Edyta spiracona

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta spiracona

Post autor: endeven »

Kto wie? może komuś pasuje taka jakość??? skoro fanusiaki z fejsa, tak kochające i miłujące Edytę na zabój np nie rozumieją, że ten koleś przerobił wokal Edyty, by brzmiał "po męsku", albo nie słyszą, nie są w stanie rozpoznać w tej linii wokalnej identyczności interpretacji Edyty... jest dużo ludzi głuchych, albo mało bystrych. Albo jeszcze gorzej. Albo nie rozumieją po polsku, nawet jeśli sami tego nie słyszą. Gratuluję Edycie takiej armii, ponoć kochającej Jej za muzykę.... Byłbym załamany takimi fanami. Z drugiej strony.. wśród właśnie takich można błyszczeć...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta spiracona

Post autor: MacLean »

Przecież fanusie nie komentowały postów a propos podrobienia :P
A to że nie rozumieją sprawy, bo EKG było w czasach ich porodu to inna rzecz.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta spiracona

Post autor: ediva »

Edyta inspiruje artystów na całym świecie! Powstają nawet ruskie podróby Edi w postaci męskiej. Powinien nazwać siebie Edward Gorniakov :lol3:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta spiracona

Post autor: MacLean »

Ojej, a może diva jest na nas zła, że nadajemy komuś kiepskiemu rozgłos :evil:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta spiracona

Post autor: Flux »

A może to Allanek pod nieobecność mamy w studio zmontował takie cudeńko? :lol3:
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta spiracona

Post autor: Robik »

Edyta zdecydowanie powinna się zająć podszywaniem się i przerabianiem swojego głosu :evil: .
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta spiracona

Post autor: angela2311 »

endeven pisze:Kto wie? może komuś pasuje taka jakość??? skoro fanusiaki z fejsa, tak kochające i miłujące Edytę na zabój np nie rozumieją, że ten koleś przerobił wokal Edyty, by brzmiał "po męsku", albo nie słyszą, nie są w stanie rozpoznać w tej linii wokalnej identyczności interpretacji Edyty... jest dużo ludzi głuchych, albo mało bystrych. Albo jeszcze gorzej. Albo nie rozumieją po polsku, nawet jeśli sami tego nie słyszą. Gratuluję Edycie takiej armii, ponoć kochającej Jej za muzykę.... Byłbym załamany takimi fanami. Z drugiej strony.. wśród właśnie takich można błyszczeć...
Nie rozumiem czemu masz pretensje do ludzi z FB (3/4 osób stąd również ma FB, więc jak mniemam obrażasz ich wszystkich). Mało tego nie wiem jaką podstawę mają Twoje pretensje, bo nikt nie zaprzecza temu, że są to utwory Edyty przerobione komputerowo. :roll:

A i to, że ktoś tego nie komentuje to nie znaczy, że mu się to podoba, nie rozumie i nie ma nic przeciwko. Naprawdę chyba lepiej jest coś z tym zrobić, a nie bezsensownie siedzieć i pisać.

Na tablicy Edyty są trzy posty odnośnie tego tematu. Jeżeli Edyta tylko wróci ze NY to na pewno wejdzie na swoją tablicę i to zauważy. Akurat ostatnio Jej tablica nie jest bardzo spamowana innymi rzeczami. Jeżeli jednak by tego nie zauważyła, to jak wrócą zawsze można napisać do niej maila ew, skontaktować się z jej asystentką i na pewno coś z tym zrobią.

Pozdrawiam. :)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta spiracona

Post autor: MacLean »

No świetni fani.
Widząc bądź co bądź aferę, zakrywają tablicę swoimi "Edi <3"
:d :d :d :d :d
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta spiracona

Post autor: endeven »

@angela, odnosze się do postów osób, które w róznych miejscach na fb zabrały głos w tej sprawie, z komentarzem sugerującym że nie rozumieją, że to nie tyle kwestia samych kompozycji, co przerobienia wokalu Edyty. A temat pociągnałem dalej, bo przy innych okazjach niejednokrotnie pojawiaja się różne dziwne komentarze zagorzałych fanów, z których wynika że nie grzeszą inteligencją. Tak sobie zgeneralizowałem. jeśli poczułas się personalnie urażona to przepraszam. Oczywiście nie każdy zagorzały fan z fejsa ma jakiś problem. spokojnie. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta spiracona

Post autor: tomiks78 »

A ja wysnuje inna "teorie spiskowa" ;)
Nie zdziwilbym sie, gdyby wynalezienie tego "czegos" bylo sprawka Edyty albo jej wspolpracownikow .. tylko po to, zeby fanusie mieli o czym pisac przez najblizsze tygodnie .... Widzac, ze zaczyna sie frustracja brakiem singla, plyty ...
Typowe zachowanie m.in. - dla politykow - zeby wyciszyc jedna afere sami wywoluja nastepna ...
Nam sie wydaje, ze Edyta czesto zachowuje sie jak "dziecko we mgle" .. ale tak na prawde, to Ona jest cwana lisica (na pewno nie "sarenka") i dobrze wie, co robi ... zeby bylo jej na reke ...
Tylko zastanawia mnie ile w tym profesjonalizmu a ile wyrachowania ... ;-)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta spiracona

Post autor: Bob »

Nie podejrzewam że to głos Edyty przerobiony komputerowo.Brzmi strasznie tandetnie , jakość próbek katastrofalna.Może to jakaś forumowa prowokacja odrzuconego fana....Żałosne ....
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta spiracona

Post autor: Matiz99 »

Bob pisze:Nie podejrzewam że to głos Edyty przerobiony komputerowo.Brzmi strasznie tandetnie , jakość próbek katastrofalna.Może to jakaś forumowa prowokacja odrzuconego fana....Żałosne ....
I Ty to piszesz? Przecież to słychać że to orygianlne utwory. Nie można śpiewając podrobić tak idealnie śpiewu innej osoby, każdą frazę, każdy oddech itp. To nieralne.
Poza tym sam wrzuciłem taką próbkę z TNJ. Sam tego nie zaśpiewałem 8P
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Edyta spiracona

Post autor: Charlie »

A tu nadal Edyta nic nie zdziałała... chyba się komuś nie chce.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta spiracona

Post autor: Flux »

Edyta ma ważniejsze sprawy na głowie: konflikty wydumane i rzeczywiste, komornika, śmierć Anny Przybylskiej itd. Kradzież jej własności artystycznej to żaden problem :P Zresztą wcale bym się nie zdziwił gdyby nie miała żadnych praw do tych materiałów.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta spiracona

Post autor: Matiz99 »

I nikt nic nie napisał Edycie. Sprawa rozejdzie się po kościach?
ODPOWIEDZ