"Nie zapomnij"

Trzeci singiel Edyty promujący płytę "My"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: BAdam »

sexuality pisze:Ludzie!!! A co Wam szkodzi wypełnić tą petycję?! Przecież to jest tylko minuta... ?Tak ciężko wypełnić formularz i kliknąć myszką?!


Tak masz racje, to tylko minuta. W ciągu nie całej minuty i za pomocą myszki, można wysłać także na face'sa Edzi, dwa kotki (oczywiście razem z serduszkiem) i napisać: Kocham Cię. Nie będe wypełniał tej ankiety, bo to tylko minuta... Takie czyny mogą jej nie wyjść na dobre, dla jej psychiki, z którą nie wątpliwie ma czasem problemy, dlatego napisałem o tych kotkach. Wydaje mi się, że Edyta w tym roku powinna powoli zostawiać temat płyty "MY" i szukać najlepszych z najlepszych w dziedzinie muzyki i dostosowanego do niej biznesu, aby wrócić na należyte miejsce na rynku muzycznym z czymś BARDZO DOBRYM.
sexuality pisze:Ja rozumiem, że Edyta może mieć w d**ie muzykę, ale FORUM?


:shock: :shock: :shock: Od kiedy, Edyta bierze sobie do serca, to co piszą na forum, bo ja za ciężką cho*ere nie pamiętam :?: Sorry, ale wydaje mi się, że Edyta za bardzo zainspirowała się Abbą...
sexuality pisze:Ja wypełniłam i innych, trzeźwo myślących również do tego zachęcam (http://e-gorniak.com/petycja/)


A mi się wydaje, że jeszcze, nie wytrzeźwiałaś, po UDANYM koncercie HBO 8P sexuality, musze to napisać, ale jestem w szoku, co ty teraz wypisujesz. Zupełnie Cię nie poznaje. Czytam Twoje posty i prawie zawsze się z Tobą zgadzam. A tu taki zong :!: Chyba ktoś z faca Ci się włamał na Twoje konto 8P .
sexuality pisze:Od siebie dodam jeszcze, że gdyby Edycie w ogóle zależało na tej piosence to wypuściłaby teledysk z chociażby nagrania dla HBO. Wystarczyłoby podłożyć utwór w wersji oryginalnej bądź nagrać go jeszcze raz, aby nie było słychać publiczności i mielibyśmy bardzo klimatyczny teledysk. Wszyscy byliby zadowoleni. A przede wszystkim Edyta miałaby czym promować nowe DVD.
Już to WIDZE :rotfl: :rotfl: :rotfl:
sexuality pisze:P.S. Ta petycja jest w stanie udowodnić, jakie w rzeczywistości zamiary ma DIVA względem publiczności. Puste słowa czy konkrety?


Żadna petycja, NIE JEST W STANIE UDOWODNIĆ, jakie w rzeczywistości zamiary ma DIVA względem publiczności... Nasza ulubienica, pokazała WSZYSTKO swoją "nadmierną" i "ciężką" pracą w 2012 roku :!: :lol3: :lol3: :lol3: Jedyny i to dla wybrańców i szczęściarzy (ja do tej grupy należałem na koncercie HBO) koncert... Bez komentarza 8P
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: sexuality »

Nikt się na moje konto nie włamał. Uważam, że Edycie naprawdę pod tym względem nic nie stoi na przeszkodzie, a przy tym promowałaby to, co jest jej najbliższe - muzykę.
Ja wiem, że ta piosenka się nie podniesie, ale taki klasyczny klip z Edytą na scenie, gdzie widać, że
dawała koncert wyglądałby znakomicie. Co jej z resztą szkodzi? Przynajmniej wzbudzałaby RESPECT, bo ludzie trzeźwo myślący, czekają z utęsknieniem na taką Edytę. Tylko potrzebna w takiej sytuacji zgoda od HBO i Golden Media... Poza tym ta akcja ma "czyste intencje". Fani, którzy są przywiązani do tej piosenki proszą jedynie Edytę o ostateczne stanowisko, co do klipu. W ostatnim majowym wywiadzie dla WP.pl, który z resztą przeprowadzał Patoleta, Górniak sama powiedziała, że nie zamyka tego obrazu i być może do niego wróci w przyszłości. Dlatego myślę ze nadszedł najwyzszy czas, aby DIVA podjęła ostateczną decyzję. Nakręci klip do "Nie zapomnij" czy nie. Niech nie karmi dłużej nikogo iluzjami itp.

Rozumiem, że Fanusiów z FB zadanie przerosło i co niektórym rzeczywiście ciężko jest zrobić cokolwiek przeciwko DIVIE. Tylko po co kręciliście fanowski teledysk, podkreślając jak bardzo piosenka przypadła Wam do gustu, skoro macie teraz, całą akcję w czterech literach? Nie zrozumiem takiego zachowania.

Anecie i Mareckiemu dziękuję za inicjatywę, a przede wszystkim pomysł. Napisane krótko, zwięźle i na temat. Kto podpisze ten podpisze. Nie będę mieć pretensji do nikogo, ale co niektórym chciałabym napisać zwyczajnie, że jesteście nie ch**a warci. Na FB potraficie pisać liściki, wielkie wywody do Edyty z du*py za przeproszeniem wzięte, a jak coś konkretnego zrobić to nie ma chętnych (żeby była jasność nie piję tutaj do wszystkich).

Cóż, na kłamstwie się niczego nie da zbudować. Dlatego życzę Wam wytrwałości w swoich ideach.
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: casica »

sexuality, spójrz, jaki jest odbiór tej petycji, na nazwiska...
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Marecki »

Nazwiska? Poza jedną osobą która wpisała z 4 razy jakies bzdety reszta jest prawdziwa. A od teraz trzeba dodatkowo potwierdzić mailem, więc o to jestem spokojny.

Nikt nic nie traci. A czy to coś da, zobaczymy :P
Podoba mi się pomysł sexuality z klipem koncertowym promującym dvd. :5: Jedyne co musiałaby zrobic, to dogadać się z HBO.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: ANETA »

Nie wiem czy to potwierdzenie mailem to do konca dobry pomysł. Spora czesc osób nie potwierdzi i nie zdobedziemy tym samym duzej liczby głosów.....

Niby uchroni przed ,,Donaldami Tuskami" ale :roll: wpłynie na liczbe osob...
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Marecki »

To jeśli będzie taka potrzeba, osoby które nie potwierdzą, ale nie będą wzbudzały podejrzeń (czyli np. będzie ktoś z takim mailem na forum) zaakceptuje się np. po 2 dniach od wpisu. :wink:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: pijej1 »

ha ha ha to najlepiej powypisujcie na listę swoich sąsiadów z waszych blokowisk i ludzi z książki telefonicznej skoro macie mieć z #CIACH# brane nazwiska :P :lol3:
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Marecki »

Pijej myślisz że komuś będzie się chciało w to bawić? :P jak do tej pory są to osoby albo z forum albo z facebooka
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: pijej1 »

no tak przecież tusk jest na naszym forum :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Aro »

Marecki pisze:Nazwiska? Poza jedną osobą która wpisała z 4 razy jakies bzdety reszta jest prawdziwa.
To nieprawda. Z pewnych źródeł wiem, że Donald Tusk i Adam Małysz to zupełnie inne osoby. :D Małgorzata Górniak z Opola to ktoś niezidentyfikowany więc to jeszcze ktoś inny. :d
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Kopaneek »

sexuality pisze:Rozumiem, że Fanusiów z FB zadanie przerosło i co niektórym rzeczywiście ciężko jest zrobić cokolwiek przeciwko DIVIE. Tylko po co kręciliście fanowski teledysk, podkreślając jak bardzo piosenka przypadła Wam do gustu, skoro macie teraz, całą akcję w czterech literach? Nie zrozumiem takiego zachowania.
Nie daj Boże Edi się obrazi i co? :edi:
Skończy się sens życia w postaci spotkań z Divą. :):
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Joan »

Podpisałam nie dlatego, że tak bardzo chce tego teledysku tylko żeby pomóc tym co chcą go zobaczyć za wszelką cenę :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: ANETA »

Kto chce podpisze, kto chce rozesle petycje gdzie tylko się da by zdobyc jak najwieksza liczbe głosów. Na prawde nikt nikogo nie bedzie prosił o szanowny podpis i zaangażowanie się w akcję. Łaski bez.

Ps. Osoby które nie podpiszą mają zakaz oglądania klipu na YT. Dożywotnio.

:P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: Aro »

Joan pisze:Podpisałam nie dlatego, że tak bardzo chce tego teledysku tylko żeby pomóc tym co chcą go zobaczyć za wszelką cenę :)
Za wszelką cenę chcę zobaczyć u siebie nowego laptopa. Też pomożesz? :hellobaby:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: "Nie zapomnij"

Post autor: pijej1 »

Aro ty to masz poczucie humoru!!! :lol3:

A ja chcę za wszelka cenę blue ray zewnętrzny do laptopa 8P http://www.ceneo.pl/15333046#tab=click_scroll
ODPOWIEDZ