Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: niuto »

Patrząc na dyskografię Mariah lenistwo jest ostatnią rzeczą, jaką można jej zrzucić. Whitney i Amy nie były leniwe, tylko nie wytrzymały psychicznie i się załatwiły...

Takiej drugiej jak Edyta nie ma :P
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

niuto pisze:Takiej drugiej jak Edyta nie ma :P
Ale była. Violetta Villas. :PP

Dzisiaj Edyta znowu napisała na Facebooku jakieś farmazony:
Edyta Górniak pisze:Potęga Miłości i potęga Muzyki nie znają granic.. Dziękuję za Wasze oddanie i za Waszą Miłość.
I wtedy i dziś.

Na zawsze dla Was

https://m.youtube.com/watch?v=KusbkDLrFuM

EDI ❤️


The 14th of November is a #celebration of #time ...

Thank you my Angels for guiding me this far. Thank you God for protecting me, and the ones I loVe.

Thank you my Friends, for keeping me warm and safe. Thank you my enemies for helping me to realize how strong I can be.

Thank you my Dear Fans, for giving me so much Love ❤️ and for making my life so meaningful. I loVe you very dearly.

And Thank you Mom and Dad for making it all possible..
Skoro Edyta uważa, że potęga miłości nie zna granic, to dlaczego w takim razie jest chyba jedyną polską piosenkarką, która w ogóle nie udziela się charytatywnie?
I skoro ona uważa, że potęga muzyki nie zna granic, to dlaczego przez ostatni rok zagrała tylko 2 koncerty?
Tych bzdetów po angielsku w ogóle nie będę komentować - szkoda słów. :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Czasem mam wrazenie, ze Edyta pisze po angielsku tylko po to, zeby go pocwiczyc albo pokazac swiatu, ze potrafi. No i powstaja takie sformulowania "z pamietnika nastolatki". :P
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Tym razem bardziej składnie niż ostatnio. Odezwa do Wiktora była stylistycznie i gramatycznie niepoprawna. Poza tym zwyczajnie niestosowna. Trzeba mieć tupet żeby odnosić się do zmarłego menadżera i odebranych od niego nauk w taki sposób. Mówienie o sobie "hardworking" w obliczu legendarnego już lenistwa, to szczyt hipokryzji. Może miała na myśli "hard to work with"? Tutaj tylko treść jest odrealniona. Brakuje jeszcze konsekwencji w infantylnym podkreślaniu słów typu "loVe", gdzie pisownia diwy różni się w tym samym wpisie, jakby nie mogła się zdecydować. Poza tym miłość w stosunku do fanów doskonale zademonstrowała odsyłając do innych artystów, ponieważ oczekiwania wobec niej nie są cool. Należy oczekiwać kolejnego sezonu w jakimś talent show, a wtedy nikt się nie zawiedzie, prawda? Best wishes on my birthday, you fu***ng morons! Dear fans or whatever... :edi:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Od pewnego czasu fejs Edyty jest dwujęzyczny, co stanowi drastyczny przykład zakłamywania rzeczywistości :roll:
Okazywany dość regularnie sentyment do Kubiaka jest drażniący, bo choć sam uważam ten okres w karierze EG za złote lata, to nachodzi myśli, że trzeba się było trzymać tego człowieka jak zbawiennej poręczy. :evil:
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

MacLean pisze:Od pewnego czasu fejs Edyty jest dwujęzyczny, co stanowi drastyczny przykład zakłamywania rzeczywistości :roll:
Okazywany dość regularnie sentyment do Kubiaka jest drażniący, bo choć sam uważam ten okres w karierze EG za złote lata, to nachodzi myśli, że trzeba się było trzymać tego człowieka jak zbawiennej poręczy. :evil:
mnie najbardziej irytuje fakt, że po wydaniu pierwszej anglojęzycznej płyty pluła na niego, opowiadała jak to nie może wydać przez niego płyty, a teraz :edi: płacze...
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: adaś »

Kto mi wytłumaczy dlaczego Edyta jeszcze nie zalinkowała andromedy i nie napisała o niej ani słowa ?!
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: fifi »

adaś pisze:Kto mi wytłumaczy dlaczego Edyta jeszcze nie zalinkowała andromedy i nie napisała o niej ani słowa ?!
Bo jest matką i działa na dwa kontynenty i nie ma czasu na pierdoły :PP


A tak bardziej poważnie to ona jeszcze chyba nie zakumała, że media społecznościowe to w dzisiejszych czasach potężne narzędzie promocyjne, dla niej to chyba dalej prywatny kącik słodko pierdzący do prywatnych wynurzeń połączony z uroczą palmiarnią...
Mam wrażenie, że ona sobie tą piosenkę wywalczyła właśnie teraz by miała co zaśpiewać na sylwestra. Co ją tam obchodzi promocja piosenki... Niech piosenka sobie radzi sama...
Ważne by przy tej okazji wypromować siebie, zawsze to jakieś nowe kontrakty może wpadną :wink:
Howgh!
Obrazek
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Sebuch »

Już zalinkowała. :) I całkiem sporo napisała:
Edyta Górniak pisze:Przed snem..
Bardzo Dziękuję wszystkim Rozgłośniom Radiowym, Dziennikarzom i wszystkim Wam Kochani za tak piękne przyjęcie naszej Andromedy.
Dziękuję szczególnie tym Fanom, którzy w swojej niezwykłej cierpliwości, wspierali mnie swoim zaufaniem.
To dla mnie wielkie szczęście, że mogę dziś oddać w Wasze ręce nową produkcję, mój nowy Muzyczny projekt, nad którym miałam wielką radość współpracować z jego inicjatorem, producentem i jego muzyczną muzą.
Dziękuję Don za Twoją determinację i wielki talent muzyczny. Za pomysł połączenia naszych sił i temperamentów. I Tobie moja śliczna Cleo, która tak mnie wzruszyłaś dojrzałością, talentem i wrażliwością.
Dziękuję Wam za stworzenie dla mnie utworu, który tak pokochałam.
Piękny dla nas dzień..
Do zobaczenia jutro na finale "The Voice Live". ❤️
Love EDI
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Bardzo ładnie napisała, bardzo edytowo, ale ciepło i fajnie <3
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Pawel »

Edyta podpięła na Facebooku artykuł z Faktu

Edyta Górniak triumfuje! Jej nowy singiel podbił polskie radia

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/wiel ... it/2ly3mb7
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Jak widać otoczenie EG zadbało , żeby Edyta w dobrym humorze opuściła kraj. W zestawieniu Airplay 100 TOP, które ukaże się w poniedziałek Edyta będzie na końcu stawki. ( o ile będzie w 100 8) )

Automatycznie przypomniał mi się news portali plotkarskich z dnia premiery MY pt. ZABRAKŁO PŁYT GÓRNIAK W SKLEPACH. :oops: :oops: :oops:

:lol3:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Zaledwie w ciągu kilku dni od premiery "Andromeda" okazała się wielkim hitem i jest jedną z najczęściej granych piosenek w polskich stacjach radiowych!
Takie przeklamywanie rzeczywistosci jest bardzo niesmaczne i przynosi zazwyczaj odwrotny skutek do zamierzonego. Nieprofesjonalne i bez klasy.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2017, 12:09 przez spot_me, łącznie zmieniany 1 raz.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Rzeczywiście fatalny przykład zakłamywania rzeczywistości :? Niestety wiele wskazuje na to, że ten singiel jest jak śnieg za moim oknem - ledwie ziemi dotknie i po nim.
Team Edzia w ogóle nie myśli. Spodziewają się pewnie, że ciemny lud to kupi :beczy:
Stacje radiowe równie ciepło powitały nową produkcję Edyty. Największe radia w Polsce (m.in. RadioZet oraz Eska) niemal natychmiast dołączyły "Andromedę" do swoich playlist.
:lol3:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Moze im chodzilo o premierowe emisje? To, ze po premierze o singlu zapomnieli to chyba dla nich juz niewazne. :roll:
ODPOWIEDZ