The Voice of Kids

Edyta w pierwszej edycji show TVP2 (2018).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: The Voice of Kids

Post autor: endeven »

straszne, by po raz kolejny w pogoni za kasą, brac udział w iluzji i budowaniu dziecięcych złudzeń. wystawiać na sprzedaż dziecięcą niewinność i wrażliwość.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice of Kids

Post autor: niuto »

Po kilku latach pracy w szkole stwierdzam,że dzieciaki wcale nie są takie naiwne i niewinne :P Dzieciaki mają parcie na szkło i na popularność jak dorośli. Nic im się nie stanie. Zresztą jak widać chociażby po "Gigantach" TVN - do tego typu programów rzadko dostają się zwykłe dzieciaki z przeciętnych domów.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: The Voice of Kids

Post autor: KrzysiekF »

Jest wielka szansa, że będzie kolejna edycja. Pierwsze odcinki zanotowały dobrą oglądalność 2,1 mln widzów. Widownia większa od tej przy VoP. 8)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Kids

Post autor: addar »

nie znoszę śpiewajacej dzieciarni o ile dziewczynki jeszcze w miare nie męczą( te nastoletnie) tak te przed przedmutacyjne chłystki to prawdziwa katastrofa w 2 zwrotkach i jedym refrenie :evil:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice of Kids

Post autor: niuto »

Oglądalność wynika trochę z tego, że obecnie nic innego premierowego w TV nie ma. Ale fakt, Polacy lubują się w występach dzieci.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Kids

Post autor: spot_me »

KrzysiekF pisze:Jest wielka szansa, że będzie kolejna edycja.
Szansa dla kogo? szykuje sie powtorka z JOS-ia i kilka kolejnych lat bezowocnego grzania fotela przez Edyte.
niuto pisze:Polacy lubują się w występach dzieci.
HitHitHurra byl oprzeciez klapa.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: The Voice of Kids

Post autor: KrzysiekF »

spot_me pisze:
KrzysiekF pisze:Jest wielka szansa, że będzie kolejna edycja.
Szansa dla kogo? szykuje sie powtorka z JOS-ia i kilka kolejnych lat bezowocnego grzania fotela przez Edyte.
niuto pisze:Polacy lubują się w występach dzieci.
HitHitHurra byl oprzeciez klapa.
Oczywiście dla Edyty 8) Szansa fotelowania i pracy 8) Hit Hit Hura był klapą, ale TVP2 teraz się dobrze ułożyło, nie ma konkurencji TVN w postaci Mam Talent, które to odbierało widzów VoP. Trzeba jeszcze zauważyć , że w jury jest Kwiatkowski, który o dziwo świetnie sobie radzi i przyciąga tabuny Fanek przed ekran. Stąd też wyniki Voice dla dzieci.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice of Kids

Post autor: niuto »

HitHitHurra byl oprzeciez klapa.
Kiepski dobór jury, kiepska pora emisji, duża konkurencja ramówkowa i nienajlepsza produkcja. Do tego tutaj dochodzi też marka wyrobiona przez TVOP.

Mali Giganci TVN radzą sobie bardzo dobrze. Eurowizja dla dzieci też przyciągnęła w tym roku wielu widzów. Nie wspominając już o edycji MasterChef dla dzieci. Ale potrzebna jest odpowiednia strategia promocyjna. W przypadku Hit Hit Hurra mieliśmy do czynienia z prowizorką.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: The Voice of Kids

Post autor: Kamui Shiro »

Oglądałem wczoraj drugą połowę programu. Nie lubi dziecięcych show, ale jurorzy dobrze wypadli, zwłaszcza Edi. Choć jak zwykle trochę przerysowana, naprawdę musi z siebie robić największego dzieciaka w tym programie?

Czemu Kwiat miałby sobie źle radzić? Jest moim zdaniem cieniem gwiazdy, a nie gwiazdą, ale jednak charyzmy i popularności nie ma co chłopakowi odmawiać.

addar pisze:nie znoszę śpiewajacej dzieciarni o ile dziewczynki jeszcze w miare nie męczą( te nastoletnie) tak te przed przedmutacyjne chłystki to prawdziwa katastrofa w 2 zwrotkach i jedym refrenie :evil:

I jedne, i drugie mordują wokalnie dobre hity. Nie mają głosu... Ta "Toni" to był jakiś śmiech na sali, niewyrobiona, może jakby ją Edi podszkoliła technicznie, byłoby lepiej. I jednak panienki też mnie irytują, jak kwiczą łzawe ballady w stylu Hurt.

niuto pisze:Po kilku latach pracy w szkole stwierdzam,że dzieciaki wcale nie są takie naiwne i niewinne :P Dzieciaki mają parcie na szkło i na popularność jak dorośli. Nic im się nie stanie. Zresztą jak widać chociażby po "Gigantach" TVN - do tego typu programów rzadko dostają się zwykłe dzieciaki z przeciętnych domów.

omg, co robiles w szkole? 8P

Najgorsi i tak są ci rodzice, po nich dopiero czasami widać parcie na szkło xD
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Kids

Post autor: addar »

mam frajde z tego jak eda sie dwoi i troi a wiekszosc smarkaterii nie znajac starszej Pani daje jej kosza wybierajac dawidka - co za potwarz :lol3: ale diva sama sie o to prosi...

edyta czasami ma przebłyski jak byc dobrym mentorem- w josu szczególnie, kiedy staje sie merytoryczna i konkretna... ile ona by zyskała w odbiorze u ludzi i przekupiła uczestników na swoją strone gdyby tylko mowiła o muzyce i technice, a to obiecałaby np pocwiczyc razem nad emisją a to popracowac nad interpretacją, cokolwiek około muzycznego. Kazdy z idących ma nadzieje ze trener cos w ich talent wniesie ale NIE ona ma chwyty na cukierki, buziaczki i litości na analla (btw niezły spaślak sie zrobił i z twarzy i z głosu cały tatus :twisted: ).

Odstawia cyrki, szopki i płaszczy sie przed tymi przecietniakami a czasem mizerotami by potem boleśnie zostac poniżonym i przegrac z brzydkim młodym beztalenciem z youtuba (który okazał sie całkiem sympatyczny musze przyznac). Jest to zabawne czesto sobie mysle " haha dobrze ci tak zatkało kakao "ale jest to i smutne bo ona po tyle edycjach nie dostrzega tego co robi źle.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Kids

Post autor: fifi »

Ja mam dodatkowo wrażenie jakby ona jedyna z tego jury nie znała ani jednej wykonywanej przez te dzieciaki piosenki. Inni jurorzy podśpiewują, widać, że mają rozeznanie a ona jak zagubiony w ciemnym muzycznym lesie czerwony kapturek a w koszyku zamiast nazw wykonawców, tytułów, tekstów i brzmień jakby nie patrzeć znanych utworów bo dzieciaki lecą raczej hitami to tam jedynie krówki :roll:
(To co tam czasami z jakimś dzieckiem śpiewa to zapewne wcześniej ćwiczone bo program nie leci na żywo to pewnie ma chwilkę czasu by nauczyć się kilku słów tekstu by błysnąć). :wink:

Według mnie ona tam zupełnie nie pasuje bo po minach dzieci widać, że zupełnie nie mają pojęcia kim ona jest ani co śpiewa a to przecie za gwiazdę muzyki ma tam robić... 8)
W większości występują nastolatki co to im się już wydaje, że pukają do bram dorosłości a ona im tiu tiu tiu....
jak do dzieci z przedszkola....
A numer z Alanem to była żenada roku...
Ostatnio zmieniony 09 sty 2018, 22:40 przez fifi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: The Voice of Kids

Post autor: Kamui Shiro »

A nie czepiacie się tak troszkę? Przyglądałem się i nie miałem wrażenia, żeby nie kojarzyła tych utworów - chociaż w sumie nie ma jakiegoś obowiązku ich znać. Oglądałem końcówkę, max 5 występów, więc oceniam tylko po takiej próbie - jednak właśnie parli raczej do Edyty niż do Kwiata czy Afrosonów.
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: The Voice of Kids

Post autor: adaś »

W dzisiejszych odcinkach Edzia sporo wychodziła do uczestników i z nimi śpiewała i tak cisneła głosem jeju... :wub: dawno tak nie pocisneła na żadnym występie
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: The Voice of Kids

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Tak Edi dała czadu! :edi:
"Aleja Gwiazd"
-> https://youtu.be/08zeNjxWva0
"Only Girl"
-> https://youtu.be/UXZIt7FZLBs
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: The Voice of Kids

Post autor: Kamui Shiro »

Te dzieciaki nie umieją śpiewać. Podobała mi się tylko Marysia, a i to głównie z uwagi na intro z Koszmaru z ulicy Wiązów, jak wchodziła. Ale, może się wyrobią.

Podoba mi się to, że Edi nie jest bezkrytyczna. Kwiat bierze wszystko, jeśli podoba mu się piosenka (a podoba mu się w sumie wszystko, co leciało ostatnio w radiu), Afrosony biorą wszystko, co zamiauczy na koncu. Trochę tylko za bardzo zasuwa na przeciętnych chłopczyków, kompleks Allana?
ODPOWIEDZ