Oczyszczenie - singiel

Premiera 24 czerwca 2015

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Kamui Shiro »

A na koncertach też już nie wykonuje Oczyszczenia? Nie promuje w żaden sposób od czasu rozstania z DP? To by znaczyło, że po prostu odcięła się zupełnie - czy to z przyczyn artystycznych, czy legalnych, od współpracy z nimi.
Klip moim zdaniem mocno niedopracowany. Ok, ładny. Ale nudny, powtarzają się te same ujęcia, nic się nie dzieje. Nie wiem, czy byłoby z czego się cieszyć, gdyby był w mediach, choć jego brak pozbawił piosenkarkę bardzo ważnego narzędzia promocji.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: max28 »

Kamui Shiro pisze:A na koncertach też już nie wykonuje Oczyszczenia?
Na wszystkich 4 koncertach trasy love2love, na których byłem - oczyszczenie śpiewała i to zawsze przejmująco. Ostatnim, gdzie podziwiałem :edi: był Olsztyn, czyli pod koniec kwietnia tego roku, więc już wtedy było wiadomo, że ze współpracy z Dustplastic nici.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: ray »

niuto pisze:nie ma co się łudzić, że zostanie kiedys oficjalnie udostępniony.
To niech Edyta nie udostępnia, tylko niech udostępni Universal. :)
Przecież co jakiś czas i tak ktoś będzie wrzucał ten teledysk na YouTube. 2 dni temu ktoś wrzucił 56-sekundowy zlepek fragmentów klipu i ten film cały czas jest dostępny...
Kamui Shiro pisze:A na koncertach też już nie wykonuje Oczyszczenia? Nie promuje w żaden sposób od czasu rozstania z DP? To by znaczyło, że po prostu odcięła się zupełnie - czy to z przyczyn artystycznych, czy legalnych, od współpracy z nimi.
Pisałem o tym niedawno. Dopiero na ostatnim koncercie, w Mielcu, Edyta nie zaśpiewała Oczyszczenia.
Po raz ostatni :edi: wykonała ten singiel 30 kwietnia na koncercie otwartym we Wrześni. I wtedy nawet zaktywizowała fanów do śpiewania tej piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=tnDGc6blhIs. :)

Tak zupełnie Edyta nie odcięła się od Dustplastic. Nadal na każdym z koncertów śpiewa Your high i to nawet po 2 razy.

Klip jest OK. W skali ocen 1-6 daję mocne 4. Nadal przeszkadza mi to, że jest za dużo ciemnych barw w tym teledysku, to mi się gryzie z tekstem piosenki. I oczywiście szkoda, że znów nie ma żadnej fabuły. Ale porównując ten klip z ostatnimi teledyskami Edyty, naprawdę nie ma się czego wstydzić, jest dobrze. :)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: niuto »

Wiecie co, ja naprawdę nie rozumiem tego zamiłowania do fabuły. Mnie wystarczą po prostu ładne ujęcia :)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Dobi »

Jak to zwykle bywa, gdyby w teledysku pojawiała się jakaś historia i "fabuła" zaraz podniosły by się głosy lamentu, że nudna historia, banalna i generalnie do du*py.
Teledyski w których to Artysta jest główną i jedyną postacią są dobre, szczególnie gdy znajdzie dobrego reżysera i producenta klipu aby dobrze go przedstawił :d Nie zawsze dobry klip to klip z historią.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Michael »

Teledysk rok po premierze singla?! Serio? :blink:
Uważam, że nie ma sensu reanimować już tej piosenki.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: endeven »

dla fanów jest sens, nikt nie mówimy o wskrzeszaniu piosenki na playlistach i ponownej premierze singla
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: niuto »

Przecietny Kowalski i tak tej piosenki nie kojarzy więc przy premierze zrobiłby się niezły szum na portalach plotkarskich. W końcu "Never will I" też kiedyś zostało zapowiedziane jako nowy singiel :P
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Kamui Shiro »

Przecież toto chyba nie zostało wydane oficjalnie? tylko wyciekło?

Dodano po 2 minutach 23 sekundach:
Dobi pisze:Jak to zwykle bywa, gdyby w teledysku pojawiała się jakaś historia i "fabuła" zaraz podniosły by się głosy lamentu, że nudna historia, banalna i generalnie do du*py.
Teledyski w których to Artysta jest główną i jedyną postacią są dobre, szczególnie gdy znajdzie dobrego reżysera i producenta klipu aby dobrze go przedstawił :d Nie zawsze dobry klip to klip z historią.

Czyli Tobie się klip spodobał. Ale nie wszystkim. Równie dobrze mogł być dobry klip z fabuła, po prostu dobry klip. Temu mogę dać 2 gwiazdki na 5, wygląd to nie wszystko. Gdyby wszystkie klipy polegały na zmontowaniu kilku ujęć wokalisty w stroju haute couture albo w słuchawkach, byłoby trochę dziko, nie uważasz? Dzięki Bozi na takie durne pomysły wpada tylko Edzia.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Michael »

endeven pisze:dla fanów jest sens, nikt nie mówimy o wskrzeszaniu piosenki na playlistach i ponownej premierze singla
Szczerze mówiąc, to mnie już średnio interesują poczynania artystyczne Edyty Górniak. Znudziły mnie permanentne ściemy rzucane przez Divę. Nie czekam na jej nowe projekty artystyczne. Traktuje je bardziej w kategorii ciekawostki.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: niuto »

Michael - Endi napisał, że dla fanów, a nie osób, których poczynania Edyty już nie interesują :P
Barthez89
Sit down
Sit down
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2014, 19:42
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Impossible
Lokalizacja: Łódź

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Barthez89 »

Proszę ludzi dobrej woli o udostępnienie linku do teledysku bo jeszcze go nie widziałem. Żałośni Ci Administratorzy, którzy decydują teraz kto powinien zobaczyć teledysk a kto nie, a którzy z pewnością jako pierwsi oglądali go z nielegalnego źródła lub ściągnęli na dyski własnych komputerów. Chcecie mieć Edytkę na własność? Proszę bardzo, ale nie płaczcie później, że nikt już nie słucha i nie mówi o Edycie. Dajcie chociaż chwilę radości tym nielicznym fanom którzy pozostali w czasach słabej aktywności naszej ulubionej piosenkarki.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: endeven »

Może jednak pretensje skierujesz do samej wokalistki, która NIE CHCE upublicznić fanom tego teledysku, a adminów forum zostaw w spokoju. To Edytę Górniak pytaj dlaczego blokuje ten teledysk i być może nawet "ściga" nielegalne formy jego rozpowszechniania.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Oczyszczenie po 1,5 roku od premiery w końcu dobiło do 500 000 wyświetleń...

https://youtu.be/6WziQDFGwIE
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: dorota »

wow, niezłe osiągnięcie :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
ODPOWIEDZ