"Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: ANETA »

Serial wcale nie jest taki tragiczny,Fraszyńska jest lubiana w Polsce i o ile bedzie ciekawie to ludzie bedą ogladać. Gorsze ścierwa mają oglądalność (paradokumenty). ,,Klan" od tylu lat jest na antenie i babunie oglądają :) Szkoda, że postać Dziędziela ginie bo lubię tego aktora.
Piosenka Edyty świetnie brzmi na ekranie i idealnie wtapia w fabułę. Moim zdaniem śpiewanie utworu do serialu nie jest w Polsce jakoś specjalnie poniżające. Mały rynek, trzeba się ratować jak można.

Póki co utworu na Spotify brak ... :?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: Piter »

Edyta się marnuje śpiewając. Idealnie pasuje do reklamy lub pijaru. Ta jej wypowiedź wyrwała ludzi ze snu. Wypowiedź lub wybitna kreacja podkreślona ciasnym naszyjnikiem na jakże cudnej szyi.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: endeven »

Nie ma w zadnym serwisie??
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: addar »

Widzę że Edyta już wypuściła swoje dzieciątko i pozwoliła mu żyć własnym życiem.... O przełożeniu premiery milczala widocznie zapomniała teraz ze przełożony termin to dziś... Woli się Byczyc w niewidomym celu w mojej Łodzi :edi:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: DeathlySilence »

Wołam czas, wołam ja, przynieś mi... UKOJENIE

"Dom dobrych drzew". :cloud9:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: Marek »

Kiedy premiera?
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: Dobi »

Miała być wczoraj 2 lutego. I jak zwykle nie ma :P Nie jestem zaskoczony :ha: Teraz pewnie dowiemy się, że z przyczyn niezależnych od Edyty premiera została przesunięta na bliżej nieokreśloną przyszłość a piosenka zadebiutuje razem z teledyskiem do "Grateful" :edi: 8P
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: endeven »

zacna premiera. zaskakujący profesjonalizm i wzruszająca słowność. Najbardziej jednak urzekająca jest tajemnica. Zabawa w chowanego pośród dobrych drzew. Kto by to lepiej wymyślił niż kapłanka pana boga.

dla mnie premiery nie było. piosenki nie ma w serwisach więc nie istnieje. jest zwykłą przyśpiewką serialową do serialu, którego oglądać i tak nie będę. Edycie nie udało sie więc temu utworowi nadac innej rangi niż tła serialowego. Cóż, nawet nie spróbowała i udaje, że nawet tego nie planowała. jak zwykle. Edyta jest kliszą popełnianych blędów. Jest kalką swojego lustrzanego odbicia. Nawet się nie orientuje że lustro sie sypnęło w drobny mak. Dalej sie w nim przegląda i coś do niego mówi. Frajerstwo a nie kariera.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: Marek »

Nie miałem czasu aby śledzić ale serio nie było premiery piosenki?
Wielkie zapowiadanie, live na Insta, fragment, za tydzień, za kolejny tydzień i... nie ma premiery :lol3:
Profeska :lol: :edi:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: Steffie »

Ale jaka premiera piosenki? A kto by sie przygotowal do targow beauty i premiery lakierow do paznokci? :P
Premiere odhaczyla na ramowce TVP w dodatku podkreslajac w swej plomiennej przemowie, jak bardzo wazna jest dla niej ta piosenka, nagrana do serialu pierwszy raz! Czego chciec wiecej? ;)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: ray »

Edyta nigdy nie powiedziała, że piosenka będzie na YouTube i w serwisach streamingowych. Mówiąc o premierze utworu, ona mogła mieć na myśli występ z konferencji albo premierę serialu w telewizji. :lol3:
Skoro piosenki Beaty Kozidrak z "M jak Miłość" nie ma w serwisach streamingowych, to z Domem dobrych drzew może być dokładnie tak samo.

Może Universal w ogóle nic nie wiedział, że Edyta nagrała piosenkę do serialu? :)
Edyta ośmiesza swoją wytwórnię. Najpierw Universal opublikował rozbudowany regulamin konkursu na klip do Grateful i konkurs do dziś nie został rozstrzygnięty. Potem Universal "wyrwał" Donatanowi Andromedę i przekazał Edycie, a ona - jak zwykle - nie chciała promować swojego singla, tylko szybciutko odleciała do Stanów. Teraz może być tak, że Universal cały czas jeszcze nie ma nowej piosenki, nie dostał jej od TVP, więc jak utwór ma pojawić się w serwisach streamingowych? A Divy to nie interesuje. Ona ma poczucie, że swoją pracę już wykonała i jeżeli ktoś nawalił, to na pewno nie ona.

Podobało mi się, co Edyta mówiła i jak się zachowywała po występie na konferencji. Szkoda, że ona się tak nie zachowuje na przykład w filmikach z Instagrama. :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: Steffie »

A skad w ogole wiadomo, ze Edyta ma jeszcze jakis kontrakt z Universalem?
Jesli ma jeszcze jakis kontrakt, to wyglada to jak zupelna amatorszczyzna.
Co do plomiennej przemowy Edyty na ramowce, to wedlug mnie byla sztuczna i lizusowska.
Przykre jest to, ze Edycie zostala juz naprawde jedna stacja, ktora sie nia interesuje i z ktora moze wspolpracowac i szkoda, ze to akurat jest ta stacja. :? Poza tym mozna bylo wyczuc w tej przemowie ton dziekczynny Edyty za to, ze ktos ja w ogole gdzies zaprasza, proponuje jakies piosenki, a przede wszystkim placi. No bo nie czarujmy sie, Edyta nie robi nic za darmo. Tak jak kiedys jeszcze uwierzylabym w jej chec niesienia pomocy, wykonania gestu, chocby pomoc takiej VV (ale jak ostatnio przyznala, pomoc ta byla wykonana glownie rekami mamy i ojczyma), tak teraz wierze juz tylko w moc pieniadza, ktory ma moc sprawcza w glosie Edyty. Jednak w obecnej sytuacji i miejscu, w ktorym Edyta sie znajduje (zastoj muzyczny), nalezy cieszyc sie z jakiejkolwiek dzialalnosci muzycznej, nawet jesli jest to kawalek nagrany do serialu, w dodatku tak przyjemny w odbiorze.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: Dobi »

Przecież nasz ulubiony dziennikarz z "Faktu" pisał i udowadniał, że piosenki z seriali też stają się hitami! Radia je grają, są dostępne na YouTube z teledyskiem, może je kupić i słuchać online! Były linki, były przykłady i co? 8P Wyszło jak zwykle :lol3: Szkoda, chociaż nie jestem zaskoczony.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: Flux »

Premiera jak zwykle profeska. Godna blisko 30-letniego doświadczenia. Zaskoczeniem trudno to nazwać. Sztucznie podgrzana atmosfera, a ogień się wypalił. Jeszcze tylko czekam na zaprzyjaźnione artykuły o niebywałym sukcesie piosenki Górniak, bycia liderem pasma itd. Kolejna piosenka na stracenie.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: "Dom dobrych drzew" - piosenka z "Leśniczówki"

Post autor: lordarek1 »

ODPOWIEDZ