Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: Piter »

16 lipca Edyta Górniak odwiedzi Łomżę. Będzie to pierwsza oficjalna wizyta artystki w tym mieście od czasu narodzin syna w marcu ubiegłego roku.

Tym razem Edyta Górniak wraz z zespołem wystąpi na koncercie zoragnizowanym przez MDK-DŚT oraz Urząd Miasta Łomża z okazji obchodów Dni Miasta. Będzie to pełny, ponadgodzinny koncert Edyty, podczas którego zostaną zaprezentowane największe przeboje artystki oraz nowe, nigdy wcześniej nie śpiewane przez nią utwory.

Wstęp na imprezę wolny. Serdecznie zapraszamy.

(edyta.net)
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: FRYMIK »

Występ w Warszwie tez był tak z hukiem zapowiadany a ja na nim nie słyszałam żadnej nowej piosenki, nawet te, które miały być zagrane (ale wcześniej skończono koncert )były z poprzednich płyt. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej :grin:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: ANETA »

Oczywiscie ja wiedziałam o tym z pierwszej ręki - od samej Edyty :D :D :D Ma sie te znajomosci no.... :D Bedę na koncercie oczyiwscie chocbym miała 24 h wczesniej tam ustac to bede w pierwszym rzedzie :wink: Nie posiadam sie ze szczescia, serce skacze mi do gardła, bosko, nareszcie Edziulka w moim miescie, zapraszam wszytkich :wink:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: KrzysiekF »

Jeleń z ciasta - herbowy znak rozpoznawczy Łomży ma stać się także jej znakiem promocyjnym i eksportowym - poinformowano dziś na konferencji prasowej w Ratuszu. Po raz pierwszy ogromny jeleń z ciasta o wymiarach przekraczających dwa na dwa metry upieczony zostanie z ciasta 16 lipca podczas drugiego już "Gościńca Łomżyńskiego" - promocyjnej imprezy miejskiej, na której spodziewanych jest co najmniej 10 tys. gości. Gwiazdą koncertu będzie Edyta Górniak, zaśpiewa też Stan Borys.


Artystka ma jednak specjalne wymagania - zażyczyła sobie sceny ze specjalnymi rampami świateł, dwoma ekranami i obrotowymi głowicami. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zainkasuje w Łomży 20 tys. złotych, czyli dokładnie tyle ile miasto przeznaczyło na tę imprezę. W sumie na II Gościniec Łomżyński ma kosztować nie mniej niż 75 tys. złotych. Pieniądze w większości pochodzić będą od sponsorów.

====
www.4lomza.pl
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: Grzechu »

KrzysiekF pisze:Artystka ma jednak specjalne wymagania - zażyczyła sobie sceny ze specjalnymi rampami świateł, dwoma ekranami i obrotowymi głowicami. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zainkasuje w Łomży 20 tys. złotych, czyli dokładnie tyle ile miasto przeznaczyło na tę imprezę.
====
www.4lomza.pl
No po prostu skandal ! 8) Jak ona śmie !
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: mancia »

KrzysiekF pisze:Jeleń z ciasta - herbowy znak rozpoznawczy Łomży ma stać się także jej znakiem promocyjnym i eksportowym - poinformowano dziś na konferencji prasowej w Ratuszu. Po raz pierwszy ogromny jeleń z ciasta o wymiarach przekraczających dwa na dwa metry upieczony zostanie z ciasta 16 lipca podczas drugiego już "Gościńca Łomżyńskiego" - promocyjnej imprezy miejskiej, na której spodziewanych jest co najmniej 10 tys. gości. Gwiazdą koncertu będzie Edyta Górniak, zaśpiewa też Stan Borys.


Artystka ma jednak specjalne wymagania - zażyczyła sobie sceny ze specjalnymi rampami świateł, dwoma ekranami i obrotowymi głowicami. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zainkasuje w Łomży 20 tys. złotych, czyli dokładnie tyle ile miasto przeznaczyło na tę imprezę. W sumie na II Gościniec Łomżyński ma kosztować nie mniej niż 75 tys. złotych. Pieniądze w większości pochodzić będą od sponsorów.

====
www.4lomza.pl
Hehhe no proszę nie każde miato może zaproponować warunki stolicy, niestety. Hehhe to podobna sytuacja , OCZYWIŚCIE zachowują proporcję, do Tiny Turner która rozbiła swoją gażą uroczystości :grin: :grin: :grin:
20 tys zł ooooooo sama cena za koncert mówi o Edycie pozycji rynkowej albo ooo zainteresowaniu
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: vanity »

zaskoczyło mnie te 20 tysiaków. myślałam że bierze dużo dużo więcej za koncert.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: Bob »

To niska kwota , bo np rok temu Golce w moim mieście zainkasowali 47 tyś/ w tym 40 tyś od jedynego sponsora!!!/, Maanam, Myslovitz, Brathanki oscyluja też w tych granicach.Myślę, że cena za wystę Edyty jest chyba jakąś promocyjną :D .Oczywiście będę ...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: ANETA »

Boze, powiem Wam szczerze ze jestem w szoku :shock: Nigdy bym sie nie spodziewała ze az tyle mozna zarobic za koncert ! 20 tys ?? Ja myslałam ze moze z góra 6 moze wziasc gwiazda....Przeciez to zyc nie umierac.... nie dziwie sie ze Edyta wróciła do spiewania ....

Oczywiscie wiem ze gwiazda musi opłacic muzyków, chórek, i wiele innych rzeczy ale i tak to sporo ..... przeciez za ok 4 takie koncerty po 50 tys (odliczajac opłaty zespołu) mozna mieszkanie w Łomzy kupic ..... :roll:

Hahhaa to mnie tylko utwierdza w przekonaniu aby kroczyc dalej drogą która zaczełam :D :D :D
Ostatnio zmieniony 03 lip 2005, 23:30 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: B@r »

Ale Anetka 20tys jak na Edyte to naprawde mało :wink:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: ANETA »

Wiem, napewno bierze ok 50 tys za inne koncerty, ciekawe dlaczego dla Łomzy taka łaskawa :wink: Moze dlatego ze to biedniejsze miasto od Warszawy


Eeee tam wazne ze bedzie, ja gdybym miała dałbym jej milion euro za koncert :D Tylko ze nie mam .... :D
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: Robik »

Rzeczywiście mało. Niedawno w mojej okolicy był Bajm i wzięli za koncert 100.000 zł :!:
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: homerowa »

ha ha ha a skąd Wy wiecie ile kto i gdzie bierze za koncert, u mnie była Maryla Rodowicz i zainkasowała 65tyś, a rok wcześniej Blue cafe za 50 tyś, za to Ich troje chcieli 120tyś i z nich zrezygnowali. Prawda jest taka że jakieś plotki chodzą, ale skąd mamy pewność że sa one oficjalne. W takim razie zaproszę na swoje urodziny Edytę i dowiem się za ile zaspiewa mi happy Birthday ;-)
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: Adi »

Teraz bedziecie zagladac do czyjegos portfela. Po koncercie natomiast beda ahy i ohy jak to wygladala i w co byla ubrana. :P
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: homerowa »

Adi pisze:Teraz bedziecie zagladac do czyjegos portfela
nie mogłam pozostawić tego bez własne jwypowiedzi. W końcu wszelkie plotki o kasie nigdy nie wiadomo czy są prawdziwe ;-)
ODPOWIEDZ