Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

karen pisze: własciwie nie wiadomo kto to taki!!!!! -ten ktoś miał tutaj 1500 kont jako facet,a teraz ma 1298 kont na FB ,ale jako kobieta...
Uważaj gdy nagłaśniałem sprawę jednego ciecia na forum, który ma tu kilka kont dostałem moderacje postów od adminów za karę i zostałem postawiony w szeregu z ja30 nielubianych na tym forum pomimo tego, ze to on ma nasrane we łbie a ja walczyłem o przestrzeganie regulaminu na forum przez niego i adminów. Bo oni zamiast banować jego konta udawali ze nic się nie dzieje lub scalali jego konta w jedno wbrew regulaminowi :P
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: stinger »

Bardzo mocne i ważne słowa.Osobiście dziękuje autorowi postu,bo napisał wszystko to,co siedzi również w mojej głowie.Ogromna odwaga.
Jest to opinia rzetelna,z użyciem odpowiednich słów i kulturą.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Miarka chyba się przebrała. Wystarczy popatrzeć kto zalajkował post Jarka...

Oby to wszystko nie odbiło się na Piotrze Schramm :beczy:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Nie podobały mi się w tym wyznaniu oczekiwania wobec Edyty. Bo to wolny człowiek i niczyich oczekiwań spełniać nie musi. Poza tym wiele prawdy w tym, co napisał Flux.

-- Dodano: 19 cze 2013, o 17:19 --
Flux pisze:
Nie masz intelektu nic na to nie poradzę. Według Ciebie chłoptasiu prawdziwy fan, powinien oglądać koncerty bez udziału ulubionego wykonawcy, może jeszcze kupować płyty nielubianych wykonawców. Teraz, tak naprawdę napiszę co sądzę o Tobie. Te wszystkie słowa co napisaleś wynikają z tego, że masz mi za złe że moją ulubioną piosenkarką jest Edyta. Zawiść kolego, te Twoje brednie o identyfikowaniu z Edytą, wynikają, że masz swoją ulubioną piosenkarkę( nawet wiem która). Chciałbyś, że by to ona miała takie uznanie, a nie Edyta i dlatego przyczepiasz się do mnie. Wymyślasz jakieś chore teorie, zaburzenia to wszystko wymyślasz przez zawiść, jesteś żałosny. Chłoptasiu daj sobie spokój, moje poglądy i co ja oglądam to wyłącznie moja sprawa.
"CHCEMY MENSZCZYZN, A NIE CIOT!". Tak mi się jakoś skojarzyło, chyba przez tego "chłoptasia". :PP
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Monika23 »

dorota pisze:wejdź na FB Edyty to dopiero się zdziwisz ! :lol3: :lol3: :lol3: :biega:
czasami wchodze i zaraz wychodze :lol3:
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Phealer33 »

"Żeby wzlecieć, trzeba spaść........"


P.S. To mój 2000 post na forum :shock:
Ostatnio zmieniony 19 cze 2013, 23:28 przez Phealer33, łącznie zmieniany 1 raz.
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Michel »

Dzięki Fluksowi wszedłem na facebooka Divy by zalajkować mądry post ( mam nadzieję, że nikt ze znajomych tego nie zauważy....). Szkoda, ze nie napisałeś jeszcze więcej. Kobitka tak naprawdę musi zacząć wszystko od nowa... dziś nie mam dla niej w ogóle szacunku. Edyta Górniak po 2002 roku dla mnie nie istnieje. Naprawdę chciałbym żeby zniknęła całkowicie z mediów, tylko wtedy nie będziemy świadkami absolutnego "rozkładu" Edyty Górniak.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: DAAMI »

odskakując od tematu.
Pamiętacie jak kilka dni temu Edyta wystąpiła na imprezie zamkniętej gdzie zaśpiewała 2 piosenki?
Wczoraj Chris Aiken pod tym zdjęciem napisał :
For anyone interested, Edyta also came down the next night and sang again. If this keeps up the Sheraton might have to start paying her...or at least buy her a drink!
:D
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

jednym zdaniem, edytce zachciało się trochę pośpiewać , ale po cóż znowu z tak byle jakiej zachcianki robić cały koncert :edi:
Awatar użytkownika
madryptok
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 15 mar 2008, 22:36
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: madryptok »

Nowy wpis:
Sięgnęłam dziś po ważny dla mnie cytat:

„... To nie krytyk, który wszystko rozważa; nie ten także, kto pokazuje, że bohater też się potyka, albo kto dewaguje, co człowiek czynu mógł zrobić lepiej. Zasługę ma ten, kto rzeczywiście znajduje się na arenie, z twarzą umazaną kurzem, potem i krwią, kto dzielnie dąży do celu [..], a w końcu w najlepszym razie poznaje smak triumfu, a w najgorszym przegrywa - ale po śmiałych zmaganiach, nie dzieląc miejsca z zimnymi lękliwymi duszami, które nie wiedzą co to zwycięstwo ani co to klęska."

(T. Roosevelt)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Piękny cytat podsunął Tobie pan Piotr Edytko ale ni chu chu ma się on do Ciebie.
madryptok pisze:Zasługę ma ten, kto rzeczywiście znajduje się na arenie, z twarzą umazaną kurzem, potem i krwią, kto dzielnie dąży do celu
Znajdujesz się na arenie hańby, umazana kupą syna, potem kariery, który po Tobie spływa i krwią "wrogów", których próbowałaś zniszczyć w imię pokory i miłości do świata.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Czyli odbiera się Nam prawo opinii, własnego zdania, spostrzeżeń, wnioskowania, ponieważ nie wykonujemy zawodu piosenkarza, a Nasze życie jest przyziemne i pozbawione własnych starań, własnych klęsk i własnych zwycięstw??
Zawód piosenkarza, bycie Artysta, jakkolwiek na to spojrzeć i jakkolwiek to nazwać.. to żywy organizm między obdarzonym talentem i muzyczną wrażliwością a tymi, którzy choć talentu pozbawieni - dopełniają swoim odbiorem sens sztuki, dzieląc z Artystą wspólne emocje. Stanowią nierozerwalną przestrzeń dla wyzwalanych przeżyć Artysty. Dlatego nie ma w tym związku miejsca na jednostronność. Jest natomiast miejsce na słuchanie siebie nawzajem i traktowanie siebie nawzajem z należytym szacunkiem, oddaniem. Tylko nie na pół gwizdka, by podtrzymac swoją żywotnośc medialną, ale w pełnym wymiarze, w oddaniu i pasji, niezagłuszonymi medialnym i plotkarskim zgiełkiem. Wtedy mamy Artystę, który rzeczywiście znajduje się na arenie, z twarzą umazaną kurzem, potem i krwią. Wtedy kochamy zarówno zwycięstwa jak i klęski.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Mist »

Dlugo Edyta myslala, nad odpowiednia reakcja zeby wybrnac z calej sytuacji z twarza. Oczywiscie musiala zachowac STATUS QUO, ale jest postep - nie zmieszala autora tekstu z blotem. To chyba pierwszy raz! Poza tym musialo dac jej to 'podsumowanie' do myslenia skoro Piotr musial wyszukac jej odpowiedniego cytatu, zeby sobie z cala ta sytuacja poradzic. Najwazniejsze, ze wie co prawdziwi wieloletni fani o niej mysla, co zwykli ludzie o niej mysla.... :P Moze sobie stac na arenia jak ten Medrzec co podbij caly swiat a potem wszystko przechulal :ha: ale i tak liczy sie to co zwykli ludzie o niej mysla i jak ja odbieraja. Jej wybujale ego za zamknietymi drzwiami czy wtedy kiedy jest niewidoczne dla swiata, schowane pod kocykiem doskonale o tym wie.

BRAWO FLUX MOC JEST Z TOBA :d
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

Mist pisze: Poza tym musialo dac jej to 'podsumowanie' do myslenia skoro Piotr musial wyszukac jej odpowiedniego cytatu, zeby sobie z cala ta sytuacja poradzic. Najwazniejsze, ze wie co prawdziwi wieloletni fani o niej mysla, co zwykli ludzie o niej mysla.... :P
od razu wiedziałam, że to nie :edi: na to wpadła, zbyt mądre jak na nią :lol3: ale przynajmniej wiemy, że przeczytała wpis Fluxa :biega:
Flux zapędził Edi w kozi róg, gdyż dobierając bardzo starannie słowa, w sposób wyjątkowo kulturalny i taktowny przedstawił jak się sytuacja ma, Edyta nie miała żadnych podstaw do usunięcia posta, poza jej własną logiką, która jak wiemy od dawna znajduje się w naszej alternatywnej rzeczywistości :lol:
Mist pisze: Jej wybujale ego za zamknietymi drzwiami czy wtedy kiedy jest niewidoczne dla swiata, schowane pod kocykiem doskonale o tym wie.
wie o tym od dawna, tylko skutecznie wypiera ze świadomości :boshe: ten typ tak już ma .... 8)
Mist pisze: BRAWO FLUX MOC JEST Z TOBA :d
ja tez, ja też :hejtam: :d :5:


najbardziej rozbroił mnie jakiś komentarz fanusia z cyklu - Edi, ale to mądre słowa czy też ale to mądrze napisałaś .....
z małą różnicą - nie napisała, a przepisała :lol:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Michael »

Aro pisze:Naprawdę pięknie i trafnie to wszystko ująłeś
Zgadzam się, ale wątpię by elaborat Fluxa przyniósł wymierne rezultaty w dalszych poczynaniach Edyty.
Diva potrafi liczyć kasę i doskonale wie, że na płytach niewiele się zarabia, a trasa koncertowa też kosztuje niemałe pieniądze. Dostaje grubą kasę za udział w reklamach, telewizyjnych programach rozrywkowych i występy dla klasy biznesu, więc pozbądźcie się złudzeń, że jeszcze zobaczymy Edytę - Artystkę przez duże "A". Dzięki temu unikniecie kolejnych rozczarowań.
ODPOWIEDZ