Ariana Grande

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Ariana Grande

Post autor: LaFidelite »

3 września Ariana wydała swój pierwszy studyjny album "Yours Truly". Album debiutował na samym szczycie listy Billborad 200 (138 000 sprzedanych kopii w pierwszym tygodniu).

Baby I
http://www.youtube.com/watch?v=bJuWlMFToNo

Almost is Never Enough feat. Nathan Sykes
http://www.youtube.com/watch?v=b87dBaL4qI0

The way feat. Mac Miller
http://www.youtube.com/watch?v=_sV0S8qWSy0

The way (Live on The Ellen Show)
http://www.youtube.com/watch?v=F9UcyGfy1ZQ

Right There (live acoustic)
http://www.youtube.com/watch?v=zUmlH4mLmk4
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Ariana Grande

Post autor: weroniuka »

Bardzo sympatyczna i utalentowana dziewczyna. Chętnie wybrałabym się na jej koncert, jakby zechciała kiedyś przyjechać do Polski. :-)
Od siebie polecam piosenkę Ariany "Daydreamin". https://www.youtube.com/watch?v=hhHrTQ2QEXs
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Ariana Grande

Post autor: LaFidelite »

Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Ariana Grande

Post autor: weroniuka »

LaFidelite pisze:Nowy singiel "Problem"
https://www.youtube.com/watch?v=SoJ8s90NLc4
Dziękuję za link. <3 Jest moc. Kwestia rapowa fenomenalna, zresztą jak zwykle.
A tu Ari daje czadu na żywo: https://www.youtube.com/watch?v=M7dadB1jCMk
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Ariana Grande

Post autor: theshape »

Plastic-fantastic, a do tego kopiara do kwadratu. Takim "talentom" dziekujemy.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Ariana Grande

Post autor: LaFidelite »

Przynajmniej piersi i inne części ciała ma naturalne, w odróżnieniu od niektórych starszych pań. Gdy gdzieś występuje, to głos wydobywa się z gardła a nie leci z taśmy, to też chyba istotne, przynajmniej dla niektórych. Poza tym powszechnie wiadomo, że to Twoja idolka nagrała cover piosenki Ariany "All I want for Christmas is you", więc należałoby zapytać kto tu kogo kopiuje?!
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Ariana Grande

Post autor: theshape »

LaFidelite pisze:Przynajmniej piersi i inne części ciała ma naturalne, w odróżnieniu od niektórych starszych pań. Gdy gdzieś występuje, to głos wydobywa się z gardła a nie leci z taśmy, to też chyba istotne, przynajmniej dla niektórych.
Poczekaj, jeszcze pare latek i bedzie robila to i owo, nawet sie nie zorientujesz, bo to zreczna kopiarka. 8)
LaFidelite pisze:Poza tym powszechnie wiadomo, że to Twoja idolka nagrała cover piosenki Ariany "All I want for Christmas is you", więc należałoby zapytać kto tu kogo kopiuje?!
Oczywiscie twoja mala kopiuje swoja idolke, i to jota w jote. :roll: To powinno byc karalne.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Ariana Grande

Post autor: Frytka »

theshape pisze:
LaFidelite pisze:Przynajmniej piersi i inne części ciała ma naturalne, w odróżnieniu od niektórych starszych pań. Gdy gdzieś występuje, to głos wydobywa się z gardła a nie leci z taśmy, to też chyba istotne, przynajmniej dla niektórych.
Poczekaj, jeszcze pare latek i bedzie robila to i owo, nawet sie nie zorientujesz, bo to zreczna kopiarka. 8)
LaFidelite pisze:Poza tym powszechnie wiadomo, że to Twoja idolka nagrała cover piosenki Ariany "All I want for Christmas is you", więc należałoby zapytać kto tu kogo kopiuje?!
Oczywiscie twoja mala kopiuje swoja idolke, i to jota w jote. :roll: To powinno byc karalne.

Przepraszam, jeśli kogoś urażę, ale twoje zachowanie robi się powoli śmieszne.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Ariana Grande

Post autor: theshape »

Frytka pisze:Przepraszam, jeśli kogoś urażę, ale twoje zachowanie robi się powoli śmieszne.
Dzieki za te niezwykle konstruktywna uwage na temat! Zycze milej zabawy. 8) A ty jestes Agnieszka Frykowska?
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ariana Grande

Post autor: Blur »

W każdym wątku musicie się tak wykłócać?

Wygląda na to, że dziewczę ma spory talent wokalny, ale niestety nie byłem w stanie przesłuchać całej płyty mimo kilku podejść, w dodatku kilka piosenek słuchałem kilka razy i kompletnie nic nie pamiętam.
Typowy teen pop połączony z gwizdami w stylu wczesnej Carey, nie przepadam za taką muzyką, ale ciekawe co Ariana będzie reprezentować za kilka lat, bo talent niewątpliwie ma, a jest jeszcze przecież bardzo młoda.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Ariana Grande

Post autor: LaFidelite »

Blur pisze:W każdym wątku musicie się tak wykłócać?
Przepraszam, ale kiedy ktoś jest takim fanatykiem jak ten pan powyżej, to aż się prosi, żeby go troszkę podrażnić i ożywić nieco to forum :lol: ;-)

Płyta nie jest doskonała, ale wydaje mi się, że na pewno nie odstaje od innych popowych krążków i tego, co można usłyszeć w radio, a na dodatek muzycznie sięga do lat 90tych, więc jest to jakiś ciekawy, nowy trend, przynajmniej dla mnie. Ogólnie też raczej nie słucham popu, a jeśli już, to indie, ale ten krążek jakoś mnie urzekł swoją świeżością i energetycznością. Zresztą z tego co widziałam, to płyta klasyfikowana jest raczej jako RnB, a nie pop, czy, o zgrozo teen pop. Też jestem ciekawa, co dalej. Na pewno nie obraziłabym się gdyby Ariana odeszła nieco od tej stylistyki i nagrałą coś bardziej klasycznego :smile:
Ostatnio zmieniony 05 maja 2014, 0:19 przez LaFidelite, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Ariana Grande

Post autor: theshape »

Blur pisze: niestety nie byłem w stanie przesłuchać całej płyty mimo kilku podejść, w dodatku kilka piosenek słuchałem kilka razy i kompletnie nic nie pamiętam.
Ja nie bylem w stanie wysluchac jej plyty 2 razy z powodu zwalania lub tez kopiowania tej dziewczynki oraz z powodu tego, ze brzmialo to wszystko plastikowo. Zero oryginalnosci. :edi:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Ariana Grande

Post autor: weroniuka »

Które piosenki na albumie są skopiowane?

-- Dodano: 4 maja 2014, o 23:01 --
LaFidelite pisze:Na pewno nie obraziłabym się gdyby Ariana odeszła nieco od tej stylistyki i nagrałą coś nieco bardziej klasycznego
Jo tyż bym się nie obraziła. Miejmy nadzieję, że Arianka wpadnie kiedyś na taki pomysł (chociaż nowy singiel tego nie wróży ;d).
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Ariana Grande

Post autor: addar »

dołaczam sie , płyta daje duzo pozytywnej energii, po wielu smutnych ciezkich i psychodelicznych albumach ostatnich lat wnosi coś "fajnego" i orzeźwiającego, bardzo podoba mi sie lekkie coverowanie utowru z Wicked no i jednnej balladki też sie zacnie słucha :smile:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Ariana Grande

Post autor: theshape »

weroniuka pisze:Które piosenki na albumie są skopiowane?
Nie chce mi sie sluchac tego produktu plytopodobnego po raz drugi. Musisz sama posluchac i wylapac, w ktorym momencie kogo malpuje. :P
ODPOWIEDZ