Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

endeven pisze:Listen nie ma nic wspolnego z Edytą, nic nie znaczy dla fanów.
jakis fan poprosił o Listen
princess_edyta pisze:A dlaczego tak uszczypliwie ? Nie ma to nic wspólnego z „amerykańskim żarciem” ...bo przecież każdy wybiera sobie sam co chce jeść. Moim zdaniem za dużo je i nie właściwe rzeczy do tego nie chce sie ruszać.... i tyle...Nie wiadomo tylko co ona je i gdzie z Allanem jak nie ma Bożenki ;)

nie uszczypliwie tylko stwierdzam fakt, ze amerykanske zarcie jest niezbyt zdrowe, wysoko kaloryczne z dużymi porcjami, Allan przybrał na wadzę a pewnie i Edyta też skoro o tym mówi (choć ja nie zauwazyłam)
a że Edyta nie lubi ćwiczyć, to może jej się coś tam odkładać ...
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Troche mozna sie bylo dowiedziec o Edycie z tego lajfa, wiele kwestii bylo zartem, ale jednak np.:
- uwielbia jesc, ale nie potrafi gotowac :edi:
- Edyta to leniuszek, lubi jesc, ale nie chce jej sie cwiczyc ;)
- potrafi powiedziec slowo kura przez w :oops:
- lubi Bozenke i pewnie czesto ja odwiedza
- wciaz ma treme, gdy wystepuje
- nie ogladala wczoraj Eurowizji :P
- pozdrowila Pudelka za dosc pozytywne opinie o sobie, czyli musi je czytac :o
A poza tym troche malo muzyki w jej zyciu. Dobrze, ze chociaz wpadla na pomysl zrobienia life z okazji wydania "Dotyku", ale troche bylo o tym malo i ogolnie temat troszke sie rozmyl. Ale niech chociaz taki uzytek robi z tej aplikacji.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: anet97 »

dorota pisze:nie uszczypliwie tylko stwierdzam fakt, ze amerykanske zarcie jest niezbyt zdrowe, wysoko kaloryczne z dużymi porcjami, Allan przybrał na wadzę a pewnie i Edyta też skoro o tym mówi (choć ja nie zauwazyłam)a że Edyta nie lubi ćwiczyć, to może jej się coś tam odkładać ...

W Ameryce tak jak w Europie (w Polsce zresztą też od jakiegoś czasu) jest żarcie bardzo niezdrowe, tanie supermarketowe ,ale jest też bardzo dobre jedzenie , oczywiście odpowiednio droższe. Ja myśle,że Edi po prostu odwiedza tych swoich "przyjaciół" ( sorry ,ale w dalszym ciągu trudno mi uwierzyć że z jej strony jest to szczere i bezinteresowne) i wcina ciągle jakieś posiłki, a że ma już troszkę więcej lat to przemiana materii zwolniła i stąd dodatkowe kilogramy;)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Nie oglądałem tego live'a, ale z tego, co widzę, nic nie straciłem, bo nie było żadnych konkretów.
Nadal nie wiadomo, kiedy premiera piosenki do filmu, nadal nie wiadomo, czy Edyta znów wystąpi w "The Voice of Kids" (ale raczej tak, bo gdyby odmówiła producentom, to już by o tym powiedziała) i nadal nie wiadomo nic o planowanej jesiennej trasie akustycznej - kiedy poznamy daty i miasta i kiedy ruszy sprzedaż biletów.

Na Facebooku Edyty jedna z fanek napisała:
Niewygodne komentarze na które nie ma odpowiedzi zostały z „lajfa” usunięte.
Czyli po staremu...

Jeżeli faktycznie na trasie akustycznej pojawią się utwory, których Edyta nigdy jeszcze nie śpiewała na żywo, to super. Ale na razie nie ma co się na to nastawiać, bo może być różnie.

Co do Joanny Krupy, to Edyta nadal się z nią zadaje - niedawno Dżoana zamieściła filmik, na którym jest razem z Edytą i jeszcze jakąś laseczką, tzw. Melanią Trump. :lol3: Natomiast chyba skończyła się przyjaźń Edyty z Evą Haliną Rich...

Występ u boku Davida Fostera podczas gali dobroczynnej... Dobrze, że Edyta udziela się charytatywnie i śpiewa, ale myślę, że ona wystąpiła tam jednak przede wszystkim po to, by znów ogrzać się w blasku sławy Fostera - dlatego że w Polsce od lat nie wystąpiła na żadnym koncercie charytatywnym.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

ray pisze:Nie oglądałem tego live'a, ale z tego, co widzę, nic nie straciłem, bo nie było żadnych konkretów.
Nadal nie wiadomo, kiedy premiera piosenki do filmu, nadal nie wiadomo, czy Edyta znów wystąpi w "The Voice of Kids" (ale raczej tak, bo gdyby odmówiła producentom, to już by o tym powiedziała) i nadal nie wiadomo nic o planowanej jesiennej trasie akustycznej - kiedy poznamy daty i miasta i kiedy ruszy sprzedaż biletów.
- co do Voice to powiedziała, że jeszcze nie wie, choćby chciała (odniosłam wrazenie,ze z czymś jej to koliduje)
- miasta i daty mamy poznać niebawem, bo nadal jej się to wszystko krystalizuje i dochodzą nowe terminy, mówiła ze w czerwcu będzie w PL prawie cały mc ... bo ma jakis występ w Krakowie i Opolu (2 x ma śpiewać) potem coś jeszcze , póki co sama jeszcze nie ogarnia do konca co i ile ma gdzie śpiewac, tj. czy 1-2 piosenki czy cały koncert więc to wszystko spisz i nam wtedy poda
- przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, ktoś zapytał o Etiudę, czy zostanie wydana, a Edi odpowiedziała ze nie, bo firma która to produkowała rozpadła się (chłopaki pokłócili się) więc utwór przepadł


podsumowując, pomysł z live fajny ale gadała tak nieskładnie, ze człowiek zniechęcał się po 5min, powinna sie bardziej przygotować i ogarnąć... ;)
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: princess_edyta »

anet97 pisze:
dorota pisze:nie uszczypliwie tylko stwierdzam fakt, ze amerykanske zarcie jest niezbyt zdrowe, wysoko kaloryczne z dużymi porcjami, Allan przybrał na wadzę a pewnie i Edyta też skoro o tym mówi (choć ja nie zauwazyłam)a że Edyta nie lubi ćwiczyć, to może jej się coś tam odkładać ...

W Ameryce tak jak w Europie (w Polsce zresztą też od jakiegoś czasu) jest żarcie bardzo niezdrowe, tanie supermarketowe ,ale jest też bardzo dobre jedzenie , oczywiście odpowiednio droższe. Ja myśle,że Edi po prostu odwiedza tych swoich "przyjaciół" ( sorry ,ale w dalszym ciągu trudno mi uwierzyć że z jej strony jest to szczere i bezinteresowne) i wcina ciągle jakieś posiłki, a że ma już troszkę więcej lat to przemiana materii zwolniła i stąd dodatkowe kilogramy;)
No właśnie wszędzie jest niezdrowe jedzenie. Zależy to od tego kto jak to widzi... Edyta jest leniwa sama nie gotuje, kupuje zapewne gotowe jedzenie nie sprawdzając etykiet. Kilka kaw dziennie z mlekiem tez pewnie swoje robi. Jej ulubienica Bożenka serwuje jej mięsko itd. ...jestem ciekawa co wyniknie jeszcze z ta Bożenka ...zeby sie tylko szybko nie skończyło to uwielbienie.

Dodano po 8 minutach 5 sekundach:
dorota pisze:
ray pisze:Nie oglądałem tego live'a, ale z tego, co widzę, nic nie straciłem, bo nie było żadnych konkretów.
Nadal nie wiadomo, kiedy premiera piosenki do filmu, nadal nie wiadomo, czy Edyta znów wystąpi w "The Voice of Kids" (ale raczej tak, bo gdyby odmówiła producentom, to już by o tym powiedziała) i nadal nie wiadomo nic o planowanej jesiennej trasie akustycznej - kiedy poznamy daty i miasta i kiedy ruszy sprzedaż biletów.
- co do Voice to powiedziała, że jeszcze nie wie, choćby chciała (odniosłam wrazenie,ze z czymś jej to koliduje)
- miasta i daty mamy poznać niebawem, bo nadal jej się to wszystko krystalizuje i dochodzą nowe terminy, mówiła ze w czerwcu będzie w PL prawie cały mc ... bo ma jakis występ w Krakowie i Opolu (2 x ma śpiewać) potem coś jeszcze , póki co sama jeszcze nie ogarnia do konca co i ile ma gdzie śpiewac, tj. czy 1-2 piosenki czy cały koncert więc to wszystko spisz i nam wtedy poda
- przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, ktoś zapytał o Etiudę, czy zostanie wydana, a Edi odpowiedziała ze nie, bo firma która to produkowała rozpadła się (chłopaki pokłócili się) więc utwór przepadł


podsumowując, pomysł z live fajny ale gadała tak nieskładnie, ze człowiek zniechęcał się po 5min, powinna sie bardziej przygotować i ogarnąć... ;)
Tu masz racje naprawde mówiła głupoty...miedzy innymi jak brzydko wyglądają jej włosy bez stylistów jej ukochanych :shock:
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: anet97 »

Bożenka zostawała z Allanem, kiedy Edyta wybywała do Polski. Pamiętam jak Allan wrzucał snapy albo insta z nią. Więc przyjażń skończy się zapewne, gdy Edi przestanie jej potrzebować. Skoro prawo jazdy można w USA zrobić od 16 lat, to być może dziecko już może wtedy tam samo zostawać :?: Jeśli tak, to wtedy te przyjażnie szybko się skończą, a diwa obrazi się za jakiś wyimaginowany powód.
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: princess_edyta »

anet97 pisze:Bożenka zostawała z Allanem, kiedy Edyta wybywała do Polski. Pamiętam jak Allan wrzucał snapy albo insta z nią. Więc przyjażń skończy się zapewne, gdy Edi przestanie jej potrzebować. Skoro prawo jazdy można w USA zrobić od 16 lat, to być może dziecko już może wtedy tam samo zostawać :?: Jeśli tak, to wtedy te przyjażnie szybko się skończą, a diwa obrazi się za jakiś wyimaginowany powód.
To nie były zdjęcia z Bożenką a z ta druga Polką co miała takie wielkie zrobione usta. Pamiętasz jak śpiewały razem w samochodzie ? A jak sie przyjaźń skończyła to Allanek tez wszystkie z nią zdjęcia wykasował.
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Eurydyka »

Można gdzieś w całości ten live obejrzeć?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Na razie raczej nie, ale moze to i lepiej. Wole lajfy, gdy spiewa, a nie tylko mowi. :P
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: niuto »

Ale się oburzyliście na to niezdrowe amerykańskie jedzenie :D oczywiście wszędzie jest jedzenie zdrowe i niezdrowe i każdy dokonuje wyboru, ale faktem jest to, że są tradycyjne kuchnia narodowe bardziej zdrowe i te bardziej szkodliwe. Np. kuchnia śródziemnomorska bogata w warzywa i owoce morza, czy kuchnia japońska są zdrowsze od tradycyjnej polskiej kuchni, angielskiej czy właśnie amerykańskiej. Dorota miała rację :)

A co do samego lajfa to widać, że chyba niewielu już Edi i jej dyrdymały interesują :P
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

niuto pisze:Ale się oburzyliście na to niezdrowe amerykańskie jedzenie :D oczywiście wszędzie jest jedzenie zdrowe i niezdrowe i każdy dokonuje wyboru, ale faktem jest to, że są tradycyjne kuchnia narodowe bardziej zdrowe i te bardziej szkodliwe. Np. kuchnia śródziemnomorska bogata w warzywa i owoce morza, czy kuchnia japońska są zdrowsze od tradycyjnej polskiej kuchni, angielskiej czy właśnie amerykańskiej. Dorota miała rację :)
hah, dzięki :viktoria: :ciotki:
kończąc temat kuchni amerykańskiej, problem w tym, ze te dobre, aczkolwiek niezbyt zdrowe rzeczy są bardzo łatwo dostępne i tanie, no i te olbrzymie porcje ..... z drugiej strony (H)ameryka to przecież centrum całego fitnessu i bycia fit :P

a Edi, no cóż, powinna się bardziej skupić na konkretach a nie Boźence, i podać fakty, jak np. terminy koncertów na jesieni... wtedy ten lajf byłby wartościowy dla fana ;)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

:edi: tym razem w opisie na Instagram, dodała kontakt telefoniczny do agenta? w USA - Dave Downey.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Zdaje sie, ze niektorzy juz widzieli teledysk do nowej piosenki filmowej:
https://www.instagram.com/p/BjSUxUHFOEr ... ytagorniak
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Czekam na ta piosenke. To bedzie kawalek na poziomie. Oby ja wykonywala na imprezach na poziomie i to jak najczesciej.
ODPOWIEDZ