Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

Wszystkie forumowe ankiety.
ODPOWIEDZ

Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

Tak bardzo
9
43%
Nie bardzo
12
57%
 
Liczba głosów: 21

Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

Post autor: Marrcino »

mieszkać w ELEJ, pić deszczówkę i jeść liście, pieścić się z przystojnym Amerykaninem, latać first class, mieć swoją własną nositorbę, być ci*ecz*ą DZOANNY K. i mieć darmowy vampire facial u Gojdzia? Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

:edi:

:diva:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

Post autor: Kopaneek »

"Wybrałam wolność!"
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

Post autor: Flux »

Dlaczego wszystkie głosy oddane w ankiecie są na nie? :beczy: Nikt nie chciałby zarabiać kasy za sam wygląd i nazwisko, na które zapracował w latach '90? Wygłaszać orędzia i mowy motywacyjne w programach talent show, namaszczać uczestników na światowe gwiazdy po niespełna dwóch minutach śpiewu? Skakać po fotelach czy też chować za nimi cała we łzach, udawać ciążę, nosić drogie choć nie zawsze ładne i dostosowane do sylwetki kiecki i pidżamy? Mieć całą prywatną świtę, tj. Nositorbę i przyboczną gwardię, tj. fanów-zakon? Obrażać w wywiadach wszystkich byłych współpracowników i koleżanki z branży, którzy wyciągnęli do nas pomocną dłoń, publicznie mieszać z błotem eks-partnerów? Obruszać się i strzelać fochy w programach śniadaniowych, prezentować kolekcję szczoteczek do zębów jak na wokalistkę przystało (inne pewnie mają kolekcję mikrofonów nie wiedzieć czemu)? Udzielać światowych wywiadów zaprzyjaźnionym mediom, które o muzykę nie spytają? Oskarżać kolejne osoby o to, że nie ma się na siebie w muzyce pomysłu? Być ambasadorką Polski na gali rozdania nagród dla ogierów i klaczy, wojowniczką światła i obrończynią prawdy, żołnierzem w spódnicy, perłą na dnie? Nikt!? :edi: C'mon!
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

Post autor: pijej1 »

Flux przekonałeś mnie! Chcę!
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

Post autor: Fan25 »

Nigdy w zyciu nie chcialbym byc Edyta Gorniak. Spiewa przecietnie cudze piosenki i nie nagrywa wlasnych utworow. Wyglada nienaturalnie, poniewaz zbyt czesto poprawia urode. Odnosze tez wrazenie, ze ona sama wymysla i rozpowszechnia o sobie plotki.
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

Post autor: adaś »

Fan25 pisze:Nigdy w zyciu nie chcialbym byc Edyta Gorniak. Spiewa przecietnie cudze piosenki i nie nagrywa wlasnych utworow. Wyglada nienaturalnie, poniewaz zbyt czesto poprawia urode. Odnosze tez wrazenie, ze ona sama wymysla i rozpowszechnia o sobie plotki.
Mam pytanie. Skoro takie masz zdanie o Edycie, to co robisz na tym forum? nie szkoda Ci na to czasu ?
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

Post autor: Fan25 »

Napisalem juz komus wczesniej, ze czekam na nowe informacje o tym filmie. Gorniak jest caly czas zajeta i bardzo dlugo pracuje nad jedna piosenka lub piosenkami. Na pewno przygotowuje tez teledyski. Chce to wszystko ocenic.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

Post autor: Kamui Shiro »

Mógłbym. Forsa, lenistwo, młodsi kochankowie, obiecujące dziecko, forsa, sława, zapewnione miejsce w poczecie królów polskiej piosenki, forsa, zgrabna sylwetka, ładna buzia, forsa.
ODPOWIEDZ