Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: ray »

I ja również dołączam się do pytania.
Kopanku, na jakiej podstawie Ty uważasz, że Justyna ma kompleks Edyty?
Gdyby Justyna miała kompleks Edyty, to też nawiązałaby współpracę z dużą wytwórnią, wydawałaby radiowy pop, układałaby się z najważniejszymi polskimi komercyjnymi rozgłośniami i udzielałaby wywiadów dla brukowców. Ale ona jednak wybrała inną drogę.
Poza tym Justyna nigdy nie wypowiedziała się negatywnie o Edycie. Maryla czy Kayah pozwoliły sobie na jakieś docinki, ale Justyna - nigdy.
4 lata temu B@r napisał:
B@r pisze:Szkoda, że pamiętam jak Edzia puściła kiedyś w Josiu focha, że jak Jusia ma śpiewać w tym odcinku co ona, to ona rezygnuje i ostatecznie wtedy Jusia nie zaśpiewała. :lol3:
Z tego by wynikało, że jest wręcz na odwrót, czyli że to Edyta ma kompleks Justyny.
Ale ja tam myślę, że tak naprawdę żadna z nich nie ma kompleksu drugiej. :)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Inni o Edycie

Post autor: niuto »

Gdyby Justyna miała kompleks Edyty, to też nawiązałaby współpracę z dużą wytwórnią, wydawałaby radiowy pop, układałaby się z najważniejszymi polskimi komercyjnymi rozgłośniami i udzielałaby wywiadów dla brukowców. Ale ona jednak wybrała inną drogę.
Najpierw te duże wytwórnie musiałyby zechcieć zainwestować w Justynę, a stacje radiowe - układać się z nią. Justyna po części świadomie wybrała taką drogę twórczą, ale prawda jest taka, że na Justynie nie da się już za bardzo muzycznie zarobić, więc pewnie i propozycji zbyt wielu nie ma.

Co do kompleksu Edyty - jakoś nie przyszło mi to do głowy po tym filmiku. Choć jakby tak na to popatrzeć to Justynę może krew zalewać, że leniwa Edyta wydaje przeciętną Andromedę i i tak odnosi większy sukces niż jej wszystkie pieczołowicie przygotowywane muzyczne projekty ostatnich lat. Chodzi mi o sukces medialny, bo wiem Ray, że Justyna funkcjonuje muzycznie koncertując.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Inni o Edycie

Post autor: Margaret »

Nie wiedziałam gdzie to dać, więc zamieszczam tutaj.

Dziś premierę miał nowy singiel i teledysk Cleo, ale co najważniejsze, podczas wywiadu Cleo powiedziała, że:

Częścią projektu miała być piosenka 'Andromeda'. Dlatego zarówno Edyta Górniak jak i Cleo prezentują się w ogromnych pióropuszach.


Szkoda, że Edyta odwaliła manianę i wyrwała Andromedę Donatanowi.

http://www.eska.pl/news/cleo_-_nowy_tel ... ska/149945
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Inni o Edycie

Post autor: Sebuch »

Kwiatkowski śpiewa refren "To nie ja":
https://www.youtube.com/watch?v=yVanDo0lCT0
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Bartosz Pańczyk - Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka - s03e16
https://www.youtube.com/watch?v=F20RBlG4QZI

M.in. o tym, że Edyta Górniak jako jedna z nielicznych w showbiznesie nie nadużywa alkoholu. Nawet "kotulanek" nie łoi.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Inni o Edycie

Post autor: Sebuch »

sungift
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2012, 15:27
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Wawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: sungift »

Doda komentuje konflikt z Justyną Steczkowską i Edytą Górniak!:
http://popheart.pl/2018/04/doda-komentu ... dzily-sie/

A może Wy pamiętacie jak to było, bo nie oglądałem programu "Ranking Gwiazd"? Co powiedziała Edyta na Dodę, a co Justyna? A może macie jakiś fragment video, choćby nagrany telefonem, cokolwiek? Bo na stronie u nas w dziale video nie działa żaden odcinek.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: ray »

sungift pisze:A może Wy pamiętacie jak to było, bo nie oglądałem programu "Ranking Gwiazd"? Co powiedziała Edyta na Dodę, a co Justyna?
Ja też nie oglądałem "Rankingu gwiazd" (teraz aż sam się sobie dziwię ;-)), ale na jednym z forów znalazłem taki fragment:
Poza tym konflikt Doda- steczkowska zaczął się nie wczoraj a w zeszłym tygodniu w programie Ranking Gwiazd w którym Steczkowska nie wiedzieć czemu zaczęła się czepiać Dody, nabijać się z niej i na koniec powiedziała że : królowej nie ma w naszym programie bo tutaj są tylko damy.

Z kolei na naszym forum Vanity napisała, że to Edyta tak powiedziała:
vanity pisze:aha, i do tego znowu wyjechała z Dodą, że nie ma jej tu ( w rankingu) bo tu same damy. Dziś dama Górniak wygrała ranking dla intelektualistów pt "najpierw mówi potem myśli", co ja odebrałam jako "niepełnosprawność umysłową". Jutro dama Górniak - jak widziałam z zajawek - będzie chodzić po pulpicie i dobierać się do Rosati...
Tak więc nie wiem, czy to powiedziała Justyna czy Edyta. :) W każdym razie Doda była potem tak samo cięta na jedną i na drugą. W wywiadzie dla VIVA Polska powiedziała:
Doda pisze:To jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Po prostu. Ta ma, wiesz, usta po prostu jak ponton, a ta nos jak hamulec od karuzeli. I spotykają się, rozumiesz, i obrabiają ten mój piękny tyłek.
:laugh:
sungift
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2012, 15:27
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Wawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: sungift »

Dzięki za info Ray :D Ty jak zawsze jesteś na posterunku i dzięki temu wiem co i jak, a przy tym jest to obiektywne i wiarygodne - oczywiście wg mnie :) :hellobaby: :PP :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Doda w wywiadzie potwierdza również to, o czym się plotkowało, że Edyta postanowiła się zmówić żeby dokopać Sablewskiej. W myśl "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" :lol3: Ciekawe na jaką skalę są zakrojone knowania diwy? :edi:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

ray pisze:
Doda pisze:To jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Po prostu. Ta ma, wiesz, usta po prostu jak ponton, a ta nos jak hamulec od karuzeli. I spotykają się, rozumiesz, i obrabiają ten mój piękny tyłek.
:laugh:
A ta ma cycki jak silikonowe donicki.

Zaznaczam, będzie co poczytać do sobotniego lunchu.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Nie wiem, czy Justyna ma jakiś problem z Edytą, ale zawsze odnisiłem wrażenie, że Edyta ma problem z Dodą. Zakrawało to wręcz o obsesję. Teraz chyba nie przepuści okazji, żeby dokopać Justynie. Musiała odejść od buddyzmu, by zachować się jak typowa katoliczka.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Inni o Edycie

Post autor: Sebuch »

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

Cóż, jeśli Doda nie mija się z prawdą, to faktycznie Justynce się słusznie należały wszystkie docinki w Gwiazdy tańczą na lodzie i mamy dowód, że złośliwa z niej osoba. Dama nie musi docinać.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Inni o Edycie

Post autor: Sebuch »

Szpak o "Dom dobrych drzew", tak trochę wymijająco, dyplomatycznie:
http://party.pl/newsy/michal-szpak-ocen ... -7194-r22/
ODPOWIEDZ