Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

25.11.2017 r.

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: addar »

Kopaneek pisze:Wy nie rozumiecie jednego - Ruba robi co może, żeby Edyta dobrze wyglądała. W większości to jej autorskie stylizacje. Np. ta: http://e-gorniak.com/content/uploads/si ... wa-210.jpg
MAM NADZIEJE ZE PODAJESZ TO JAKO PRZYKLAD TRAGICZNEJ STYLIZACJI :smile:

EDYTA GUSTU NIE MIALA NIGDY ALE PAMIETAM ZE RUBA ZOSTALA ODSTAWIONA I SABLESIA DECYDOWALA O STYLIZACJACH- przynajmniej byla glowna decyzujna
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: niuto »

Dokładnie, wraz z rozpoczęciem współpracy z Mają styl Edyty bardzo się zmienił. Było widać inną rękę.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: Kopaneek »

addar pisze:MAM NADZIEJE ZE PODAJESZ TO JAKO PRZYKLAD TRAGICZNEJ STYLIZACJI
Tak. Ta stylizacja to w pełni autorskie dzieło Edyty.
niuto pisze:Dokładnie, wraz z rozpoczęciem współpracy z Mają styl Edyty bardzo się zmienił. Było widać inną rękę.
Trudno to nazwać stylem. Kopiuj-wklej z manekina w Zarze.
Maja stworzyła swojego klona, który był równie bezpłciowy jak ona sama.
Moja "ulubiona" stylizacja Mai (była z Edytą na zakupach w Londynie) -> http://vipnews.pl/wp-content/uploads/20 ... g16929.jpg :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Zrozumcie, że Edyta wygląda tylko dobrze na bardzo dobrze opłaconych wydarzeniach/występach/reklamach/sesjach do gazet itd. Bo tego wymaga kasodawca. Jak śpiewała na koncercie "Listy do M." - TVN jej narzucił dress code. Podobnie było z reklamami dla Soraya i Chiodo Pro. Kiedy Edyta ma wolną rękę... http://vipnews.pl/wp-content/uploads/20 ... h89951.jpg
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: niuto »

Racja, to był klon Mai, ale lepsze to niż karykaturalne stylizacje z JOSia. Edyta niestety nie ma swojego stylu.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: LaFidelite »

Kopaneek pisze:Zrozumcie, że Edyta wygląda tylko dobrze na bardzo dobrze opłaconych wydarzeniach/występach/reklamach/sesjach do gazet itd. Bo tego wymaga kasodawca. Jak śpiewała na koncercie "Listy do M." - TVN jej narzucił dress code. Podobnie było z reklamami dla Soraya i Chiodo Pro
Jestem tak bardzo na bieżąco, że dopiero teraz obejrzałam tę sesję dla Chiodo Pro i przyznam, że jestem pod wrażeniem :!: Edyta przezentuje się tam świetnie, taką właśnie ją lubię.
niuto pisze:Racja, to był klon Mai, ale lepsze to niż karykaturalne stylizacje z JOSia.
Było sporo tragicznych przebieranek, ale było też kilka świetnych stylizacji, które pamiętam do dzisiaj.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: spot_me »

Prawie jak Doda:
Obrazek :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: addar »

yyyy nie??? to specjalnie szukanie kadru gdzie jej poslady wdac a doda eksponuje tyły... subtelna ale zaaajebiście znacząca róznica
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: MacLean »

Ubrała się jak głupia, to ją głupio porównują. Zdjęcie Dody pochodzi chyba sprzed kilku lat, ale nie zmienia to faktu, że Edyta powinna sobie darować takie stylówki. Nogi wyglądają źle. Jestem wściekły, że znowu zobaczyłem te fatalne buciory :beczy: :beczy: :beczy:
Czy pod tym strojem podpisał się jakiś stylista? :lol3:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: Steffie »

Edyta ubierajac taki stroj doskonale wiedziala, ze moga byc zdjecia jej tylow, wiec nie dziwi mnie, ze ktos tam wyciagnal takie zdjecia i porownuje, bo podobienstwa do innych rzeczywiscie widac. A tak podkresla na kazdym kroku, ze ona nie wykorzystuje golizny do promowania muzyki.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: ediva »

Doda ma wypięty tyłek na wierzchu, który ewidentnie miał być w centrum uwagi w jej zamierzeniu. Edyta natomiast chciała maksymalnie wyeksponować nogi - ze względu na te kozaki, musiała "zahaczyć" o pośladki by tę nogę optycznie wydłużyć. Zresztą zrobiła to przy okazji występu, gdzie główną rolę grał jej głos, a nie d*pa za przeproszeniem. Nie ma nawet porównania. Prawdę mówiąc Edycie zostało jeszcze najwyżej 10 lat gdy może jeszcze coś więcej pokazać, kiedy ma to robić jak nie teraz? To piękna, seksowna kobieta, nawet odsłaniając więcej, nigdy nie jest wulgarna.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: Steffie »

Jesli ktos chce wyeksponowac nogi, to nie musi koniecznie wystepowac w samych majtkach, zwlaszcza gdy wystepuje na scenie, a publicznosc otacza go z kazdej strony. Edyta po 27 latach na scenie powinna chyba byc swiadoma, co sie moze stac, nawet jesli nie stoi na srodku sali i nie pozuje z wypietym tylkiem jak Doda. Miala juz przeciez modowe wpadki w swojej karierze, wystarczy wspomniec sytuacje z plastrami 15 lat temu przy promocji "Jak najdalej". Niczego ja to nie nauczylo?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: spot_me »

Doskonale wiedziala co zaklada i miala nadzieje, ze takie wlasnie zdjecia obiegna prase. Niestety zachwytow ani nogami ani posladkami (ani tym bardziej piosenka) nie bylo mimo (mizernych) staran. Peszek.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: MacLean »

Od razu mówiłem, że występ w wojsie to zły pomysł. :roll: Na szczęście lyric video ma kilkunastokrotnie większą oglądalność 8P
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

Post autor: Kamui Shiro »

Fota Dody - :shock: :roll:

Edith ma i tak świetne nogi i cztery litery, szanuję.

A co do niewulgarności never ever - no nie, jednak jak odlepiła te plastry i pokazała żółte gacie, to średnio smacznie to wypadło.
ODPOWIEDZ