Polska scena polityczna

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polska scena polityczna

Post autor: endeven »

nie mogę napisać co myslę o Jarku, bo moderacja by się nam przekręciła. ale on zawsze wywoływał we mnie najgorsze instynkty, dokładnie takie, jakimi karmi swoje owce.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Polska scena polityczna

Post autor: To co najlepsze »

No proszę, proszę cenzura pełna parą, proponuję usunąć wszystkie posty obrażajace... Wstyd! Naszczęście są jeszcze osoby, które pozwalają na wolność słowa, a co jest obrażającego w nazwaniu kogoś lewacką ? A jak ją nazwać ? Konserwatystką? Zastanówcie się, bo są osoby, które cechują się niezwykła aktywności i wiecznie się czegoś czepiają, tu pisowni, tu że ktoś ma inne zdanie, a już wszystko wiedzący jest Ray - masz problem ? Nie czytaj.Znawca każdego tematu, od Steczkowskiej do polityki...a jedyny argument -,,moja racja jest bardziej mojsza ''

Prawo i Sprawiedliwość, rząd reformy, pierwszy rząd po latach, który ukazuje słabości, zwraca władzę suwerenowi, opozycje boli to że koniec ze starymi układami, KONIEC !

Przyprawiona gęba do p. PROFESOR KRYSTYNY PAWŁOWICZ, to tylko i wyłącznie wina lewackiej, niedouczonej opozycji, i m.in. Gasiuk - Piechowicz, widział ktoś komisje w ktorych tak chętnie się udziela ? Widział ktoś ? Jej się słuchać nie da, cały czas to samo, a jak ma udowodnić te swoje tezy to milczy, tak jak p. Profesor powiedziała ,,myszka- agresorka'', ,,niewychowana dziewucha'' i do niej rownież pasuje cytat Pani Profesor ,,weż się wygadaj babo''- i w sumie ma rację niech się kobieta wygada, bo w następnej kadencji jej nie będzie.

Jak obraża się wyborcow PiS, to wszystko dobrze, nikomu nie przeszkadza, a jak zwolennicy PiS nie obrażają, ale barwnie mowia jak jest to zaraz zagranica i ulica.

Prawo i Sprawiedliwość, rząd wolności, suwerenności, godności, tradycji i wartości, a p.Prof. to autorytet odwagi i barwności, p. Wasserman - kultury i profesjonalizmu, p. Kempa i p. Rafalska to kobiety anioł, wierzące, pomagające, humanitarne, religijne, kulturlne, a w opozycji to kto ? Wielgus, ktora raz za aborcją, a raz za niepelnosprawnymi, a dziś specjalistka od prawa, jutro od religii i od wszystkich świętych...

Krzyczycie o wolności, a cenzurę wprowadzacie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska scena polityczna

Post autor: ray »

DeathlySilence pisze:ray, weź na klatę fakt, że wykonując czynności moderatorskie, nie zawsze będziesz wynoszony pod niebiosa. Jeśli chcesz się tłumaczyć ze swoich podjętych działań - kierunek dział "O forum".
Wiem. Jeden chciał, by post został usunięty, drugi zarzucił mi cenzurę, a trzeci zarzucił mi, że określenie "zadufana, głupia baba" (sprzed ponad roku) jest jeszcze gorsze, a jest przeze mnie tolerowane. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Ale z drugiej strony staram się odpowiadać na głosy krytyki, bo nie mam sobie nic do zarzucenia.
Piter pisze:Drugie natomiast określenie to czysta ocena zachowania posłanki poparta argumentem. Można się z tym nie zgadzać. Można uznać, że to bełkot, choć moim zdaniem jedynie inny punkt widzdnia. Ale jeśli naprawdę bełkot, proponuję ignorować, a nie kasować. Opamiętaj się, Ray.
No właśnie żadnego argumentu tu nie było. Autor nie napisał, czemu uważa Gajewską za niewychowaną. Ja się mogę tylko domyślać, że może dlatego, że kiedyś gasiła światło na zebraniu komisji Piotrowicza albo chciała przychodzić z psem do Sejmu. Gdyby jakiś argument (nawet niekoniecznie trafiony) padł, to post by został, ale tu nie było absolutnie żadnej merytoryki, nie tylko jeśli chodzi o Gajewską, ale w ogóle.
DeathlySilence pisze:Mam wrażenie, że forumowicz(ka) robi sobie jaja, troluje, zakładając maskę stereotypowego wyborcy PiSu. :D
Ja też się nad tym zastanawiałem. Wydawało mi się, że to jest niemożliwe, by ktoś napisał coś takiego na serio. Ale jednak tak... Czy wśród zwolenników PiSu naprawdę nie ma nikogo, kto potrafi przedstawiać swoje racje w sposób rzeczowy, nie emocjonując się zbytnio?
Jeżeli ci ludzie oglądają tylko TVP Info i czytają pisemka typu "Do rzeczy" czy "Sieci prawdy", to nic dziwnego, że ich sposób wyrażania poglądów przybiera taką formę. Oczywiście TVN czy "Gazeta Wyborcza" też nie są obiektywne, ale tam przynajmniej ten brak obiektywizmu jest bardziej subtelny.
addar pisze:tam lewackie moderatororstwo jeszcze nie zarządził swoich niewychowanych rządów...
Addar, jeżeli chcesz mnie prowokować, to proszę, zadbaj chociaż o to, by podmiot i orzeczenie miały ten sam rodzaj. :)
Skoro tak cenisz sobie patriotyzm i zdecydowanie przedkładasz go ponad kosmopolityzm, to niech Twoja postawa patriotyczna zacznie się przejawiać w postaci dbałości o czystość Twojego ojczystego języka. :hellobaby:
To co najlepsze pisze:a już wszystko wiedzący jest Ray - masz problem ? Nie czytaj.Znawca każdego tematu, od Steczkowskiej do polityki...a jedyny argument -,,moja racja jest bardziej mojsza ''
Nie, nie jestem wszechwiedzący. Argument "masz problem, nie czytaj" jest tak absurdalny, że zastanawiałem się, czy Twój nowy post też powinien trafić do kosza. :)
Napisałeś, że wizerunek Pawłowicz to tylko i wyłącznie wina opozycji z Gasiuk-Pihowicz na czele. Oczywiście to stwierdzenie jest absurdalne, dlatego że Gasiuk-Pihowicz znalazła się w sejmie dopiero jesienią 2015, a tymczasem Pawłowicz cieszy się - i słusznie - złą sławą mniej więcej od początku 2013, kiedy to z mównicy sejmowej atakowała środowiska homoseksualne, później obrażała Annę Grodzką, mówiła o Marszu Szmat, wcześniej jeszcze powiedziała: "Spier...aj!" do posła Balta. Wtedy o Gasiuk-Pihowicz jeszcze nikt nie słyszał. Tak więc to Pawłowicz sama odpowiada za to, jak dzisiaj jest postrzegana.

Kempa to kobieta-anioł? Może jeszcze napiszesz, że poseł Pięta to mężczyzna-anioł? ;-)

To co najlepsze, bądź bardziej merytoryczny w swoich wypowiedziach. Skoro odpowiada Ci partia rządząca, to powinieneś się cieszyć, a tymczasem w Twoich wypowiedziach jest jad i złość - zarówno wobec mnie, jak i wobec mądrych, światłych i dobrze życzących Polsce kobiet jak właśnie Gasiuk-Pihowicz, Gajewska czy Scheuring-Wielgus. Cieszmy się, że mamy w obecnym Sejmie takie mądre kobiety!
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Polska scena polityczna

Post autor: To co najlepsze »

Oczywiście to stwierdzenie jest absurdalne, dlatego że Gasiuk-Pihowicz znalazła się w sejmie dopiero jesienią 2015, a tymczasem Pawłowicz cieszy się - i słusznie - złą sławą mniej więcej od początku 2013, kiedy to z mównicy sejmowej atakowała środowiska homoseksualne, później obrażała Annę Grodzką, mówiła o Marszu Szmat, wcześniej jeszcze powiedziała: "Spier...aj!" do posła Balta. Wtedy o Gasiuk-Pihowicz jeszcze nikt nie słyszał. Tak wiec to Pawłowicz sama odpowiada za to, jak dziisaj jest postrzegana.
Co do Marszu Szmat, jesli bylbyś tak rzeczowy, to sprawdzilbyś i wiedzialbyś, ze cytowala zaproszenie, ktore bylo skierwoane do internautow, i nie poniżej masz link do cytatu o tym zaproszeniu u Olejnik. nie miala się prawa zbulwersować ? Oczywiście, ze miała poczucie wszelkiej estetyki takie zaproszenie, sami się tak nazywają, a potem hejt na Panią Profesor !

https://www.youtube.com/watch?v=ySOwmiNYIII

Co do Grodzkiej;

https://www.youtube.com/watch?v=kfzAHyz_SAI

Pani Profesor, jest zdania że to medycyna i natura mowi o kobiecie lub mężczyżnie poprzez kod genetyczny i w rożnych innych przemowieniach tłumaczyła swoje słowa wzgledem twarzy boksera jako męzczyznę przebranego za kobietę, co niezgadza się z naturą , a że wg Pani Profesor twarz jego przypominala boksera to też tak powiedziala

Co do związków homoseksualnych :
https://www.youtube.com/watch?v=wnOMCC1GpTE, j ej wypowiedż jest niezwykle merytoryczna, oparta o opinie komisji, zapisy konstytucji, o owczesny progam polityki demograficznej, historię i tradycję

Jeszcze dodam popularne hasła względem p. Profesor - mity:

O salatce:
https://www.youtube.com/watch?v=wuZ0lvGhx3w

o przeklinaniu : w stenogramie nic takiego nie powiedziała, a Ty klamiesz, pomawiasz, nie masz dowodow, tyle wymyślone brednie, twoje i opozycji. Zanim napiszesz, że p.Prof. przeklnela znajdż dowody !

A co do Gasiuk - Piechowicz;
- https://www.youtube.com/watch?v=OcAiWwA7OBU o mruganiu...
- https://www.youtube.com/watch?v=9WvpbKiaQ3E o braku dowodow, a bazowaniu na donieśieniach medialnych WSTYD!
- https://www.youtube.com/watch?v=M0_KmlxXic4 o niekompetencji jej i jej kolegow
- https://www.youtube.com/watch?v=mix_CG6YPI0 kolejna niekompetencja tej pani

A tu podsumowanie: https://www.youtube.com/watch?v=uf_CtMp8-Ss
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polska scena polityczna

Post autor: endeven »

A jednak brednie teraz górujà w tym kraju lol
I jeszcze edukację podkopali, więc czeka nas nowa fala podobnych w przyszlosci.
Ja się boję.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Polska scena polityczna

Post autor: Piter »

Chyba wolałem bez argumentacji. Dzięki ray
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Polska scena polityczna

Post autor: kamil87 »

widzę, że TVPIS robi dobrą robotę :klaszcze: zabawnie czyta się te komentarze o aniołach z PISu :D

Jedyne co dobrego robi PiS to nie zgadza się na przyjęcie uchodźców, reszta mnie aż tak bardzo już nie obchodzi, niech sobie dalej rządzą, skoro potrafią tak ogłupić naród, że 40% społeczeństwa nie widzi w nich niczego złego, a opozycja nie potrafi nic zaoferować, leży i kwiczy.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Polska scena polityczna

Post autor: niuto »

Rozumiem, że można pochwalać niektóre działania PiS-u, ale naprawdę inteligentny człowiek może otwarcie pochwalać zachowania poseł Pawłowicz??? Przecież jej publiczne komentarze na temat homoseksualistów, niepełnosprawnych, feministek itd. urągają tytułowi profesorskiemu. I nie mam tu na myśli poglądów (każdy ma prawo do własnych), ale sposób wypowiadania się.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska scena polityczna

Post autor: MacLean »

Ona nie jest profesorem.
Ma szeroką wiedzę, ale jej prawdziwym powołaniem jest dissowanie opozycji.
Ma w tym swój urok i trafia do ultrasów PiS-u, tak jak Niesiołowski trafiał do części wyborców PO.

Trochę to smutne, że omal nie zakazano memów, a dyskusja wciąż w punkcie jak ona mogła :]
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska scena polityczna

Post autor: ray »

Teraz już nikt nie napisze, że mamy cenzurę na forum - użytkownik To co najlepsze przedstawił swój punkt widzenia, tym razem już nikogo nie obraził - no i tyle. :)
Nie będę wchodził w polemikę, bo różnice są zbyt duże, to byłaby syzyfowa praca. Ale jedną rzecz chcę sprostować - To co najlepsze napisał, że to nieprawda, że Pawłowicz powiedziała do posła Balta "Spier...aj!", że tego nie ma w stenogramie sejmowym i że ja kłamię. Otóż to słowo Pawłowicz jak najbardziej jest w stenogramie. Jest na ten temat sporo artykułów w necie.

Poglądy na temat Pawłowicz, Kempy czy Gasiuk-Pihowicz mam już ukształtowane i filmiki z YouTube typu "Kempa zaorała Gasiuk-Pihowicz" ich nie zmienią. Swoją drogą, to jest wytwór ostatnich lat - te sformułowania: "zmasakrować lewaka", "zaorać" - co to w ogóle jest??? I nawet politycy przejęli tę retorykę, pamiętam, jak Brudziński kiedyś mówił, że opozycja dokonała samozaorania. Później społeczeństwo to przejmuje i skutek jest taki, że ludzie dzisiaj nie widzą nic złego w określeniu "lewacki" - myślą, że to jest słowo neutralne, nawet nie wiedzą, że jest pejoratywne, pogardliwe.
Na YouTube jest pełno tego typu filmików, tak samo na Facebooku jest mnóstwo takich profili jak "Żelazna logika" czy "TVN48", które po prostu skupiają hejterów i szydzą z polityków i sympatyków opozycji. Oczywiście są też przeróżne strony, filmiki, profile wymierzone w PiS. Uważam, że to wszystko powinno być zakazane - bo to nie jest satyra, nawet ostra, tylko właśnie szerzenie i podkręcanie hejtu. Kiedyś był profil na Facebooku "Wk*rwia mnie Kamila Gasiuk-Pihowicz", ale na szczęście już nie istnieje. Jeżeli młodzi ludzie całą swoją wiedzę o polityce czerpią tylko z internetu, właśnie z takich filmików i profili, to nic dziwnego, że zdecydowana większość z nich głosuje potem na PiS, Kukiza i Korwina. :(
Brakuje mi wyważenia. Kiedy wchodzę do sklepu i widzę "Newsweek" z Jakim na okładce, a obok "Do rzeczy" również z Jakim na okładce, to nawet nie muszę otwierać tych pism, żeby wiedzieć, że w pierwszym z nich Jaki zostanie przedstawiony ze złej strony, a w drugim - z bardzo dobrej. Podobnie jest w telewizji, chociaż jak już pisałem, stronniczość TVN-u jest jednak mniejsza. W "Drugim śniadaniu mistrzów" czy w "Kropce nad i" opozycja wcale nie jest traktowana jakoś pobłażliwie.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska scena polityczna

Post autor: MacLean »

Cenzura na forum nie jest największym problemem, jeśli nadal utrzymujesz, że określenie lewacki czy niewychowany jest na tyle obraźliwe, by wyrzucić post do kosza, a zadufana głupia baba jest w sumie spoko, bo się Edzi należało.

To że Fb usunie stronę o Kamili nie sprawi, że ludzie zaczną ją lubić. Jej wizerunek jest fatalny. Taka kujonka z piskliwym głosikiem. Czasami nie da się słuchać.
Polska wbrew pozorom jet gotowa na kobietę sprawującą realnie najwyższą władzę. I to od dawna. Przypominam sondaże Kwaśniewskiej. Po prostu ani Szydło, ani Kopacz, ani Lubnauer nie mają charyzmy.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska scena polityczna

Post autor: ray »

MacLean, nie prowokuj. Każdej nocy chcesz wchodzić ze mną w spory. :)
Jeżeli cały czas wypominasz mi "zadufaną, głupia babę", to trzeba było zgłosić post do moderacji w marcu 2017, a nie teraz, każdej nocy w lipcu 2018, o tym pisać.
Z tezą, że Polacy jednak są gotowi na kobietę-premiera czy kobietę-prezydenta, się nie zgadzam. Oprócz wymienionych przez Ciebie Szydło, Kopacz i Lubnauer mieliśmy też w wolnej Polsce 3 kandydatki na prezydenta i żadna z nich nie uzyskała nawet 3% poparcia. A Jolanta Kwaśniewska na pewno nie wygrałaby wyborów prezydenckich w 2005.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska scena polityczna

Post autor: MacLean »

Radzę się oduczyć stosowania wielkich kwantyfikatorów, bo to strasznie dziecinne :) Już wczoraj napisałem, że nie jestem za wyrzucaniem do śmieci wypowiedzi ostrzejszych. Po prostu obnażyłem niekonsekwencję chłopca z uprawnieniami;)
Panie premier się już zdarzały. Premiera nie wybiera się w wyborach bezpośrednich, więc to stanowisko nie może świadczyć o gotowości Polaków. Nie wiemy nic na pewno. Pani Jolanta zwyczajnie nie wystartowała i dość szybko wykluczyła możliwość kandydowania.
Kandydatki na prezydenta okazały się zwyczajnie nieprzekonujące. Nikt normalny nie głosuje na samą płeć. Trzeba Polakom zaoferować osobę godną tego urzędu, a nie szantażować potrzebą parytetu pod żyrandolem.
Dlatego też Nowoczesna się sypie. :lol3:

Natomiast dla mnie dziecinne byłoby kontynuowanie teraz tej dyskusji.
Dobrze napisałem - Ty po prostu każdej nocy lubisz się ze mną spierać i mnie prowokować.
Dobranoc.
ray.


Gubisz się w liczeniu do dwóch :roll:
Jedną z tych kandydatek była Magda Ogórek. Z pewnością nie możesz spać po nocach, że jej nie wybrali ;-)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Polska scena polityczna

Post autor: DeathlySilence »

Fuj! Samozaoranie i zadufanie władzy!
Ingerowanie w post użytkownika z zieloną pyskówką to przekroczenie granicy kompetencji moderatora i suwerenności forumowicza, a także nadużycie instrumentariów administracyjnych.
HAŃBA!!!

Lubię barwne, głupkowate wypowiedzi i wpisy pani Krystyny Pawłowicz, czy choćby Korwina - Mikke to wyższa liga abstrakcji. Wnoszą kolorów w życie polityczne, a że często, gęsto są to brązy... :wink:

Internet rządzi się swoimi prawami i wszystkim politykom i nie tylko, radziłbym - łapy precz od tego, względnie jeszcze wolnego, medium bez cenzury.

Przypominam, że program 500+ została przez PiS zerżnięta od propozycji Kowala, który chodził, przed wyborami, po wszystkich ugrupowaniach politycznych, ale pokazywali mu figę. W PiSie jest, było, wiele osób umiarkowanych, empatycznych, kulturalnych. Od czasu Smoleńska musieli się z tej partii ewakuować, zostali wystrzeleni z katapulty lub siedzą cicho jak mysz pod miotłą, w obawie, że jurny prezes ich w-y-d-u-p-c-y lub wierna, bezmyślna klika wściekłych ogarów. Bez Prezesa w PiSie zapanuje chaos, dezinformacja, wojna o wpływy. Bez przekazu dnia i planu działania z Nowogrodzkiej odwalają takie cyrki, nie kontrolują się, wrzucają propozycje ustaw tak idiotycznych, że ogólnie kabaret z tego wychodzi.

Samozaoranie to domena PiSu.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Polska scena polityczna

Post autor: Piter »

A ja nie lubię wypowiedzi Pawłowicz ani Korwina. Uważam, że są przereklamowane, merytorycznie płaskie, ludzie jak owady łapią się jedynie na kolory.

W polityce brakuje mi merytoryki. Denerwują mnie te wszystkie sfabrykowane informacje, manipulacja zarówno władzy jak i opozycji.

Jeśli zarzutem wobec Kamili G-P jest to, że ma wygląd i zachowanie kujona, to naprawdę stwierdzam, że dziwny jest ten świat.
Moim zdaniem Nowoczesna rozpada się z powodu wewnętrznych konfliktów. To mała partia, więc łatwiej w niej o rozłam. Oczywiście pokazuje to ogólną słabość opozycji, jej podział, kłótnie o pierdoły, brak odpowiedniego lidera i PROGRAMU.
Korzysta na tym PiS. 40% poparcia przy frekwencji nawet 40% to tylko 16% społeczeństwa. Duża część ludzi jest niezdecydowana lub ma w d.

PiS sięgnął po elektorat śmierdzącego lenia, który woli dostać zapomogę niż sam zarobić. Po debila dresa, który będzie się jarał chamstwem Pawłowicz. Po narodowców i kibiców. PiS im mówi, ze sa ok. Jaki sie szczyci, ze byl kiedys dresem na dzielni.
PiS siegnal jednak również po ludzi, którzy się przejechali na transformacji, chociaż druga strona wmawiała im, że jest ok. I nawet dziś są w obozie opozycji ludzie, którzy walczą o dobre imię Bolka i III RP. Tymczasem fundamenty zostały naruszone i tego mitu się już nie odbuduje.

Myślę sobie, że Polska jest gotowa na prezydenta kobietę a nawet geja, tylko właśnie musi za tym iść pewna wizja, charakter, osobowość, esencja. Ludzie nie głosują na organy płciowe czy preferencje seksualne.

Wciąż trzymam kciuki, żeby plotki o chorobie prezesa okazały się prawdą.
ODPOWIEDZ