Płock - 26 września 2015

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
ODPOWIEDZ
angie.whfan
Sit down
Sit down
Posty: 88
Rejestracja: 01 kwie 2012, 19:43
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Lustro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: angie.whfan »

KrzysiekF pisze:
Widziałeś ile ludzi podniosło ręce , kiedy Edyta zapytała kto jest z Płocka, a ile kiedy zapytała kto z innych miast ?

Zabrakło pytania kto był w Kielcach. Bo wynik byłby zaskakujący...
tu się zgodzę, słyszałam nawet jak krzyczeli że przyjechali z Kielc. Z Płocka było może z 20% publiczności, reszta przyjezdni i to nie była tylko warszawka... teraz obejrzałam koncert i tak wywnioskowałam po okrzykach, ale może błędnie.

zmiana repertuaru? może w każdym koncercie wymieni po 1 max 2 piosenki. Na więcej nie liczę
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: endeven »

theshape pisze:Pudel walnal nawet artykulik o wczorajszym koncercie.
Pozytywne komenty w czolowce. :d I kolejna porcja zdjec.
http://www.pudelek.pl/artykul/83991/trz ... u_zdjecia/

a co to za bełkot w "artykule" ->
Edyta Górniak bardzo poważnie potraktowała jubileusz swojej pracy scenicznej. Prawie od roku regularnie koncertuje, promując swoją nową płytę. Przy okazji zapowiada już następny krążek.

kosmiczna odysesja "dziennikarstwa" i nierównoległa pararzeczywistość.

co do zdjęć i stylizacji.. szykowna jest tylko stylizacja numer 1. Stylizacja numer 2 byłaby o wiele seksowniejsza bez tych frędzli, sprawiających wrażenie pogrubienia (szpilki bardzo na tak). Stylizacja numer 3 minimalnie lepsza od kieleckiej, ale nadal najgorsza. Taką tandetę i kozaki może nosić Doda. Sorry. Edyta bardziej zjawiskowo (nowocześnie, a jednak z klasą) wyglądała na próbie. Generalnie lepiej się ubiera poza swoimi koncertami. bardzo to dziwne. Stylista ewidentnie się nie sprawdza. Edyta nie robi wrażenia na scenie swoimi kreacjami. kompletnie ;(

ps. mam nadzieje, że w końcu ktoś zacznie promować koncert we Wro, bo n akup bilecik tysiąc biletów niesprzedanych, na biletynie ponad 900 sztuk, na eventimie też kilkaset. to razem jakieś ponad 2,5 tysiąca niesprzedanych... może jednak warto pomyśleć o lekkiej modyfikacji formuły i setlisty. i promocji (plakatów na mieście nie ma żadnych, ani jednego, nie mówiąc o radio, o internetowych serwisach wrocławskich)... :shock:
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2015, 14:55 przez endeven, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: KrzysiekF »

endeven pisze:
ps. mam nadzieje, że w końcu ktoś zacznie promować koncert we Wro, bo n akup bilecik tysiąc biletów niesprzedanych, na biletynie ponad 900 sztuk, na eventimie też kilkaset. to razem jakieś ponad 2,5 tysiąca niesprzedanych... może jednak warto pomyśleć o lekkiej modyfikacji formuły i setlisty.
Endi nie podejrzałbym Cię o to , że zaczniesz liczyć wolne miejsca...ale słuszna uwaga. Biletów jest cała masa. A koncert jakby niedługo :cloud9:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: theshape »

endeven pisze:
theshape pisze:Pudel walnal nawet artykulik o wczorajszym koncercie.
Pozytywne komenty w czolowce. :d I kolejna porcja zdjec.
http://www.pudelek.pl/artykul/83991/trz ... u_zdjecia/

a co to za bełkot w "artykule" ->
Edyta Górniak bardzo poważnie potraktowała jubileusz swojej pracy scenicznej. Prawie od roku regularnie koncertuje, promując swoją nową płytę. Przy okazji zapowiada już następny krążek.

kosmiczna odysesja "dziennikarstwa" i nierównoległa pararzeczywistość.
Bylem ciekaw, czy ktos zauwazy, ze pudel walnal pozytywny tekscik. :D
Widocznie Edyta sprawia wrazenie zapracowanej nawet dla redaktorkow pudelka. :lol:


endeven pisze:Generalnie lepiej się ubiera poza swoimi koncertami. bardzo to dziwne. Stylista ewidentnie się nie sprawdza. Edyta nie robi wrażenia na scenie swoimi kreacjami. kompletnie ;(
Oj, nie przesadzaj, poza scena i swoimi koncertami to nie zawsze wyglada to swietnie, natomiast te kreacje nie byly wcale takie najgorsze, zwlaszcza ta spodnica-siatka. Powinna miec jednak inne kreacje na kazdym koncercie, ale watpie, by do tego doszlo (koszty). :o
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Kopaneek »

theshape pisze:Bylem ciekaw, czy ktos zauwazy, ze pudel walnal pozytywny tekscik.
Już dawno zostało to zauważone.
Odkąd zaczęli rozpisywać się o trasie z budżetem 4 mln, której w Polsce jeszcze nie było - zawsze piszą pozytywnie.
Co więcej, przestali nazywać Edytę Edzią i załączać video z premiery MY, gdy zapomniała tekstu.
Ciekawe ile taka usługa kosztuje.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: addar »

bo ona juz tyle czasu gada o tej płycie że pudelek wyszedł z załozenia że nową płyte juz musiała wydać a tej o której teraz gada to juz nastepna :PP ...z drugiej strony o wydaniu winyla było głośno...wydała płyte w 2015? no jak w morde szczelił wydała :edi:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: endeven »

kłamstwami pudelka to Edyta raczej nikogo nie kupi. lepiej się sprzedają, ale to pracowitość i uczciwość jest doceniania i procentuje.
Chyba, że zalezy Jej na półgłówkach pośród swojej publiczności. ale aż tak źle nie może być.
angie.whfan
Sit down
Sit down
Posty: 88
Rejestracja: 01 kwie 2012, 19:43
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Lustro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: angie.whfan »

tak zaczęłam sobie sklejać koncert, powycinałam niepotrzebne rzeczy i plik mi wyszedł 1.25h ;( to jest to co mnie boli najbardziej w tych koncertach. Gdyby trwały 2.10-2.30h razem z duetami i krzykami publiczności to by coś z tego było a tak to się szybko kończą :( ale cieszę się nawet na takie ;)

tak sobie pomyślałam po koncercie o tych pustych tyłach w amfiteatrze. Edi na początku koncertu powiedziała że dziękuje za to że ci którzy przyszli widzą w niej człowieka a reszta... (to ci którzy oddali bilety... mimo że one nigdy się nie sprzedały....) Posłuchajcie jak przed Szybami Edi mówi o tworzeniu własnego świata, własnej rzeczywistości... żadne nasze komentarze i wywody raczej nie wpłyną na świat który stworzyła wokół siebie :edi: dlatego jak to się teraz mówi: weźmy to co chcemy i potrzebujemy a resztę wyrzućmy za siebie i idźmy dalej :) ja tam o nią się nie martwię, w końcu wygląda szczęśliwa w tej swojej rzeczywistości :D
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2015, 16:52 przez angie.whfan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: theshape »

Kopaneek pisze:Już dawno zostało to zauważone.
Odkąd zaczęli rozpisywać się o trasie z budżetem 4 mln, której w Polsce jeszcze nie było - zawsze piszą pozytywnie.
Co więcej, przestali nazywać Edytę Edzią i załączać video z premiery MY, gdy zapomniała tekstu.
Ciekawe ile taka usługa kosztuje.
Ja tam widze, jak dalej pisza negatywnie, ale myslalem, ze to ty smarujesz te artykuliki. :D
angie.whfan pisze:... żadne nasze komentarze i wywody raczej nie wpłyną na świat który stworzyła wokół siebie :edi: dlatego jak to się teraz mówi: weźmy to co chcemy i potrzebujemy a resztę wyrzućmy za siebie i idźmy dalej :) ja tam o nią się nie martwię, w końcu wygląda szczęśliwa w tej swojej rzeczywistości :D
Dokladnie takie mam podejscie, biore to, co daje, a reszte mam gleboko... 8P

Polecam innym, zeby kwasek nie zalal im watroby, zanim bedzie za pozno. :lol:
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Madlen »

angie.whfan pisze:tak zaczęłam sobie sklejać koncert, powycinałam niepotrzebne rzeczy i plik mi wyszedł 1.25h
Możemy liczyć na udostępnienie nagrań, tak jak w przypadku Kielc? :smile:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Flux »

To co z tą formą i opanowaniem tekstów piosenek? Kierowała głosem jak chciała, czy to głos kierował nią? Zapominała tekstu, szczególnie w przypadku Obudźcie mnie, którego nigdy nie śpiewała?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Kopaneek »

W Liście coś tam pomyliła.
W OM przekręciła kilka słów ale zachowała sens.

Forma, hmmm, jak dla mnie niestety Edyta markuje i słychać, że straciła większość możliwości.
Przeszkadza mi bardzo, że skupia się na tym, żeby dobrze zaśpiewać, walczy z dźwiękami.
Dawniej ufała swojemu głosowi i robiła z nim co chciała, przekazując emocje dźwiękami. No ale to wszyscy wiemy.
W drugiej części Edyta zaczęła mocno (jak na siebie) fałszować. Mina wskazywała na to, że ma tego świadomość ale gardło odmawiało posłuszeństwa. Było zimno, więc to też zrobiło swoje.
Na pewno jest lepiej. Koncert dla HBO - to była wokalna katastrofa!
Jest rozśpiewana, to bez dyskusji. Ogólnie na plus ale bez "formy geniusz".

Za to w formie geniusz są nogi Edyty... wow! :mniam:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Margaret »

KrzysiekF pisze:Duet z Kuszynska...

-- Dodano: 26 wrz 2015, o 20:09 --

Hallelujah na bis i Monika solo
Krzysiu - czyli dwa razy było Hallelujah ?
____________________

Odnośnie całej tej debaty - Brak TnJ na podstawowej setliście. Obecna forma wokalna nie jest odpowiednia aby śpiewać ten utwór maja w pamięci lepsze wykonania. Nadal uważam, że piosenek jest za mało, gdzie było Find Me o którym pisaliście? Żal braku Dotyku i GLow On.
Jeśli chodzi o stylizacje i powtarzalność piosenek - przeważnie tak jest, że jeśli wyrusza się w trasę to zazwyczaj z tym samym repertuarem i tymi samymi stylizacjami.

Jakoś nikt nie narzekał kiedy Jusia Steczkowska przez dwie trasy z rzędu (Jubileusz + Anima) występowała w tych samych kreacjach i z tymi samymi piosenkami ...
angie.whfan
Sit down
Sit down
Posty: 88
Rejestracja: 01 kwie 2012, 19:43
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Lustro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: angie.whfan »

Madlen pisze: Możemy liczyć na udostępnienie nagrań, tak jak w przypadku Kielc? :smile:
czy ty naprawdę chcesz obejrzeć/posłuchć tego koncertu? niewiele się różni od Kielc które jest w całości. Tak jak napisałam wcześniej pliki są gorszej jakości (niż Kielce) ze względu na to że ciągle ktoś mi zasłaniał telebim nie mówiąc już o nagrywaniu bezpośrednim.
Gdy zamawiałam bilety obiecałam sobie że raz kupię sobie naprawdę fajne miejsce i nie będę nagrywać tylko słuchać i się delektować. To chyba miał być ten koncert.... :PP

wszyscy już wszystko wiedzą, nie ma co dolewać oliwy do ognia :(
Kopaneek pisze:W Liście coś tam pomyliła.
W OM przekręciła kilka słów ale zachowała sens.

Forma, hmmm, jak dla mnie niestety Edyta markuje i słychać, że straciła większość możliwości.
Przeszkadza mi bardzo, że skupia się na tym, żeby dobrze zaśpiewać, walczy z dźwiękami.
Dawniej ufała swojemu głosowi i robiła z nim co chciała, przekazując emocje dźwiękami. No ale to wszyscy wiemy.
W drugiej części Edyta zaczęła mocno (jak na siebie) fałszować. Mina wskazywała na to, że ma tego świadomość ale gardło odmawiało posłuszeństwa. Było zimno, więc to też zrobiło swoje.
Na pewno jest lepiej. Koncert dla HBO - to była wokalna katastrofa!
Jest rozśpiewana, to bez dyskusji. Ogólnie na plus ale bez "formy geniusz".
Powiem szczerze że teraz będąc na koncercie w Płocku zaczęłam żałować że wrzuciłam cały koncert z Kielc na youtube :( przez to kolejne niespodzianki Edycie się troszkę nie udawały, bo fani znali kolejność piosenek, znali mniej więcej aranż i przez to nie było takich emocji i niespodzianek jak w Kielcach. Mocno mnie korci żeby usunąć pliki z youtuba. I tak uważam dużo jest udostępnione przez innych :)
Cały Płock udostępnię ale chyba po zakończeniu Love2Love ;)

-- Dodano: 27 wrz 2015, o 20:11 --
Kopaneek pisze:
Za to w formie geniusz są nogi Edyty... wow! :mniam:
ja przepraszam wszystkich ale muszę potwierdzić :!: mi takie rzeczy się nie zdarzają ale jak się przyjrzałam to nie mogłam wzroku odlepić :wub: no po prostu.... :guru: <3 oj jest na co popatrzeć.... :PP
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Matiz99 »

Koncert się odbył a tak naprawdę nikt nie napisał konkretnej relacji. Zawsze po koncertach znajdowało się minimum kilka takich osób. O wszystko trzeba wypytywać :d Nagrań też jak na razie zero.
PS. Zaraz wyjdę na jakiegoś malkontenta :P
Kopaneek pisze:W drugiej części Edyta zaczęła mocno (jak na siebie) fałszować.
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Fałsze (nie mówię o nieczystościach) zdarzają się Edycie bardzo rzadko nawet gdy ,,nie ma dnia''.
Kopaneek pisze:Koncert dla HBO - to była wokalna katastrofa!
Nie słyszał na żywo a bez przerwy to powtarza 8P Ciekawe dlaczego inni tak nie uważają? :-)
Do tej pory Kopan Cie ściska że nie dostałeś wejściówy?
ODPOWIEDZ