Seriale

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale

Post autor: endeven »

torrenty
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Seriale

Post autor: keraj »

A ja polecam nowy, ale jakże dobry serial " Wielkie Kłamstewka". Jest to jeden z trudniejszych seriali, ale trzyma w napięciu.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Seriale

Post autor: Bob »

Teraz na Canal plus - nowe Dirty Dancing min Nicole Scherzinger - 3 odcinki
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Seriale

Post autor: pijej1 »

Dopiero obejrzałem nowy odcinek Gry o Tron - popłakałem się... :beczy:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Seriale

Post autor: Kamui Shiro »

nowe Twin Peaks, drugi sezon Top of the Lake - jedyne, co oglądam tego lata
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: MacLean »

pijej1 pisze:Dopiero obejrzałem nowy odcinek Gry o Tron - popłakałem się... :beczy:
Ja też! Biedny smoczek. Mam nadzieję, że posłuży w armii mrożonek tylko chwilę :( Może spojrzy w oczy mamusi i wróci na stronę światła :(
W tym sezonie GoT rozwalają mnie tylko sceny bitewne.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Seriale

Post autor: Bob »

Wielkie kłamstewka- na tak, jaka to przyjemność widzieć ulubione aktorki w jednym projekcie , świetnie się zapowiada Opowieść podręcznej , na razie jestem po 3 odcinkach , znakomity, oryginalny scenariusz, koszmarna wykreowana przez twórców rzeczywistość ...
Westworld produkcji Hbo też niezły ale można było z tego materiału sklecić 5-6 odcinków bez większej straty...
AHS Cult dopiero się rozkręca od ostatniego odcinka ,brakuje J. Lange i K. Bates w obsadzie, scenarzyści serii mają max . zrytą psychikę ..Kontynuacja Miasteczka TP D. Lyncha rozczarowała mnie.Co do Gry o tron , jakoś nie mogę się wciągnąć
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Seriale

Post autor: Kamui Shiro »

Czemu rozczarowała? Mnie raczej zaintrygowała, nie mówiąc o tym, że wolę Lyncha z pazurem ostrym niż przytępianym na potrzeby 1 i 2. sezonu.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Seriale

Post autor: betka »

"Big Little Lies" pochłonęłam tak szybko jak mogłam i bardzo tęsknię... Naprawdę miał w sobie coś niepowtarzalnego, czego nie mają inne.


"This is us"- najprawdziwszy, najcieplejszy, najbardziej wzruszający!!!

"Shades of blue"-
Jennifer Lopez jest tak piękna, że oglądam z nią wszystko. Nawet najgorsze gnioty. Na szczęście ten serial jest całkiem udany, przyjemnie się to ogląda a Jenny obłędnie piękna!!!( Podpisała coś z diabłem na bank!)

i ostatnie odkrycie- "Good Behavior" - intrygujący.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Seriale

Post autor: Bob »

Mindhunter na Netflix z Jonathan Gross znanego z Glee i Spojrzeń, znakomitość zrealizowana przez Davida Finchera o agentach FBI i seryjnych mordercach na tle Ameryki przełomu lat 70-80 tych.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Seriale

Post autor: Bob »

Netflix-Alienista -NY koniec XIX wieku-pedofilskie burdele, bezdomni chłopcy przebierający sie w sukienki aby przeżyć i seryjny morderca kanibal mordujący w święta katolickie.Świetna obsada w tym Dacota Fanning i Luke Evans,polecam

Dodano po 10 godzinach 6 minutach 42 sekundach:
Netflix - 4 odcinkowy australijski Deep Water- o seryjnych mordercach kilkudziesięciu gejów od lat 90 ,popełnianych przez młodociane gangi, zbrodnie lekceważone i tuszowane przez policję,po latach wychodzi związek z morderstwem brata policjantki i nową falą brutalnych zabójstw
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Seriale

Post autor: Kamui Shiro »

A propos australijskich seriali, wlasnie wtopilem sie w remake Pikniku pod Wiszaca Skala, kultowego (i mojego ulubionego) filmu z 1975. O dziwo, jestem na tak, chociaz produkcja posiada mocne niedociagniecia I naduzycia scenariuszowe, a zamiarem twórców bylo podle wykorzystac oryginalna historie do sfabrykowania typowego 'everybody has their secrets' drama'.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Seriale

Post autor: Bob »

Rojst- bezbłędnie odtworzona parszywa rzeczywistość z lat 80-tych, każdy szczegół, serial ogląda się nieźle ale bez zachwytu po 2 odcinkach.W obsadzie legendy jak Seweryn i Fronczewski, Ogrodnik trudny do rozpoznania, scenografia , kostiumy oddane 1:1.
Piknik pod wiszącą skala smakowity, godny polecenia
Ostatnio zmieniony 27 sie 2018, 14:17 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Seriale

Post autor: Kamui Shiro »

Legenda, a przekręcasz nazwisko. FrONczewski. Sorry że się czepiam, ale już druga osoba dzisiaj walnęła orta i akurat przeskoczyłem z jednego kwiatka na drugi. Czy to jest gdzieś poza Netflixem? Szkoda że nie w tv :(

Nie oglądałem wciąż Pikniku ostatniego odcinka :( planuję dzien w dzien... Może dziś. Ciekaw jestem, czy finalny mnie nie zawiedzie.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Seriale

Post autor: Bob »

Zakończyłem subskrypcje Showmaxu na sierpniu, możesz ściągnąć torrentem w super jakosci
Hbo -Ostre przedmioty,finałowy odcinek ogląda się jak horror,nie będę zdradzał kto zabija i wyrywa zęby nastolatkom,ogólnie ciężko się ogląda z racji zachowania i zaburzeń emocjonalnych głównej bohaterki.Rozwiązanie zagadki ,własciwie jej dopełnienie na napisach końcowych :roll:
ODPOWIEDZ