Edyta w Dzień Dobry TVN

Wiadomości na temat Edyty.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: karen »

Obejrzałam jeszcze raz-kazde pytanie muzyczne-Edyta sprowadzała do prywaty, ona juz chyba inaczej nie potrafi. Marcin pyta o Fostera-jest odpowiedz o wilkiej przyjażni (chciałabym zeby ktoś zadał takie pytanie Fosterowi-ciekawe co by powiedział), aż Magda przerwała i pyta czy będzie z tego coś muzycznego, nawiązała do Fb i co ... znów opowieść o prywacie, bo jest mama jedyną na świecie-no i do tego syn wchodzi w wiek " Tinejdż" ...
No i Polska-przylatuje po to żeby sie usmiechnać i pokazac-sama to przyznała :lol3:
Magda próbowała wycisnac jakieś informacje o muzyce-pyta o finał koncertu-i znów choroba no i David , dzieki któremu nie osiwiała...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: KrzysiekF »

Jestem mega ciekaw , która to stacja TV zainwestuje kasę w koncert Edyty.

8)
ryba
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:47
Lokalizacja: polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ryba »

Edyta ma coraz mniej fanów na fb.

Teraz kiedy zapracowana mamuśka na wiecznym etacie wróciła do Polski, myślę że udzieli kilka wywiadow na temat życia prywatnego , oczywiście.

Jestem ciekaw czy Edyta nadal docenia profesjonalizm Magdy Molek po dzisiejszym wywiadzie.

Co do koncertu myślę ze Polsat, bo oni często mają takie wydarzenia muzyczne np. jubileusz Perfect, Budki Suflera, Bajmu
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: endeven »

obstawiam tv polonia
tzn polonia 1
choć chyba już nie istnieje taka stacja
no ale to by się zagadzao
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: KrzysiekF »

W sumie to już można się wszystkiego spodziewać. Może TVP2 ze specjalnym udziałem Zenka Martyniuka. Wtedy oglądalność jest pewna.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: IgaAga »

Ludzie w kółko to samo. David Foster, przyjaźń, trudne chwile w życiu, nieustające szczęście chwili łapane w biegu, tralalala. jak zwykle zero o planach zawodowych. Ciekawa jestem co to za rozwój muzyczny ją czeka LA, że ciągle o tym mówi, ale żadnych konkretów. Jak na razie to zostały jej reklamy, żeby zarobić na życie w LA. Nawet już nie ukrywa, że zaśpiewa teraz w Poznaniu i tylko w maju, no może w czerwcu. :lol3: Wychodzi na to ze najwięcej uwagi w jej życiu upływa na dzieleniu uwagi pomiędzy dwa kontynenty i byciu mamą. Niezwykle zapracowana kobieta tylko współczuć. Właściwie to po co oni ją zaprosili. jedyny news, że posiwiała :beczy:. Jestem zażenowana. Zadufana w sobie głupia baba.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: dorota »

Edzia jest śmieszna ...

Liczyłam ze padną jakkes konkrety a tu dupa

Chociaż na swój pokręcony sposób po raz 1szy mówiła glownie o muzyce . Bo Foster tez jest w kontekście muzy ...

Tak więc wiemy proszę państwa , że wszystko będzie ,będzie jak będzie
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Virtual Tom »

Pomijając czy śmieszna czy nie, ona nie wzbudza już nawet krzty sympatii - taki opuchnięty, bredzący babol.
Niech ona tam jedzie i już nie wraca, mentalnie doskonale pasuje. Idealny materiał na Żonę Hollywood.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Pawel »

Na żony Hollywood tez średnio się nadaje bo nie jest niczyją żoną ;)

W każdym razie najbardziej nie lubię tego bredzenia, jak to ciężko bo jest też matką !
Litości, płowa kobiet z show biznesu ma więcej niż jedno dziecko, śpiewają, koncertują, nagrywają płyty, jakoś to łączą wszystko a do tego nie widzimy w gazetach ich dzieci.

A o Fosterze to już się słuchać nie da, przecież ostatnio mówiła, że ma zajęty grafik na 3 lata, po co wałkować ten temat. Absolutnie nie liczę na nic muzycznego i naprawdę szkoda o tym w kółko pierdo...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Flux »

Edyta zapytana o rozżalenie i zniecierpliwienie fanów w ogóle nie dała się wybić z rytmu. Od razu sprowadziła rozmowę na właściwe dla siebie tory. Mur nie do przebicia. Jednak najbardziej zatrważające w moim odczuciu było wyznanie, że koncerty akustyczne były dotąd zarezerwowane dla klasy biznesu. Jakby nieświadomie przyznała, że wszystko jest tylko kwestią ceny. "To inny rodzaj komunikacji, nie wiem jak się będę czuła". Odpowiednia stawka wynagrodzi dyskomfort nadmiernej intymności na scenie nie mającej wiele wspólnego z ekshibicjonizmem medialnym, jaki diwa uprawia. To nie ten sam rodzaj obnażenia. Niby wspomniała coś o koncertach, ale wszystko zbyła półsłówkami. Czuję się trochę jakbym słuchał przedstawicieli polskiego rządu... Nie ma się co martwić, nie zaniedbuje publiczności, potrafi tutaj wpaść tak po prostu się uśmiechnąć. No tak, jak spędzała cały czas w Polsce, wcale wiele więcej twórczego z tego nie wynikało. Niereformowalna.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Piter »

Póki ładnie się prezentuje to może reklamować lakier czy inne kosmetyki. Z wywiadu wylapalem że niedługo piosenka po polsku. We will See. ..
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Flux »

No i muszę przyznać, że zabawnie ogląda się miny prowadzących podczas rozmowy z Edytą. Prokop i Wellman już od dawna mają zgrywę z naczelnej diwy RP. Widać na ich twarzach pewną konsternację, nawet z twarzy Mołek stopniowo znika zachwyt znany choćby z jej wywiadów solo, ustępując miejsca zmieszaniu. Coś mi się wydaje, że niewiele brakuje, żeby Górniak obruszył ten niedostateczny entuzjazm i skończy się jak z Kingą Rusin. Nieprofesjonalną, nieprzygotowaną plotkarę zrównała z ziemią, natomiast rozmówców na wyższym poziomie sprowadza do podziemia.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: spot_me »

Piter pisze:Z wywiadu wylapalem że niedługo piosenka po polsku. We will See. ..
Kolejny singiel nie promujacy zadnej plyty? Czy moze zacznie opowiadac, ze zaczela wlasnie prace 'od zera' nad nowym krazkiem tylko po to by uzasadnic wypuszczenie piosenki, ktora ma tylko na celu zamydlenie oczu fanom.
Chyba ze, tes singiel to efekt wspolpracy z Donatanem, wiec nie bedzie sie musiala tlumaczyc czemu nie jest promujacym album widmo.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: dorota »

Dla mnie jest to poprostu żałosne ...
Biedulka, w pl żyć nie nie dają wiec wyjechała do usą ale wpada na kanape do ddtvn aby opowiedzieć co u niej a raczej Alana ..
Foster pewnie nic nie wie o tym całym zainteresowaniu jego osoba ....
Nie chciala powiedzieć wprost ze nici z tej współpracy wiec znowu zaczęła pi***** 3po3.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: max28 »

dorota pisze: Foster pewnie nic nie wie o tym całym zainteresowaniu jego osoba ....
Nie chciala powiedzieć wprost ze nici z tej współpracy wiec znowu zaczęła pi***** 3po3.
Tu powiedziała wprost:

https://www.youtube.com/watch?v=XSPuC3J_aEM
ODPOWIEDZ