Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: Eurydyka »

ray pisze:
Flux pisze:
Allan ma dopiero 13 lat, ale nie sposób zliczyć, ile razy już się przeprowadzał i ile razy zmieniał szkołę.
Przez pierwsze 5 lat życia mieszkał z obojgiem rodziców w Milanówku. Potem, przez kolejne 5 lat (2009-2014) podobno mieszkał po równo z matką i z ojcem. A od 3 lat jest pod wyłączną opieką Edyty...
Przed kilku laty Allan miał kontakt z babką ze strony ojca, ale nie miał kontaktu z babką ze strony matki. Teraz jest dokładnie na odwrót. ;-)
I to wszystko ma wpływ na Allana - z tego, co on wrzuca na Instagram, wynika, że na intelektualistę to on nie wyrasta...
Należy jeszcze dodać, że, odkąd znalazł się pod wyłączną opieką Edyty, zdążył już dwukrotnie się przeprowadzić - najpierw z Warszawy do Krakowa, później z Krakowa do LA.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Pudelek...

Post autor: IgaAga »

Jakkolwiek by nie nazwać tych przeprowadzek Edyty, na pewno to wpłynie negatywnie na dalsze życie Allana. Czy to dziecko odpowie kiedyś, który to był jego dom rodzinny??? Te wszystkie zmiany miejsca zamieszkania miały na celu utrudnienie kontaktów z ojcem i dziadkami to na pewno. Na pewno też dzieciakowi imponuje, życie jakie funduje mu mamusia, zwłaszcza w tym wieku w którym jest Allan, ale czy to jest wychowawcze, budujące człowieka, kształtujące prawidłową psychikę i emocje wątpię.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: MacLean »

Wg mnie dorastanie w Stanach to wielka szansa dla chłopaka. Zwłaszcza, jeśli już przejawia ciągoty do robienia muzyki. Beyonce czy Whitney też miały z naszej perspektywy różowe dzieciństwo, a zasłuchuje się w nich cały świat 8P
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: Eurydyka »

Edyta z obstawą i Allankiem idzie do psychologa (ZDJĘCIA)

http://www.pudelek.pl/artykul/114991/ed ... /foto_1#s1
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Pudelek...

Post autor: karen »

Górniak zmusza Allana do pozowania. Zdjęła nawet but…

http://www.pudelek.tv/video/Gorniak-zmu ... %A6-16940/
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: MacLean »

Zaraz zmusza :lol3:
Allan bardzo dziwnie się ubiera :lol3: nie wiem, może taka moda w Ameryce :hellobaby:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Edyta bardzo polubiła pozowanie paparazzim. Tydzień temu pozowała razem z Allanem przy okazji wizyty u psychologa, przedwczoraj po wizycie w "Dzień Dobry TVN" pozowała pod drzewem, i wczoraj znowu pozowała:
Szczęśliwa Edyta Górniak pozuje paparazzim na ulicy (ZDJĘCIA):
http://www.pudelek.pl/artykul/115306/sz ... /foto_1#s1
Zmartwiona Edytka: "A Pan mnie z Pudelka kręci?":
http://www.pudelek.tv/video/Zmartwiona- ... eci-16993/

Bardzo mi się podoba ten fragment:
Pudelek pisze:Wczoraj paparazzi "przyłapali" gwiazdę na spacerze w Warszawie. Brak zainteresowania fotografów w Los Angeles musiał sprawić, że Edyta bardzo zatęskniła za taką uwagą, bo chętnie pozowała do zdjęć, robiąc słodkie minki.
Edyta Górniak ubrana w bluzeczkę z napisem "I'm perfect" wdzięczy się do paparazzich. A komentujący na Pudelku zwracają uwagę przede wszystkim na to, że Edyta wygląda źle, bo jest ostrzyknięta i napuchnięta.
Brawo! ;-)

Tak się zastanawiam - czy Edyta w ogóle nie myśli? Już pomijam to, że przez takie zachowanie ona po raz kolejny daje świadectwo swojego infantylizmu i działa na szkodę swojego i tak już bardzo mocno nadszarpniętego wizerunku. Ale jest jeszcze sprawa z dziadkami Allana. Gdybym to ja był adwokatem Krupów, to powiedziałbym na sali sądowej, że Allan jest w takim wieku, że teraz krystalizuje się jego charakter, jego osobowość, jego morale, więc dla dobra jego rozwoju wskazane jest, by od czasu do czasu spotykał się z dziadkami, a nie przebywał pod wyłączną opieką infantylnej, spragnionej blichtru matki. Powołałbym się na to, że Edyta nawet przy okazji spotkania Allana z psychologiem narobiła medialnego szumu, bo na nagraniu widać, że ona namawia syna do pozowania paparazzim. Powołałbym się też na Kayah i Kasię Stankiewicz, powiedziałbym, że one też mają nastoletnich synów, ale jakimś dziwnym trafem nie wiadomo nawet, jak ci synowie teraz wyglądają i czy są podobni do swoich sławnych matek - ponieważ one realizują się jako artystki i chronią swoją rodzinę przed zainteresowaniem mediów. Natomiast Edyta jako artystka jest już sucha jak rodzynka i jedyną jej ambicją zawodową jest to, by ciągle o niej pisano i by się nią zachwycano. I niestety wykorzystuje do tego swojego syna.
To, co znajduje się na Facebooku i Instagramie Allana, nie świadczy o nim najlepiej, więc dobrze by było, gdyby spędził z dziadkami co najmniej miesiąc i żeby w tym czasie w ogóle nie kontaktował się z matką. ;-)
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Pudelek...

Post autor: yourhigh »

'"Edyta Górniak przygotowuje się do koncertu w łóżku z Allankiem i jego dziewczyną!""

http://www.pudelek.pl/artykul/115551/ed ... zyna_foto/
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Pudelek...

Post autor: KrzysiekF »

Odechciewa się po prostu...

Oby Edyta za szybko nie musiała utrzymywać większej family. Bo wtedy z fotela jurorskiego nie wyjdzie.

:lol3:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

Edyta Górniak wraca do Polski - Pięćdziesiąt tysięcy złotych - tyle miesięcznie kosztuje Górniak pobyt w USA.
http://www.pomponik.pl/plotki/news-edyt ... Id,2432198
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Pudelek...

Post autor: niuto »

50 tys. miesięcznie to i tak jak dla mnie niewiele, myslałem, że więcej :D Ale będzie mogła usprawiedliwić to dobrem Allana.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: Flux »

Tęskniłam za Poznaniem i pyzami! :edi:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

czyli z american dream wyszły nici...ni płyty ni ustawionego kochanka , tylko przyśpiewki dla polonii i przystojny utrzymanek :edi: <3
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: MacLean »

To może teraz do Rosji wyjedzie. Oglądałem tamtejszego wojsa i stwierdzam, że Edzia by tam pasowała. :oops:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

"Górniak grozi fanom, że... już się z nimi nie spotka: "Może powinnam PRZESTAĆ DAWAĆ KOMUKOLWIEK"...":
http://www.pudelek.pl/artykul/115987/go ... mukolwiek/

Bardzo często jest tak, że artykuły na Pudelku powstają na podstawie publikacji "Faktu". I tym razem pewnie też tak było. Co ciekawe, Pudel przedstawił całą sprawę zupełnie inaczej niż B@r w "Fakcie". Ten artykuł i tendencyjnie dobrane zdjęcia przedstawiają Edytę jako kobietę infantylną, histeryczną i pozbawioną dystansu do siebie. I zdecydowana większość komentarzy jest krytyczna wobec :edi:.
Tak więc wyszło na to, że B@r swoim wczorajszym artykułem wyświadczył Edycie niedźwiedzią przysługę.

A słowa Edyty: "Może powinnam przestać dawać komukolwiek" zostaną zapamiętane na długo.
Bo są po prostu śmieszne. :)
ODPOWIEDZ