Zagraniczne Media muzyczne

Promujemy Edyte

Oddajemy głosy na Edytę.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: DAAMI »

mike pisze:Zorganizowali sie i zaczeli dodawac do propozycji , do róznych "Zagranicznych" ; portali , stacji radiowych i telewizyjnych , Nowy utwór Edyty ...

a nóż widelec jakas zacznie ją grać
piosenka jest Hitowa i tu nie ma o czym gadac , teledysk zapowiada sie na mega CZAD
wiec jak ?
jestem za, ale najpierw pomóżcie mi dodać CQ do propozycji w różnych radiach :!:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: vanity »

mike pisze:Zorganizowali sie i zaczeli dodawac do propozycji , do róznych "Zagranicznych" ; portali , stacji radiowych i telewizyjnych , Nowy utwór Edyty ...
Gdzie tu sens? W Polsce nie potrafi się wypromować, choć drzwi ma otwarte w każde możliwe miejsce promocyjne w mediach, a na zachodzie anonimowej babce ktoś uwagę poświęci? Tam gdzie konkurencja jest milion razy większa niż u nas?
BAdam pisze:W Polsce nie spodziewam się wiekszego sukcesu tej piosenki, bo Edyta u nas jednak jest mega negatywnie odbierana nie przez muzyke tylko osobowość i wizerunek.
Wizerunek z pewnością sam się poprawi przy pomocy artykułów w tabloidach, a ludzie po przeczytaniu kolejnej rewelacji na temat byłego męża, tłumnie zorganizują divie trasę koncertową po kraju.
BAdam pisze:esli chodzi o ta piosenkę, to Edyta narazie dobrze ją promuje... Mieliśmy Lato Zet i Dwójki , Oficjalną premierę w RadioZet, Pytanie na sniadanie i jeszcze będzie Sabat Czarownic. Więc jak sam widzisz jest tego naprawdę dużo, jak na Edytę i innych artystów
Wcale nie jest dużo. Raptem coś liznęła w tej sprawie.
sexuality pisze:Głównym problemem jest Jej niezależność artystyczna. Mała wytwórnia - Anaconda ma małe możliwości.
Albo inaczej: mała firma, duża leniwa gwiazda, która wydaje dyspozycje, żąda, ale sama nic od siebie nie wymaga. Duża firma nie boi się konfrontacji (także prawnej) ze swoim podopiecznym. Oczywiście, że firmy zarabiają, i tym się kierują, ale artyści także mają z tego niezłą kasę.
Flux pisze:Consequences zagrała dwa razy, ale za każdym razem było coś spartolone. Ludzie siedzący przed telewizorem widzieli playback i Edytę drącą się do wyłączonego mikrofonu a ostatnio, jak ścigała się z podkładem. Zarówno za pierwszym jak i za drugim razem fatalnie to wyszło
Dobrze, że próbuje, dzięki temu wie (jeśli chce) jak wybrnąć z tych wpadek i lepiej się przygotować na kolejne występy.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: BAdam »

vanity pisze:
BAdam pisze:esli chodzi o ta piosenkę, to Edyta narazie dobrze ją promuje... Mieliśmy Lato Zet i Dwójki , Oficjalną premierę w RadioZet, Pytanie na sniadanie i jeszcze będzie Sabat Czarownic. Więc jak sam widzisz jest tego naprawdę dużo, jak na Edytę i innych artystów
Wcale nie jest dużo. Raptem coś liznęła w tej sprawie.


Że co proszę :!: :?: Pokaż mi z 5 artystów, żeby aż tak promowali jedną piosenkę... Na początku mogę Ci pomóc: Ewa Farna
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: mike »

lista rozglosni gdzie mozna glosowac , jest na stronie
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: Michael »

Nie wygłupiajcie się z tą promocją Consequences w zagranicznych mediach! :lol:
Na Zachodzie powstaje tysiące podobnych piosenek. Poza tym nikt nie będzie promował tam Edyty charytatywnie.
Jeśli ktokolwiek z zagranicy usłyszy o tej piosence, to wyłącznie poprzez obejrzenie wideoklipu na youtubie, jeśli przypadkiem zdarzy mu się trafić na ten twór :lol:.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: Kopaneek »

Zostawcie Edytę. Kto inny jest za to odpowiedzialny. Bierze kase a nie robi nic!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: Flux »

Kopaneek, a czy to przypadkiem nie Edyta płaci za to nic-nie-robienie? :d Jak sobie posłała tak się wyśpi, a jak wiemy często ma spore wory pod oczami. I tak cała kariera jej przebiega :biega:

Prześniłam mój sen
Z byle kim
Cud żaden się w nim nie zdarzył
:casting:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: Kopaneek »

Płaci, płaci. Ale nie wie, że Consequences leży i kwiczy przed drzwiami rozgłośni radiowych.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Zagraniczne Media muzyczne

Post autor: vanity »

Kopaneek pisze:Płaci, płaci. Ale nie wie, że Consequences leży i kwiczy przed drzwiami rozgłośni radiowych.
20 lat doświadczenia to mało, aby się orientować choć z grubsza w temacie?
ODPOWIEDZ