Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: Flux »

Temu samemu Michałowi Wiśniewskiemu śpiewała z playbacku Don't you know you (on rzecz jasna przyjął to błogosławieństwo ze łzami w oczach), ściskała dłonie, gorąco apelując aby się nie zmieniał i nie zabił tego dziecka w sobie. O Dodzie-Krowie opowiadała raz, że to silna osobowość, której potrzeba na polskiej scenie. Intrygantka Jusia była kiedyś najlepszą przyjaciółką, do której diwa mogła zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, zajadała się pieczonym przez nią chlebem. Raz jednak wyszedł jej zakalec między koncertem a sesją nagraniową... Twierdziła też z pogardą, że nie należy do tych, co to dodają zdjęcia pod kroplówką. Aż kilka dni później zmieniła zdanie. Nie przywiązujmy się do słów, które rzuca na wiatr. Nie wiadomo gdzie wywieje.
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: 2770132u »

Doda kontynuuje promocję Albumu Virgin "Choni". Właśnie przed chwilą ukazał się teledysk do piosenki "Miłość na etat". Co ciekawe teledysk ślubny
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Doda!

Post autor: fookmetoo »

Czyli utrzymała ślub w tajemnicy, bo życie prywatne i inne bzdury, ale teraz doi z tego każdą kroplę w mediach...
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Doda!

Post autor: Cristof006 »

fookmetoo pisze:Czyli utrzymała ślub w tajemnicy, bo życie prywatne i inne bzdury, ale teraz doi z tego każdą kroplę w mediach...
Teraz niemal wszyscy wrzucają do netu takie teledyski ślubne. Na youtube aż roi się od takich filmików. U Dody różnica taka, że dała własną piosenkę, no i że jest sławna, więc więcej osób zobaczy ;)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Doda!

Post autor: niuto »

Robienie tajemnicy ze ślubu było przemyślaną akcją promocyjną. Kilka ładnych lat temu Beyonce zaskoczyła cały świat wydając płytę z dnia na dzień bez żadnych zapowiedzi i większej promocji. Jak się okazało był to świetny zabieg, album sprzedał się świetnie, a potem inne gwiazdy zaczęły korzystać z patentu. Na polskim gruncie Chylińska (też się sprawdziło). Niby ślub w tajemnicy, a przez to teraz zainteresowanie nim jest jeszcze większe, niż gdyby wszystko od razu wypuściła do mediów.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Doda!

Post autor: ediva »

Flux pisze:gorąco apelując aby się nie zmieniał i nie zabił tego dziecka w sobie.
"Nie zabijaj tego dziecka w sobie" - dobre hasło do kampanii antyaborcyjnej.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Sam teledysk mi się podoba. W pierwszej chwili pomyślałem, że to będzie klip zlepiony z amatorskich filmików, w stylu High life, a tymczasem to jest naprawdę profesjonalnie zrobione. I lubię też samą piosenkę - ze wszystkich nowych utworów z "Choni" najbardziej podobała mi się właśnie Miłość na etat. Pamiętam, że po premierze płyty sprawdzałem, jak nowe piosenki Virgin radzą sobie w serwisach streamingowych, i widziałem, że to właśnie ten kawałek miał najsłabsze wyniki. I teraz mamy niespodziankę - klip do Miłości na etat po zaledwie 2 dniach od premiery ma już ponad milion wyświetleń na YouTube. Może się jeszcze okazać, że ten ślubny teledysk tchnie nowe życie w "Choni" i płyta znów zacznie się sprzedawać... ;-)
Ale nie sądzę - ludzie oglądają to wideo nie z sympatii do samej piosenki, ale z ciekawości, jak wyglądał ślub Dody.
Nie podoba mi się natomiast wygląd Dody w tym klipie. Na Pudelku pod każdym artykułem o niej zawsze pojawiają się komentarze, że jest transem, i nie chcę wyjść na złośliwca, ale w tym klipie ona właśnie tak wygląda. :oops: Coraz bardziej wyostrzają jej się rysy twarzy...

Dzisiaj pojawiły się doniesienia, że znaleziono nowe dowody ws. Dody, a później na jej fanpage'u pojawiło się oświadczenie jej adwokata, które kończy się tak (pisownia oryginalna):
Jako znamienny i wypaczający bieg trwających postępowań traktuję fakt, iż w chwili obecnej oraz za każdym razem od ponad 2,5 roku ( od kiedy rozstała się z Emilem Haidarem) – gdy Dorota Rabczewska – Stępień realizuje z powodzeniem kolejne projekty muzyczne i filmowe – rozpowszechniane są nieprawdziwe i dyskredytujące po raz kolejny informacje na jej temat, mające odwrócić uwagę od tego, iż jako artystka, przedsiębiorca, a teraz także jako żona, cieszy się z każdej z tych sfer.
:lol3:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Doda!

Post autor: dorota »

ray pisze:Dzisiaj pojawiły się doniesienia, że znaleziono nowe dowody ws. Dody, a później na jej fanpage'u pojawiło się oświadczenie jej adwokata, które kończy się tak (pisownia oryginalna):

Jako znamienny i wypaczający bieg trwających postępowań traktuję fakt, iż w chwili obecnej oraz za każdym razem od ponad 2,5 roku ( od kiedy rozstała się z Emilem Haidarem) – gdy Dorota Rabczewska – Stępień realizuje z powodzeniem kolejne projekty muzyczne i filmowe – rozpowszechniane są nieprawdziwe i dyskredytujące po raz kolejny informacje na jej temat, mające odwrócić uwagę od tego, iż jako artystka, przedsiębiorca, a teraz także jako żona, cieszy się z każdej z tych sfer.


jasne, a co ma mówić? znowu zaklina rzeczywistość ... niech pozwie policję za rozpowszechnianie nieprawdziwych plotek i preparowanie dowodów
prawda jest taka, że tym razem przegięła i mam nadzieję,ze się tym razem nie wywinie ....
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

ray pisze: Nie podoba mi się natomiast wygląd Dody w tym klipie. Na Pudelku pod każdym artykułem o niej zawsze pojawiają się komentarze, że jest transem, i nie chcę wyjść na złośliwca, ale w tym klipie ona właśnie tak wygląda. :oops: Coraz bardziej wyostrzają jej się rysy twarzy...
To jest wyjątkowo chamskie i ciekawe, skąd się wzięło... może ktoś te komentarze fabrykuje z botów.

Nie zależy mi na Dodzie w więzieniu, uważam, że to, czego się do tej pory dopuściła, nie jest przesłanką do paki. Niech się zajmie szczęśliwym życiem, muzyką, innymi gałęziami celebrytyzmu - i tyle. Dziwi mnie, skąd ta rozjuszona polska nienawiść przeciw niej... widocznie sobie zasłużyła postawą, wybrykami, ale jakoś jednak o co kaman.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: B@r »

ray pisze: Niedawno Doda pozwoliła sobie na 3 przytyki wobec Edyty:
1. afera ze stylistą - Indyką
2. sugestia, że Edyta zaproponowała Dodzie wspólne dokopanie Sablewskiej
3. wspomniane słowa o "Rankingu gwiazd".
I tak się zastanawiam, czy Edyta, kiedy udzielała 2 tygodnie temu wywiadu dla "Faktu", została przez B@ra poproszona o ustosunkowanie się do tych zarzutów i być może też o jakiś komentarz do ślubu Dody. :PP
Obstawiałbym, że tak - i niebawem na stronie "Faktu" pojawi się stosowny materiał. ;-)
Pudło "omnibusie" :lol3: :hellobaby:
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: anet97 »

Kamui Shiro pisze:To jest wyjątkowo chamskie i ciekawe, skąd się wzięło... może ktoś te komentarze fabrykuje z botów.Nie zależy mi na Dodzie w więzieniu, uważam, że to, czego się do tej pory dopuściła, nie jest przesłanką do paki. Niech się zajmie szczęśliwym życiem, muzyką, innymi gałęziami celebrytyzmu - i tyle. Dziwi mnie, skąd ta rozjuszona polska nienawiść przeciw niej... widocznie sobie zasłużyła postawą, wybrykami, ale jakoś jednak o co kaman.
Doda naraziła się "nieodpowiednim" osobom i to są rezultaty. Oczywiście uważam,że powinna ponieść kare za to rzucanie się z łapami na ludzi, ale sorry żeby od razu więzienie to już jest przegięcie.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Zgadzam się.

Z innej beczki - przedstawia się w wywiadach jako osoba nieintrygująca, ale rewelacje na temat Górniak&Sablewskiej tylko dalej jątrzą i zaogniają. Ciekawie byłoby usłyszeć tę ich rozmowę telefoniczną :d
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: anet97 »

Ona często kłamie, chociaż w to ,że Edzia chciała dokopać Sablewskiej to akurat wierze... Ale Doda też jest niezłą mitomanką. Szczytem idiotyzmu było dla mnie to jak wmawiała jakiemuś dziennikarzowi,że ona jest ogromną przeciwniczką licówek i w ogóle ingerencji w zęby, a swoje zawdzięcza dobrym genom :beczy: Przecież są w sieci stare zdjęcia, więc sama się ośmiesza tymi tekstami.
Za te ala gansterskie wybryki powinni jej walnąć zawiasy, zadziałałoby jak zimny prysznic.Lasce ewidentnie pomyliło się prawdziwe życie z gansterskim filmem, albo za dużo wciąga :twisted:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Doda!

Post autor: vanity »

ray pisze:Coraz bardziej wyostrzają jej się rysy twarzy...
nie wiem czy ona coś majstruje przy twarzy czy nie, ale z wiekiem tak często jest, że rysy twarzy się wyostrzają. Ja też na twarzy jestem ostrzejsza bardziej niż 15 lat temu.

Czy Doda naprawdę wyszła za mąż? To pewne? Mogła też nakręcić teledysk, twierdzić, że wyszła, ale nie wyszła?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:To jest wyjątkowo chamskie i ciekawe, skąd się wzięło... może ktoś te komentarze fabrykuje z botów.
Mnie się wydaje, że te komentarze są pisane i ustawiane przez kogoś z redakcji Pudelka. Tak samo jak komentarze o Kubie Wojewódzkim.

Mnie też nie zależy na Dodzie w więzieniu, ale nie może być tak, że ona wiecznie pozostaje bezkarna. Doda przegina nie od kilku, ale już od kilkunastu lat. Raczej jej nie zamkną, ale wyrok w zawieszeniu może dostać - Giertych jest bardzo skutecznym adwokatem. A grzywna, nawet wysoka, nie byłaby dla niej dotkliwą karą.
vanity pisze:nie wiem czy ona coś majstruje przy twarzy czy nie, ale z wiekiem tak często jest, że rysy twarzy się wyostrzają. Ja też na twarzy jestem ostrzejsza bardziej niż 15 lat temu.
Tak, ale u Dody jest to bardzo wyraźne. Ona ma 34 lata i na tyle wygląda. Dla porównania: Górniak i Steczkowska skończą w tym roku 46 lat i nie wyglądają na tyle. Tak samo Kasia Kowalska - w przyszłym miesiącu skończy 45 lat, a wygląda teraz tak, jakby była jakieś 10 lat młodsza.

W przyszłym tygodniu Doda wystąpi na festiwalu Polsatu i ma zrobić show:
Doda pisze:Światowy projektant specjalnie zaprojektował na mój występ buty, które będą składały się z 1 000 000 ręcznie przyszywanych koralików. Na scenie pojawi się koń na świetlnych biegunach, którego Polska na scenie jeszcze nie widziała.
Zapowiada się ciekawie...
ODPOWIEDZ