubiony album: ''EKG''
Ulubiona piosenka: ''Dziękuje Ci''
Lokalizacja: Łódż

Re: Darek w 'Rozmowach w Toku'

Post autor: Ela Gołaszewska »

wydaje mi sie ze ten program byl dobry! kazdy z nich miał racje!Darek mial racje i paparazi
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Darek w 'Rozmowach w Toku'

Post autor: Titter »

Ja widziałam program przez przypadek. Nie było mnie na forum kilka dni, wiec nie wiedziałam, ze Darek bedzie w RwT. Podobalo mi sie jak wypadl, to madry facet - widac ze Edyta moze sie czuc przy Nim bezpieczna :) Na temat paparazii sie nie bede wypowiadac - szkoda slow :roll:
ODPOWIEDZ