„Teraz - tu”

Nowy singiel - premiera 31 grudnia 2010

Wiadomości na temat Edyty.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: „Teraz - tu”

Post autor: Fan25 »

Hit to przebój, przebój to hit. Nie mieszajcie ludziom w głowach.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: „Teraz - tu”

Post autor: niuto »

niuto, jaki masz interes w dyskredytowaniu sukcesu TT? :> Częstotliwość grania tej piosenki w stacjach radiowych, muzycznych - telewizyjnych oraz popularność w Internecie w sposób jednoznaczny wskazuje, że TT jest przebojem. Może nie hitem, jak stwierdził Kopaneek, ale na pewno przebojem, więc nie wmawiaj ludziom, że białe jest czarne :?.
nie mam żadnego interesu, po prostu była to jedna z wielu dość popularnych piosenek i tyle, a nie hitem, i to ci co uważają inaczej wmawiają, że czarne jest białe :P
Ja również, ale to już specyfika tych czasów. Kiedy powstawało TNJ Edyta nie miała dużej konkurencji, wokalistek popowych było w Polsce kilka.
Paradoksalnie Edyta miała większą konkurencję w latach 90 niż teraz. Była Kukulska, Steczkowska, Jopek, Lipnicka... Każda ogromnie popularna. Dziś nie mamy żadnej wokalistki, która śpiewałaby po prostu dobry i przebojowy pop. Popularne sa Dąbrowska, Brodka, Peszek, czyli raczej niespecjalnie komercyjne wokalistki. Lukę ostatnio zapełniła Grzeszczak, co pokazuje, że Polacy nadal potrzebują mieć swoja rodzimą "divę".
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: „Teraz - tu”

Post autor: vanity »

niuto pisze:Paradoksalnie Edyta miała większą konkurencję w latach 90 niż teraz. Była Kukulska, Steczkowska, Jopek, Lipnicka... Każda ogromnie popularna. Dziś nie mamy żadnej wokalistki, która śpiewałaby po prostu dobry i przebojowy pop. Popularne sa Dąbrowska, Brodka, Peszek, czyli raczej niespecjalnie komercyjne wokalistki. Lukę ostatnio zapełniła Grzeszczak, co pokazuje, że Polacy nadal potrzebują mieć swoja rodzimą "divę".
Czyli skutek uboczny ostrej konkurencji - pracowitość i jakość. Jakość dziś marna stąd nie warto się poświęcać dla płyty a warto dla show, mamony i brukowej popularności. Steczkowska i Jopek sporo pracują, często coś wydają, ale usłyszeć o tym w mediach (na przykład piosenkę w radio) to już chyba niemożłiwe. Zdaje się, że jedynie Beata nie załapuje się do tego opisu, gra olbrzymią ilość koncertów także biletowanych, wydaje płyty jak zawsze z przebojami, i nie musi co drugi dzień publikować w brukowcu ustawki z zakupu kartofli.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: „Teraz - tu”

Post autor: aftershave »

niuto pisze:Paradoksalnie Edyta miała większą konkurencję w latach 90 niż teraz. Była Kukulska, Steczkowska, Jopek, Lipnicka... Każda ogromnie popularna. Dziś nie mamy żadnej wokalistki, która śpiewałaby po prostu dobry i przebojowy pop.
ale mamy dziesiątki, a wliczająć zagraniczne to setki przecietnych wokalistek, które są olbrzymią konkurencją. Chodzi ilość a nie w jakość.

Kiedyś Edyta była fenomenem na Polską skalę, przybliżała nas troche do zachodu. Dzisiaj zagraniczne gwiazdu są na wyciagnięcie ręki, produkują utowry za utworem. Np. taka Rihanna, ma hit za hitem, a nie sądze ze za 15 lat wszyscy będą te utwory pamietać (poza jej wiernymi fanami). Z Adele myśle będzie podobnie. Przy takiej ilości produkcji poprostu nie da się wszystkiego wbić ludziom na stałe w pamięć. Współczesne produkcje nie będą miały takiej żywotności, nie wierze w to.. Choćby była to piosenka ze świetnym teksetem, genialnie skomponowana i wyprodukowana, to po pewnym czasie zgnie w natłoku nowych utwórów.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: „Teraz - tu”

Post autor: Estratos »

Alina Dragan z Radiowej Trójki, w podsumowaniu muzycznym 2011 roku:
Muzyczne rozczarowanie: Już raz dostałem okrutne bęcki za to, że nie podobała mi się piosenka "Teraz tu" Edyty Górniak,... ale chyba podtrzymam swoje zdanie: piosenka jest do bani. Edytę stać na dużo więcej.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: „Teraz - tu”

Post autor: aftershave »

aa tam..ja Teraz Tu uwielbiam i zadna Alina tego nie zmieni :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: „Teraz - tu”

Post autor: endeven »

Alina pewnie jarała się Boltonem albo czymś takim:]
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: „Teraz - tu”

Post autor: Wojtuś »

Ja od premiery Teraz tu słucham kilka razy dziennie i jeszcze mi się nie znudziło!!! Dla mnie jest to mega hit i tak pozostanie!!!
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: „Teraz - tu”

Post autor: Phealer33 »

Estratos pisze:Alina Dragan z Radiowej Trójki, w podsumowaniu muzycznym 2011 roku:
Muzyczne rozczarowanie: Już raz dostałem okrutne bęcki za to, że nie podobała mi się piosenka "Teraz tu" Edyty Górniak,... ale chyba podtrzymam swoje zdanie: piosenka jest do bani. Edytę stać na dużo więcej.
Poziom merytoryczny tej wypowiedzi pozostawię bez komentarza 8P Takie wyszukane słownictwo, że hej :ha: I jak zwykle: ktoś podaje opinie w oparciu o swój gust, ale uzasadnienia nie ma, bo po co? :roll: (Jeśli ktoś w ogóle potrafi swoje zdanie argumentować :hellobaby: )

ja KOCHAM "Teraz-tu" i mam nadzieję że i Wam się podoba :smile: :smile:
Awatar użytkownika
artemisfowl1
Make it happen
Make it happen
Posty: 179
Rejestracja: 01 cze 2011, 15:52
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Consequences
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: „Teraz - tu”

Post autor: artemisfowl1 »

W moim otoczeniu tylko ja jestem fanem Edyty, a mimo to reszta dobrze zna TT z radia, tv, internetu.. Ba znają nawet większość tekstu bo piosenka jest na tyle popularna.. Zresztą świadczą o tym 2 nominacje tego utworu do VIVA Comet 2012 w kategoriach przebój i teledysk roku.. Więc jakby nie było hit jest :-)
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: „Teraz - tu”

Post autor: tomiks78 »

Przed chwilą, na TVPuls zaprezentowali 10 najgorętszych klipów.
Edyta z "Teraz Tu" zajęła 7 miejsce.
Pokazywali całe klipy a w trakcie "specjaliści" wypowiadali się na temat prezentowanych klipów.
Na temat teledysku Edyty wypowiadał się Radek Majdan (całkiem pozytywnie) i Wojciech Medyński (grał w teledysku Łez "Oczy szeroko zamknięte) raczej negatywnie. Gdy mieli podsumować, czy jest erotyzm w teledysku - Majdan potwierdził, Medyński przemilczał...
Przy innych teledyskach wypowiadała się jeszcze Kasia Klich. Powiedziała coś fajnego, że golizny w teledyskach jest coraz więcej bo powstają coraz gorsze piosenki. A, żeby to ukryć trzeba pokazać coś innego, co ludzi przyciągnie. Niestety coś w tym jest...
Dodam tylko, że pierwsze miejsce zajęły dziewczyny z Pussical Dolls. Nie pamiętam tytułu piosenki...
ps. Za Edytą, na 8 miejscu była Doda z "Dżagą" :lol3:
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: „Teraz - tu”

Post autor: Cypix »

Może ten cały Medyński ma do Edyty jakiś uraz po JOŚ-u? Ja teledysku do Teraz-Tu nie lubię i już. Piosenkę? Wprost przeciwnie. A remix to już w ogóle :D Czy był hit? Nie tak duży jak TNTJM, ale był. Sukces tej piosenki był też dobrym momentem na premierę teledysku i płyty. Był...
Awatar użytkownika
artemisfowl1
Make it happen
Make it happen
Posty: 179
Rejestracja: 01 cze 2011, 15:52
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Consequences
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: „Teraz - tu”

Post autor: artemisfowl1 »

Edyta z T-T pojawiła się w TOP 10 teledysków portalu Interia :) To nawet gdy wideoklip zadebiutował na tej stronie (z ponad półrocznym opóźnieniem) to nie wskoczył na notowanie.. Może to dzięki VIVA Comet, paru młodziaków sobie przypomniało o piosence :wink2:
http://muzyka.interia.pl/teledyski
PS. Jak komuś się nie chce wchodzić to 8. miejsce zajęła :)
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: „Teraz - tu”

Post autor: DAAMI »

pod spodem są komentarze a oto jeden z nich
nareszcie nagrała pożadna piosenke i teledysk choć
ja jej nie lubię
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: „Teraz - tu”

Post autor: Flux »

Od kiedy "porządek" pochodzi od "pożądania"? Po co cytować takie głupie komentarze? Szkoda energii.
ODPOWIEDZ