Gala

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Gala

Post autor: anet97 »

Problem w tym ,że Edyta wymaga od wszystkich,żeby nigdy nie popełnili żadnegi błedu, a sama popełnia ich miliony. Ale swoich byłych,przyjaciół, wspólpracowników karze najsurowiej jak się tylko da za najmniejsze przewinienie. Nikt nie jest ideałem Darek pewnie też nie,ale nie sądze że zasługuje na takie poniżanie, chyba za to że tak bardzo ją kiedyś pokochał. Dla mnie Edyta jest takim pięknym owocem,który jest kompletnie robaczywy w środku.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Gala

Post autor: witcher »

Promienna, wiosenna Edyta uśmiecha się do mnie z okładki nowej "Gali". Co prawda mocno przerobiona, ale mimo to całkiem sympatyczna. Myślę - dobra, kupię ten numer, może fajny wywiad będzie, w końcu 500. numer pisemka, będą wspominać, może być fajnie.
I rzeczywiście, wspominają.
Mogłem się jednak spodziewać, że nie będą to wspomnienia, na jakie liczyłem. Okropny, żenujący, niepotrzebny wywiad.
To pewnie nie jest moja sprawa, ale najbardziej szkoda mi Allana. Szkoda mi Piotra (o którym rzekomo nie chce mówić publicznie... trajkocząc jednocześnie przez połowę rozmowy o najintymniejszych szczegółach z ich życia). I wreszcie szkoda mi samej Edyty. Mógłbym napisać, że znowu się pogubiła. Ale to nie tak. Doskonale wie, co robi, nakręcając zainteresowanie wokół swojej osoby w ten najgorszy z możliwych sposobów. I w tym szaleństwie jest pewnie jakaś metoda, bo przecież muzycznie od dawna nie ma Edyty, jest tylko Edyta-celebrytka, dokładnie taka, jak na łamach ostatniej "Gali", która by istnieć w świadomości odbiorców musi się uciekać do takich zabiegów. Wiem, że dla wielu to oczywistości. Ale do mnie to ciągle nie chce dotrzeć. Za każdym razem daję się nabierać. Po prostu mam ciągle nadzieję, że dawna Edyta wróci. O ile była jakaś dawna Edyta.
I jeszcze tak na marginesie. Spory wkład w to, że ten wywiad jest tak groteskowy i słaby miała "red." Jastrzębska. Żenujący poziom.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Gala

Post autor: Phealer33 »

Edyta miała już w 2012 roku obszerny wywiad pod tytułem: "Znudziło mi się holowanie mężczyzn". Tam mogła się wyładować i to zrobiła. Widocznie nie znudziło się jej nadal wracać do przeszłości, aby dowalać.
Żenada dekady. Ona naprawdę nie rozumie, że ludzie już zwracają jej opowieściami na temat byłych mężczyzn i tego, jaka jest święta, niewinna i jak otwiera kolejny nowy rozdział. :roll:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gala

Post autor: ANETA »

Nie wiem czy powinnam coś dodawać ... Smutny (w odbiorze) wywiad. Myśle, że wiekszosc fanów czytających go myślała ,,Edyta, dlaczego znowu to robisz ???!!!!".

Może to odważne stwierdzenie ale (przy całej mojej miłości do niej) stwierdzam, że jest ,,chora" na punkcie wywoływania współczucia u ludzi i dowartościowywania się ,,jaka to ona jest dobra, niedoceniona a wszyscy źli i niewdzięczni".

Rozumiem że można miec do partnera, byłego męża ogromny żal ale ten wywiad powinien pojawić sie (w ostatecznosci) zaraz po rozstaniu i od tej pory powinna milczeć. A ona ciagle do tego wraca, każda okazja by dowalić Darkowi jest dobra.

Chciała tym wywiadem poniżyć, ośmieszyć Darka a stało się zupełnie odwrotnie. Sama kopie pod sobą kolejne doły i nie pomoże jej chyba już nic, nawet świetna płyta i hit bo tego nikt nie będzie chciał słuchać.

Moim zdaniem dla Polaków Górniak jest skończona.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2754
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gala

Post autor: pijej1 »

No i jakie to szczęście, ze mamy w Polsce Jusię!!!!
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5037
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala

Post autor: addar »

pijej1 pisze:No i jakie to szczęście, ze mamy w Polsce Jusię!!!!
w oczach polaków jusia nie ma wcale lepiej, "tańczaca na grobie ojca czarownica z ostatnim/jedynym hitem" dziewczyna szamana" --to już wolałbym edzie 8)
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Gala

Post autor: mike »

Edyta tymi wywiadami zniszczyla swoja kariere
po dobrym wrazeniu jkie zrobila na jubileuszu to zamiast je podtrzymac i isc za ciosem to ona woli brylowac w gazetach i osmieszac sie jeszcze bardziej i bardziej
i słaba sprzedaż plyt to nie skutek "miałkiej muzyki" ktora edi postanowila tworzyc tylko , zniechcecenie do niej Polaków poprzez wylewanie pomyj w gazetach ...
bo Przed rozwodem i przed tym jak zaczela pomieszkiwać kątem w brukowacach jej plyta "EKG" sprzedala sie w nakladzie 40 tyś a teraz nawet 15 tysi nie moze sprzedać ..

i tu juz nie pomoga jej nawet Hity ... Bo moim zdaniem kazda piosenka która Edi wydała czyli : Oj Kotku" , "ZN, "CQ" to sa naprawde piosenki które mogły brylowac na 1 miejscach list przebojów ..
A nie brylowały bo wyszły pod szyldem Edyty Górniak ... Gdyby takie CQ wydała np Rihanna to daje se glowe uciac ze nie schodzilo by ono z 1 miejsca list przebojów ...
:twisted:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Gala

Post autor: karen »

Myśle że juz prawie wszystko zostało napisane...
Ale jak ktoś słusznie tu zauwazył, w to zenujace przedstawienie duuuuży wkład miała "redaktor" Jastrzębska.. Sodziutka, milutka, każdemu włazi w tyłek bez mydła. Ta wielka "pani redaktor" występuje często w DD TVN, i zajmuje sie tam ...plotami. Te jej "reportaze" z róznych imprez, i pytania jakie zadaje "a ja czytałam ze ty.." 'a ja słyszałam ze ty..." i zawsze tylko wałkuje newsy z pudelków itp... Nic wiecej. Chyba z taką Nosowską miała by problem przeprowadzic wywiad, bo chyba nie wiedziała by o co zapytać... 8P
W tym wywiadzie razi w oczy jej "lizodupstwo" stronniczość i to wszytsko przesiąnięte toną lukru... Masakra. Mozna by powiedzieć jaka "dziennikarka" taki wywiad...
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2754
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gala

Post autor: pijej1 »

Zawsze można powiedzieć: na tematy osobiste nie rozmawiam chronie swoją prywatność i mojego dziecka :P
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gala

Post autor: ANETA »

Edyta jest idealnym przykładem, że często talent idzie w parze ze skomplikowaną, trudną w pożyciu osobowością. Najśmieszniejsze jest to, że ona gra przed kamerami KOGOŚ ZUPEŁNIE INNEGO.
Smutne dzieciństwo w którym nikt jej nie dowartosciował, fascynacja tragicznym losem Marilyn Monroe - wszystko dążyło do tego co dzieje się z nią teraz.

Na koncercie w Złotowie (od 48:14), gdy jeszcze była z Darkiem mówiła o tym, że gdy ludzie są niedopasowani powinni rozstać się z klasą bo dzieci na tym bardzo cierpią. Jak to ma sie do tego co robi dzisiaj ?

Marzy mi się taki dzień w którym Edyta przestanie mówić o życiu prywatnym i skupi się na muzyce. Jak widac wojna z brukowcami niczego jej nie nauczyła.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1626
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gala

Post autor: rav33 »

Zasada od lat jest ta sama: biedna dziewczynka - kryształowa Edytka, i cały łzy świat!
To jest żenujące, podłe i smutne zarazem, aby tak besztać tego faceta.
Bez klasy, bez jakichś hamulców, tylko jad i pomyje.
Edyta niestety to wredna, pamiętliwa osobowość. Skorpionica w każdym calu...
Szczerze powiem, że jako osoby już dawno jej nie lubię, budzi już irytacje, myslę, że powszechną...
Ona powinna się leczyć? Diagnozuje schizofrenie i to w stadium głębokiego zaawansowania!
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Gala

Post autor: Mist »

rav33 pisze:Skorpionica w każdym calu...
Hej nie obrazaj skorpionic!! Kayah tak sie nie zachowuje :ha: Ja sie tak nie zachowuje :D Wszystko ma swoje granice, Edyta po prostu jest msciwa i nienawisc przeslania jej wszystkie inne wartosci. Poza tym jest przesadzona o wlasnej nieomylnosci i wyjatkowosci... To jest jakas choroba wypaczony charakter a nie znak zodiaku...

Poza tym jak juz wspomnialam to zapewne takze zaplanowana kampania marketingowa... nic innego interesujacego do sprzedania nie ma.... No ale kiedy Szychowski zalil sie w mediach na nia oskarzyla go ze promuje sie na jej nazwisku... :ha:
Innymi zasadami sie Edzia kieruje kiedy chodzi o innych ludzi a innymi kiedy chodzi o nia... Jest tak zaklamana i jest do tego najwieksza hipokrytka jaka kiedykolwiek udalo mi sie spotkac!
Z regoly hipokryzja przejawia sie bardziej subtelnie i dotyczy konkretnych sytuacji. Edyta to jej uosobienie na ziemi...
Bardzo sie ciesze ze wreszcie wszyscy o tym otwarcie dyskutuja... ona moze zamykac oczy i zatykac uszy ale i tak ta informacja wreszcie ja dosiega... Przez bardzo wiele lat to byl temat TABU. Teraz wreszcie wyszlo z szydlo z worka...and it's there for everyone to see! ;-)
Nie ciesze sie z Edyty upadku na niziny ale po prostu wierze w sprawiedliwosc... Zbyt duzo uchodzi jej bezkarnie te wszystkie oszczerstwa i perfidne klamstwa pod publiczke i mowienie tego co jest jej akurat wygodne... teraz wreszcie ma za swoje..zero wiarygodnosci i latke wrednej, pefidnej nie liczacej sie z niczym (wlasnym dzieckiem) baby...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Gala

Post autor: dorota »

nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka .... 8)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Gala

Post autor: Marek »

Dobiła się sama. Wywiad ją pogrążył, doszczętnie!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Gala

Post autor: Flux »

Dopiero co pochwaliłem Edytę za wywiad w TV Koszalin i ogólnie udział w jubileuszu Fatamorgany... Za każdym razem, kiedy już zrobi krok w dobrym kierunku, następnie natychmiast zaciera po sobie pozytywne wrażenie. Wiedziony naiwnością i wiarą w poprawę zawsze dam się złapać na tym samym. Za każdym razem, kiedy już myślę że EG nie może mnie niczym przykrym zaskoczyć, ona wychodzi z siebie i załazi za skórę bardziej niż sam diabeł. Gdzie diabeł nie może, tam diwę pośle... Kompletny brak szacunku dla byłych i aktualnych bliskich, inteligencji czytelnika/fana i co najgorsze - siebie samej. Ten wywiad, jak wiele innych zresztą, czy to minionych czy przyszłych, świadczy tylko i wyłącznie o Edycie. Scenariusz zawsze ten sam, główna aktorka dramatu również, tylko aktorzy drugoplanowi się zmieniają. Widzowie potrzebują odmiany co jakiś czas. ABW - Absolutny Brak Wstydu.
ODPOWIEDZ