Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowa płyta

Post autor: KrzysiekF »

Nie do wiary...

Jedno powiedziała, zależy jej żeby być radiu. No proszę :lol3: a jednak. Wciąż gdzieś jest pragnienie hitu , przeboju...
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa płyta

Post autor: ChristopherP »

LOL

„Za CALY rok pracy dostalam tylko DWA utwory.”

„Ludzie nie rozumieja procesu powstawania plyty. Bo skad mieliby?”

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowa płyta

Post autor: KrzysiekF »

Czyżby piosenki Rybińskiego poszły do kosza ?

8)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Nowa płyta

Post autor: karen »

A co z wielkim hitem od Donatana? Zaraz rok minie od nagrania-a tu ani widu ani słychu?!
Zaraz przejdzie do historii jak Etiuda DVD czy koncert kończący trasę 8P
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowa płyta

Post autor: KrzysiekF »

karen pisze:A co z wielkim hitem od Donatana? Zaraz rok minie od nagrania-a tu ani widu ani słychu?!
Zaraz przejdzie do historii jak Etiuda DVD czy koncert kończący trasę 8P
Dokładnie, piosenka skończy u innej wokalistki. 8)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Nowa płyta

Post autor: karen »

A tak :edi: liczyła na wielki wakacyjny HIT!!!! A tu znowu d.pa ;-) ;-)

Obstawiam duet z Zenkiem na Sylwetrze TVP (tak Zenek juz potwierdził swoją obecność) a Diwa jak pan prezes dobrze zapłaci to zrobi wszystko-zupełnie jak z coverami
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta

Post autor: ray »

Ten prowadzący, Adrian Nychnerewicz to taki B@r-bis. :roll:

Edyta powiedziała, że piosenka Your high powstała dopiero po pół roku od spotkania Divy z Bartkiem Królikiem, kiedy :edi: dała mu znać, że szuka producentów, którzy tworzą muzykę w stylu electropop.
Ale przecież we wrześniu 2013 Edyta powiedziała w "Pytaniu na śniadanie":
Edyta Górniak pisze:Prace nad płytą przebiegają dość płynnie. Jestem skupiona na pracy w studio. Mogę powiedzieć, że na tej nowej płycie nie będzie utworów tak dynamicznych jak Consequences, nie będzie stylu klubowego, dance. Będzie dużo fortepianu.
Edyta po prostu ściemnia i jeszcze myśli, że tego nie widać. :lol3:

Violetta Villas swoją ostatnią płytę z premierowym materiałem wydała w 1977 roku, kiedy miała 39 lat.
Kiedy Edyta wydała "My", też miała akurat 39 lat. :)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: MacLean »

Wychodzi na to, że ten Królik ją odesłał :beczy: :beczy: :beczy:
Nawet jeśli wyda dobrą płytę, to zabraknie zapału na promocję. Pewnie kiedyś w trudzie coś wypuści, pójdzie z ciastkami do radia, a na drugi dzień poleci do Stanów :roll: Trochę smutne, że wciąż szuka kompozytorów. :roll:
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Nowa płyta

Post autor: kamil87 »

lizus i dupowłaz jeszcze przed zadaniem pełnego pytania usprawiedliwia Edytę i podpowiada jej odpowiedź. Chociaż Edyta głupia nie jest, więc to raczej jej niepotrzebne, po prostu chłopiec myśli, że w ten sposób zapunktuje w oczach Divy. Szkoda, że Edyta łapie się na coś takiego i chce udzielać tak głupich wywiadów. Edyto ocknij się proszę, bo skończysz jak VV.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

Nie ma co współczuć Edycie, że nie może bidulka nagrać płyty i udziela głupiutkich wywiadów, gdzie obchodzą się z nią jak z jajkiem (z wolnego, ekologicznego chowu of course). Sama już złotych jaj nie znosi a wciąż liczy na przebój oraz to, że ktoś odwali tę robotę za nią, a ona może wszystko zrobić "na odwal". Złote nuty jak manna polecą z nieba. Szaraczki nie zrozumieją wielkiej artystki. Takich ludzi sobie dobiera, takimi się otacza. Do obrzydliwości przesłodzonych. Zamiast udzielać durnych wywiadów, mogłaby rzeczywiście wziąć się za szukanie kompozytorów. Chyba, że liczy iż muzyka sama ją odnajdzie. Tylko, że to nie te czasy, kiedy autorzy bili się o to, żeby ten zdolny leń zaśpiewał ich utwory.
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa płyta

Post autor: Eurydyka »

Stara ściemniara. Kompletnie niewiarygodna.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Nowa płyta

Post autor: karen »

Dokładnie to co pisze Flux ona czeka,aż ktos przyjdzie do niej z gotowym materiałem-solidnie zapłaci-to wtedy ona może to nagra-w końcu to bedzie wielkie wyróżnienie dla kompozytora czy autora tekstów ze Górniak wyśpiewa to co on stworzył-wiec za darmo nie ma nic ;-)

Dobrze ze polskie media piszą chetnie o niespełnionej miłości-w tym tygodniu zaliczyła dwie okładki-wiec cena za sylwestrowy występ pewnie rośnie ;) A to przecież najważniejsze!
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Nowa płyta

Post autor: ediva »

Czyli Królik odesłał ją do Dustplastików, którym Edyta powierzyła swoje wizje i pomysły - oni jednak to wszystko "zaprzepaścili" i biedna znów znalazła się w punkcie wyjścia dla żmudnego procesu powstawania płyty, którego końca (ani początku) nie widać. :edi:
Lizusek: "Czy nie denerwują pani ciągłe pytania o nową płytę? W końcu były aż cztery single przez ten czas, a wiadomo, że to wymaga dużo czasu by ten materiał uzbierać, nagrać, wydać..." 8P
Diva : "To nie jest denerwujące, to jest smutne."
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Nowa płyta

Post autor: Piter »

Chyba nieco inaczej rozumiem jej słowa. Spotyka się, czyli szuka, ale na ten rok urzekły ją tylko dwie piosenki. Ciekawe na ile.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

Szuka szczęścia czy wiatru w polu? Jajcara najpierw mówiła, że współkomponuje cały album ("uzbierałam materiał na dwie płyty! tough decision!"), później że nie dostarczono jej kompozycji i nie ma do nich praw ("zostałam z niczym!"), teraz z kolei twierdzi, że udało jej się dopiąć tylko te utwory, które sama współtworzyła, resztę jej starań zniweczono! Bidulka nie miała dotąd okazji powiedzieć, jak to było naprawdę. I nadal nie ustaliła jednej wersji zdarzeń, plącze się w zeznaniach ;) Z muzykami może się spotyka, ale chyba tylko towarzysko. A jakie przykłady przytacza na swoją obronę, wciąż widzi siebie gdzieś pomiędzy Houston a Dion? C'mon! No i zrobiła się taka - jak to się mówi - picky :nuda:
ODPOWIEDZ