Saving All My Love For You na YT

Wiadomości na temat Edyty.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: fifi »

Mam wrażenie, że to że kiedyś u Edyty była wysoka jakość wiąże się z tym, że zajmowali się tym odpowiedni ludzie/profesjonaliści, ona stawiała tylko wymagania, oni je realizowali. Teraz słownie stawia te same wymagania ( profesjonalizm,identyfikowanie się z najwyższą jakością bla bla bla...) ale już nie ma komu ich wykonywać bo diwa stwierdziła, że sama jest sobie najlepszym sterem i okrętem i jest jak jest...
W piękne wyniosłe słowa,oderwane od rzeczywistości teorie wierzą już chyba tylko jej fanatycy tylko jak długo jeszcze ujedzie na tej taniej wazelinie?
Był Kubiak i jego gruba kasa był progres w karierze :edi: Zabrakło Kubiaka zaczął się powolny regres a teraz to już chyba agonia...
Jak długo :edi: będzie wierzyła w to, że talent i chwilowa sława to nieśmiertelny budulec wielkiej kariery?
Niby siedzi tam w tym LA gdzie od wielkich gwiazd/nazwisk aż gęsto a jakby kompletnie nie przyswajała tego, że za ich wielkością stoi sztab ludzi, sami niewiele by dokonali. Jak mawia stare przysłowie pszczół: Jak jest coś/ktoś do wszystkiego, to jest do niczego...
Szalenie żałuję, że nie wykreowano w Polsce ( bo to że są to jest oczywista oczywistość) więcej Górniakopodobnych wtedy diwa musiałaby zejść na ziemię i albo wziąć się do roboty by dalej móc istnieć na tej wysokiej muzycznej półce albo dać sobie spokój z muzyką i zacząć pociskać kit ale już nie słuchaczom i fanom a pszczołom w ulach...
Niedługo jej występ w Opolu tylko w jakim charakterze?
Mumia powraca?... ;)
Niech się tak nie ogranicza uparcie do tych lat 90'tych, niech sobie poleci Foggiem, przynajmniej będzie po polsku 8P
https://www.youtube.com/watch?v=uS89WZ0oChU
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: MacLean »

Bardzo się cieszę, że wysłuchałem tego przed lekturą tutejszych komentarzy ;-)
Rozgrzewka ma taką naturę, że nie stawia się na interpretację. Było to urocze i nie podlega wg mnie tym samym kryteriom oceny co finalny występ :)
Jakiego grzyba trzeba zjeść, by połączyć rozgrzewkę ze stosunkiem do teściów? :shock:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: vanity »

fifi pisze:Był Kubiak i jego gruba kasa był progres w karierze Zabrakło Kubiaka zaczął się powolny regres a teraz to już chyba agonia...
To jak stwierdzenie, że tylko babka w garsonce od Chanel ma klasę! Znam wiele babek, które kupują ciuchy w szmateksach i każdy facet się za nimi ogląda. To nie kasa rządzi!
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: baker »

Przepiękne.

Dodano po 11 minutach 11 sekundach:
Przesłuchałam oryginał, bo chyba nie słyszałam nigdy tej piosenki wcześniej, No WH rzeczywiście ma lekkość w głosie, ale wolę szczochraną barwę Edyty, bo popowa pioseneczka zamieniła się w dramatyczny manifest.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: Margaret »

Nagranie Edyty po ponad dobie ma jedynie 1 792 wyświetleń.. Aż mi się smutno zrobiło, gdy to zobaczyłam ;(
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: max28 »

Margaret pisze:Nagranie Edyty po ponad dobie ma jedynie 1 792 wyświetleń.. Aż mi się smutno zrobiło, gdy to zobaczyłam ;(
Tak naprawdę :edi: nigdzie owego nagrania nie promowała, w sensie nie podała ani linka na Facebooku, ani na Instagramie, portale zaprzyjaźnione też o owej "niespodziance" nie pisały. Tylko ewentualnie 9 tysiący subskrybentów na YouTube otrzymało informacje o dodaniu nagrania na kanale, więc wynik odsłon marny.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2017, 8:16 przez max28, łącznie zmieniany 2 razy.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: MacLean »

Oryginał Whitney też ma dużo mniej wyświetleń od jej największych hitów. To nie jest obecnie szeroko znana piosenka, a szkoda, bo to czasy najlepszej Whitney :oops: Skoro Edyta to opublikowała, to mogłaby przemycić na insta i fejsie. Ciągle mnie boli, że nagrywa takie rzeczy dopiero teraz :(
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: Piter »

Nie jest źle.
Covery są zamiast płyty.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: dorota »

ja rozumiem, ze nie ma czym się podniecać słuchając tego wykonania Edyty, ale w końcu to rozgrzewka a nie nowy premierowy utwór...heloł ! trochę więcej luzu :P
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: max28 »

MacLean pisze: Skoro Edyta to opublikowała, to mogłaby przemycić na insta i fejsie. Ciągle mnie boli, że nagrywa takie rzeczy dopiero teraz :(
Dzisiaj rano dodała link na Facebooku :edi:
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: Eurydyka »

dorota pisze:ja rozumiem, ze nie ma czym się podniecać słuchając tego wykonania Edyty, ale w końcu to rozgrzewka a nie nowy premierowy utwór...heloł ! trochę więcej luzu :P
Without you na próbie w Złotowie też było rozgrzewką, a nie "nowym premierowym utworem".
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: dorota »

Eurydyka pisze:
dorota pisze:ja rozumiem, ze nie ma czym się podniecać słuchając tego wykonania Edyty, ale w końcu to rozgrzewka a nie nowy premierowy utwór...heloł ! trochę więcej luzu :P
Without you na próbie w Złotowie też było rozgrzewką, a nie "nowym premierowym utworem".
na Without You w Gdansku to było miauczenie kota....
mialam na myśli to, że na rozgrzewce przykładasz się bardziej lub mniej i nie można oceniać tego wykonania jak normalnego utworu....przynajmniej nie powinno się ...

zobaczymy, co Edyta wykona w Opolu, ale przyznam się że w ogóle nie śledzę newsow a poza tym zwisa mi to ....
mam przyjemniejsze rzeczy na głowie niż podniecanie się, czy Edyta pocisnęła czy nie....
;)
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: princess_edyta »

Czy ja źle widze czy ona juz wykasowała to nagranie z Instagrama ... powód " Made on iPhone" ???
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2017, 13:30 przez princess_edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: Eurydyka »

dorota pisze:
Eurydyka pisze:
Without you na próbie w Złotowie też było rozgrzewką, a nie "nowym premierowym utworem".
na Without You w Gdansku to było miauczenie kota....
mialam na myśli to, że na rozgrzewce przykładasz się bardziej lub mniej i nie można oceniać tego wykonania jak normalnego utworu....przynajmniej nie powinno się ...

zobaczymy, co Edyta wykona w Opolu, ale przyznam się że w ogóle nie śledzę newsow a poza tym zwisa mi to ....
mam przyjemniejsze rzeczy na głowie niż podniecanie się, czy Edyta pocisnęła czy nie....
;)
Pisałam o próbie w ZŁOTOWIE z 2006 roku.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Saving All My Love For You na YT

Post autor: Pawel »

Ale po co tłumaczyć, że to jest rozgrzewka ?
Po co w ogóle wrzucać film z rozgrzewki, a jaka to niespodzianka ?
Niespodzianką to byłoby gotowe nagranie z dopracowaną wersją piosenki do perfekcji, profesjonalnie Live in studio ładnie nagrane i zmontowane

Zresztą nie ma co się oszukiwać, lata już nie te, głos naszej divy nie będzie już nigdy taki jak dawniej, bierze się za takie kawałki o 20 lat za późno. Powinna śpiewać lżejsze piosenki i czarować tym co w głosie zostało najlepsze
ODPOWIEDZ