Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Cóż życie...
Ostatnio zmieniony 03 paź 2017, 22:01 przez max28, łącznie zmieniany 1 raz.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

anet97 pisze:Swoją drogą dziwi mnie zamiłowanie Edyty do facetów, którzy nie dorastają jej do pięt. 45 letnia kobieta, jedna z największych gwiazd w niemałym kraju bierze sobie takiego "chłoptasia", ja nie widze w nim nic specjalnego. Pasował poziomem do tej poprzedniej latynoski,ale nie do Edyty. Zdobył ją tymi tanimi farmazonami, które jeszcze może przeczytać pod postami latynoski, nie zapaliła jej się czerwona lampka?

Widać po jej wpisach na insta ,że ją to bardzo dotknęło...
Niestety dla naszej divy zyjemy w swiecie z internetem i kazdy cwiercinteligentny facet ktory wrzuci w Google jej nazwisko bedzie po pieciu minutach lektury uciekal gdzie pieprz rosnie.

Wszystkie prywatne i zawodowe relacje divy koncza sie tak samo - diva zostaje zdradzona i oszukana, samotba, porzucona, z niczym. Raz ja obrabuja z materialu na plyte, raz z wiary w mezczyzn.

Szczesliwie bedzie mogla przy okazji wystepu sylwestrowego opowiadac w sniadaniowej tv o tym ze zaczyna nowy etap w zyciu :D
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Cypix »

Fajnie się patrzyło na jej związek z Piotrusiem. Pod względem medialnym jej jedyny w miarę normalny związek. Raczej za sprawą pana adwokata, raczej to on to trzymał w ryzach. Podejrzewam, że to chyba była jedyna relacja w której to ona odczuwała, że ma szczęście, że jest z tym facetem, a nie że to facet ma szczęście, że ona jest z nim. Bogaty, wpływowy, zadbany i nawet też przejawiał zamiłowanie do botoxu. To musiało być dla niej trudne i męczące, intelektualne i emocjonalne wyzwanie. Jego otoczenie to wszakże nie celebryci bez matury. Po rozstaniu zero typowych reakcji i relacji, fali żalu i bzdur. Ciekawe czy to z szacunku, czy jednak ze strachu?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Steffie pisze:Moze Edyta potrzebuje cierpienia, zeby tworzyc? Bo tylko takie uczucia sprawiaja, ze ma ochote wyrazic sie poprzez muzyke? Jesli tak, to w sumie chyba lepiej dla fanow.
Nie wydaje mi się. Niedługo po wydaniu Your high Edyta ogłosiła rozstanie ze Schrammem (być może była już w związku z Nocnym). Sprawiała wrażenie szczęśliwej i wydawało się wtedy, że nowa płyta naprawdę niedługo ujrzy światło dzienne. Natomiast kiedy Edyta cierpi, to nic nie robi. Ewentualnie nagrywa programy talent show. ;-)
anet97 pisze:Swoją drogą dziwi mnie zamiłowanie Edyty do facetów, którzy nie dorastają jej do pięt. 45 letnia kobieta, jedna z największych gwiazd w niemałym kraju bierze sobie takiego "chłoptasia", ja nie widze w nim nic specjalnego. Pasował poziomem do tej poprzedniej latynoski,ale nie do Edyty.
Dla faceta na poziomie, czyli powiedzmy, że z wyższym wykształceniem, biznesmena, Edyta nie będzie interesująca jako partnerka. O czym on miałby rozmawiać z Edytą podczas kolacji? Prawdopodobnie Górniak nie czyta książek, w tym roku w krótkim wywiadzie dla "Face&Look" powiedziała, że nigdy w życiu nie słyszała na żywo opery, zapewne nie chodzi na koncerty innych muzyków i nie ma wyrobionych poglądów na wiele różnych kwestii. Na dodatek Edyta wciągnęłaby tego faceta w swój medialny świat. Opowiadałaby dziennikarzom "Faktu" i "Super Expressu", jak jej partner dogaduje się z Allanem i jak spędzają czas wolny. W sumie o czym innym miałaby opowiadać, skoro w ogóle nie nagrywa i nie koncertuje? ;-)
Chciałbym też przypomnieć, że w kwietniu 2013 w "Życiu na gorąco" pojawiły się fotki, na których Edyta razem ze Schrammem krążą wokół jakiegoś buddyjskiego słupa i wypowiadają życzenia. :lol3: Mało który facet na poziomie pozwoliłby robić z siebie takie pośmiewisko.
Tym samym Edycie zostają tacy faceci jak właśnie William McKinney. :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Edyta ostatnio jakoś niechętnie o nim opowiadała. Może zakończyło się na pierwszej randce, kiedy tak namiętnie wciskał w nią swe wargi. W każdym razie to przykre, bo zawsze miło poszpanowac hollywodzkim aktorem, choćby największą jego rolą była szczotka sedesowa.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

:edi: na PETA event:

https://www.instagram.com/p/BZ-LGueH0f5/

Dodano po 18 godzinach 13 minutach 53 sekundach:
Według InstaStory :edi: ponownie jest w Polsce, w nocy udawała się z Warszawy do Łodzi.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Ray pisze:Prawdopodobnie Górniak nie czyta książek, w tym roku w krótkim wywiadzie dla "Face&Look" powiedziała, że nigdy w życiu nie słyszała na żywo opery, zapewne nie chodzi na koncerty innych muzyków i nie ma wyrobionych poglądów na wiele różnych kwestii
Ja tylko tak wtrącę:

po pierwsze, bardzo nie fair jest takie snucie teorii i domysłów, jeśli nie masz pewności

po drugie, to że ktoś nie słuchał na żywo opery czy nie czyta na bieżąco książek, nie musi świadczyć o tym, że jest nudną osobą, z którą nie można inteligentnie porozmawiać! :/

owszem, artystka muzyczna powinna się orientować, ale w sumie jeśli sama nie wykonuje muzyki klasycznej, to po co jej ta opera? Dla snobizmu? Pod tym względem Edzia już i tak dość wysoko zadziera nosa.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Kamui Shiro pisze:to że ktoś nie słuchał na żywo opery czy nie czyta na bieżąco książek, nie musi świadczyć o tym, że jest nudną osobą, z którą nie można inteligentnie porozmawiać! :/
Co doskonale słychać w jej wywiadach.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Po co nowa plyta, skoro jest the sound of the ocean?
http://www.instagram.com/p/Baib8SxgFE0/ ... ytagorniak
Czy to juz bal z okazji Halloween?
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

chyba sesja z vivy na statku dar pomorza
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

To jest zdjęcie z sesji dla "Gali" sprzed 10 lat.

Swoja drogą:
wrzesień 2007 - Edyta Górniak na okładce jubileuszowego, 300 numeru "Gali" z podpisem: "Dzięki synkowi przestałam bać się ludzi"
kwiecień 2013 - Edyta Górniak na okładce jubileuszowego, 500 numeru "Gali" z podpisem: "O trudnych rozstaniach, wielkiej miłości, zaręczynach i oczekiwaniu na córeczkę"
kwiecień 2017 - Edyta Górniak razem z Allanem na okładce jubileuszowego, 600 numeru "Gali" z podpisem: "Przed nami nowe życie"
:lol3:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Wczoraj pozbywala sie fanow na facebooku, dzis z kolei na instagramie:
edytagorniak@needo9347 Poczytaj. Pomyśl. Wtedy mów.
Cos zlego sie dzieje z Edyta. Przepelniona jadem i gorycza staje sie tez coraz bardziej zagubiona nie tylko w swej karierze ale i w zyciu.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

spot_me pisze:Wczoraj pozbywala sie fanow na facebooku, dzis z kolei na instagramie:
edytagorniak@needo9347 Poczytaj. Pomyśl. Wtedy mów.
Cos zlego sie dzieje z Edyta. Przepelniona jadem i gorycza staje sie tez coraz bardziej zagubiona nie tylko w swej karierze ale i w zyciu.
To raczej był fanatyk chrześcijaństwa, a nie fan. Poczytaj jego zarzuty.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Moim zdaniem tylko wykazał jej hipokryzję i nieumiejętność radzenia sobie z krytyką. Reakcje na tego typu zarzuty i sposób, w jaki Edyta je odpiera, ukazują jej prawdziwe oblicze lub cząstkę osobowości, którą kiedyś udawało się skrzętnie ukrywać, dziś niestety wychodzi na jaw. Tak jak we wpisie o Wiktorze dziękuje, że nauczył ją ciężkiej pracy, uczynił z niej wojowniczkę, która się nie poddaje i dokłada wszelkich starań, aby nie zawieść swojego mentora. Wytknięcie, że najwyraźniej się poddała i dawno złożyła muzyczną broń sprawiło, że czym prędzej sięgnęła po cięższy oręż, tj. ostry język.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Jak zawsze wychodzi prawdziwa natura artystki. Nic tu nie pomogą mądre słowa, maksymy, cytaty to są puste słowa , które nic nie znaczą, jeśli nie umiemy ich zastosować w życiu. Z Wiktorem, też unikała kontaktu, coś tam nagrywała w Londynie i nosiła się z zamiarem zadzwonienia do niego oczywiście nie zdążyła w natłoku odpoczynku. Wiktor zmarł. Nie wiem, czy Edyta jest tak naiwna i nie zdaje sobie sprawy ze swej śmieszności, czy robi to celowo. Praktycznie nic nie robi zawodowo, poza incydentalnymi występami za grubą kasę o jakiej pracy ona mówi nie wiem. Edyto nienawiść zabij w sobie, nabierz dystansu i pokaż w końcu efekty swojej pracy.
ODPOWIEDZ