Onet, Interia, WP, Gazeta

Informacje o Edycie na portalach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: yourhigh »

"Wiemy, czego Górniak żąda przed koncertami. Pokój z dala od windy i nawilżacze powietrza"

https://gwiazdy.wp.pl/wiemy-czego-gorni ... 764724865v
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: spot_me »

To 'znajomosc' i "nowe doświadczenie"
https://video.wp.pl/i,edyta-gorniak-nie ... aid=11c32e
Wnioskuje z tej rozmowy, ze albo juz motylki w jej brzuchu zniknely albo zwiazek sie powoli koczny lub zakonczyl.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Steffie »

Nie, mysle, ze zwiazek wciaz trwa, ona po prostu mowi to, co mysli - tak ja zawsze, ale przykro sie patrzy na te wypowiedzi na tematy prywatne dla mediow plotkarskich i dziennikarzy, ktorzy za chwile po raz kolejny obsmaruja ja na popularnym portalu plotkarskim.
atram
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:47
Lokalizacja: gliwice

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: atram »

Chyba już związku nie ma... Instagram p. Zalewskiego opustoszał z wyznań foto
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Katarzynaa »

Na IG jeszcze go obserwuje :PP.

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
atram pisze:Chyba już związku nie ma... Instagram p. Zalewskiego opustoszał z wyznań foto
Faktycznie.. :shock:

Może nie jest tak źle Edi lajkuje mu jeszcze fotki, plus została jedna gdzie wspomina o niej.
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: yourhigh »

Seria wywiadów dla WP:

"Górniak drży o zdrowie syna. W szkole już przygotowują go do misji wojskowych":
https://gwiazdy.wp.pl/gorniak-drzy-o-zd ... 908597377v

"Allan nie chce brać pieniędzy od Edyty Górniak. Woli koszary niż luksusowe szkoły":
https://gwiazdy.wp.pl/allan-nie-chce-br ... 714781825v

"Górniak o Eurowizji: to był strach na granicy śmierci":
https://video.wp.pl/i,gorniak-o-eurowiz ... aid=11c37b

"Górniak bezlitośnie o show biznesie. Oszustwa występują na każdym etapie":
https://video.wp.pl/i,gorniak-bezlitosn ... ,klip.html

"Górniak nagrała nowy singiel. Zamiast leżeć na plaży w Tajlandii przesłuchiwałam utwory":
https://video.wp.pl/i,gorniak-nagrala-n ... ,klip.html
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: miko »

Polecam przedostatnie video tym, ktorzy sobie wyobrazaja ze to Edyta sama lub tez "jej ludzie" laduja piosenki na Spotify i decyduja o wydawaniu - lub nie - jej starych utworow, o ich obecnosci w filmach, na YouTube itd.

Ostatni filmik to opowiesc o powstawaniu duetu z Roksana - Edyta przesluchala kilkanascie utworow, "pilotowala" powstajacy tekst (w przypadku wielu Artystow pisanie tekstu trwa calaymi tygodniami i nawet w studiu sa nanoszone poprawki) az w koncu spedzila dlugie godziny w studiu z Roksana pracujac nad utworem.

To wg niektorych z Was "smierc artystyczna" i "zero kreatywnosci" bo Edyte do tego projektu zaproszono :-)

Jak czytam dzis niektore komentarze na Forum i te agresje ktora sie wylewa w jej strone to na serio mam wrazenie ze sila napedowa tego miejsca jest hejt. Bo w wielu przypadkach to jest najzwyczajniejszy prostacki hejt.

Peace :-)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ray »

Obejrzałem te wszystkie filmiki. Najciekawsza była pierwsza część ("Wiemy, czego Górniak żąda przed koncertami. Pokój z dala od windy i nawilżacze powietrza"). Tutaj było sporo o trasie i naprawdę przyjemnie się to oglądało.
Podobało mi się, że prowadzący zapytał Edytę wprost o słynne tofu z Londynu. :D

Część o miłości i później dwie o Allanie były nudne. :roll:
miko pisze:Jak czytam dzis niektore komentarze na Forum i te agresje ktora sie wylewa w jej strone to na serio mam wrazenie ze sila napedowa tego miejsca jest hejt. Bo w wielu przypadkach to jest najzwyczajniejszy prostacki hejt.
Chyba żartujesz. :)
Jeszcze raz powtórzę: u nas na forum hejtu nie ma, a jeżeli już gdzieś się pojawia, to jest usuwany.
Czasem mam wrażenie, że dla Ciebie hejt i krytyka to jedno i to samo.
miko pisze:Polecam przedostatnie video tym, ktorzy sobie wyobrazaja ze to Edyta sama lub tez "jej ludzie" laduja piosenki na Spotify i decyduja o wydawaniu - lub nie - jej starych utworow, o ich obecnosci w filmach, na YouTube itd.
Edyta jest już tyle lat w branży, że powinna umieć zadbać o swoje interesy, mieć grono zaufanych współpracowników (nie takich jak Marcin Wieczorek), którzy potrafią dopilnować różnych rzeczy.

Miko, Ty chyba naprawdę wierzysz we wszystko, co Edyta mówi. A tymczasem do jej słów trzeba podchodzić z dużym dystansem. :PP
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Flux »

Inny rozmówca i od razu lepiej się słucha i ogląda. O prawdziwych przygotowaniach do trasy w zasadzie nic nie powiedziała, nie zdradziła żadnych tajników, ani słowa o doborze repertuaru. Wątek spełnienia jej wymagań i zapewnienia optymalnych warunków bardzo ciekawy. Łatwo się dekoncentruje, a stara się nie pomylić tekstu i formy utworu, szkoda że nie rozwinięto tematu. Niepotrzebne akcentowanie swojej wyższości nad Beyonce, która splamiła wielokrotnie swój honor playbackiem. Taka tam uszczypliwość. Wątek o deadlinie na przedwczoraj i wytężonym przesluchiwaniu utworów na krótkich wakacjach brzmi niezamierzenie zabawnie. Reszta wypowiedzi cacy, niekoniecznie potrzebna ale składna i ciepła. Swobodnie, bez głupawki. Wygląda ślicznie.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: miko »

https://www.pudelek.pl/artykul/137168/g ... a_herbate/

No i jest promocja w mediach. Jesli nie jest to post sponsorowany (a raczej nie jest) to oplacilo sie Edycie miec szacunek do swoich fanow i dobre relacje z showbiznesowymi media workerami - nie mowie tu tylko o Barze :-) Taka siatke znajomosci Edyta ma rowniez dzieki Wieczorkowi, czego osoby wypowiadajace sie na Forum moga oczywiscie nie wiedziec ;-)
Zaśpiewam oczywiście "Dotyk", który wydawał mi się zbyt intymny, żeby wykonywać go na koncertach.
Ktos tu sie rzucal o Dotyk a raczej domagal sie pilnie odpowiedzi dlaczego Edka nie spiewala go na Love2Love.
No to przy okazji zapowiedzi repertuaru na nowe koncerty jest tez i odpowiedz.
ray pisze:Miko, Ty chyba naprawdę wierzysz we wszystko, co Edyta mówi. A tymczasem do jej słów trzeba podchodzić z dużym dystansem.
Nie, nie wierze jej na kazde slowo. Dlatego ze jest Artystka a moze dokladniej osoba publiczna. To co widzimy w mediach od Edyty to jest wizerunek, ktory musi wspolistniec z showbiznesowym swiatem. Edka, jak i wszyscy inni, o niektorych rzeczach nie moze powiedziec wprost, o calej masie mowic publicznie nie moze.
Polecam drugi post z pudelka o oszustwach w swiecie muzyki i niedawna afere z Kwiatkowskim. To jest wierzcholek gory lodowej.

A co do hejtu - ja tu popisuje sobie od lipca i mnie sie on mocno rzucil w oczy. Nie tylko hejt na Edyte ale tez na innych uzytkownikow. Moze za dlugo tu jestes i go juz po prostu nie widzisz ?

Do tego dochodzi idealizacja i stawianie pomikow innym piosenkarkom np za to ze ich dzieci nie wystepuja w TV. Ho-ho. Ciekawe tylko dlaczego te wychwalane gwiazdy robia ustawki z paparazzi i wciskaja swoje pociechy jak tylko moga do prasy i TV tylko... nikt ich nie chce ogladac. Dlatego ich nie widzimy ani na portalach ani w TV. Nie dlatego ze "chronia swoja prywatnosc" LOL.

Nie chce mi sie rozpisywac. Polecam wszystkim cieszyc sie zblizajacymi koncertami - nie wiadomo kiedy i czy kiedykolwiek sie powtorza w takim otoczeniu. Mowie tu o trasie, przypominam, w teatrach i filharmoniach czyli wydaje sie spelnienie marzen wielu Fanow Edka wyrazanych wielokrotnie na tym Forum.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Flux »

Hmm... Dotyk zbyt intymny na dotychczasowe koncerty? Edyta nie pamięta już, że przez lata śpiewała to na festiwalach czy sylwestrach telewizyjnych dla milionów widzów? Że o imprezach zamkniętych dla klasy biznesu tylko wspomnę. Swoją drogą to niezły przeskok. Mieliśmy love2love, jedyną taką, największą w Polsce, rozmachem dorównującą światowym produkcjom trasę. Tylko diwa zdolna wypełnić wielkie hale bla bla bla... Hasła dmuchały balonik do granic możliwości. Teraz ma być tak kameralnie, jakby zaprosiła wszystkich na herbatę. W końcu nikt nie leje wody z takim wdziękiem jak :edi: Powinno być więcej frazesów o niezwykłej bliskości ze słuchaczami, kontakcie astralnym itp. dla równowagi :P
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: endeven »

Mam się cieszyc ze pudelek pisze o trasie???
Chyba zartujesz miko.
Nie czytam pudla.
Nie czytam plotkarskich bzdur.
Nie szukam info o muzyce w brukowcach.
Nie tylko ja zreszta.
Wiec niech Ci asystenci zadbaja by o trasie Edyty informowaly media muzyczne albo przynajmniej takie dzienniki i serwisy, ktore choc troche sa opiniotworcze.
Nie bede znizal swojego poziomu dlatego ze artystka i jej swita kumplują sie z najgorszymi mediami o żenującym skali dziennikarstwa.
Mam do siebie jednak więcej szacunku by nie iść na kompromisy jakosciowe.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: miko »

endeven pisze:Chyba zartujesz miko.
Nie czytam pudla.
Nie czytam plotkarskich bzdur.
Nie szukam info o muzyce w brukowcach.
Uff oczywiscie nie napisalem ze masz sie cieszyc.
Ty nie czytasz ale miliony ludzi tak, tacy ktorzy sie nie interesuja na codzien muzyka, nie czytaja "prasy muzycznej" a na koncert pojda bo przeczytaja ze jest na pudelku.

O jakiej "prasie muzycznej" piszesz ? CGM ? Bez jaj.

Jakie "opiniotworcze" medium pisze o koncertach Rodowicz,Steczkowskiej,Jopek,Ziółko,[tu wstawic dowolne nazwisko] ?
Nie cofajmy sie do przedszkola.
I serio ciągle jest zle ?

Tysiace ustękiwań na Forum że Edycie odbilo bo tu (rzekoma) ustawka, tam ustawka a jak w koncu na najbardziej popularnym portalu plotkarskim, takim o sile razenia wiekszym niz jakakolwiek inna strona w sieci pisza o Edycie dluuugi post de facto reklamujacy jej trase to Ty wyrzucasz swoja frustracje ?
Wielkie nazwiska daja koncerty przez caly rok i o tym Pudelek milczy, jak zareklamowal tour akustyczny Edyty to znowu zle ? Serio ?

Lepiej zachowaj sily na utyskiwania ze Allan/lakiery/celebrytka/cokolwiek bo jak sie skonczy trasa to dalej beda pisac, tyle ze koncertow juz nie bedzie :-)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: endeven »

Docelowym odbiorcą muzyka i artysty nie jest czytelnik pudelka. Edycie, jej sztabowi i niektórym fanom pomyliły się rzeczywistości i dlatego Edyta jest obiektem drwin i kpin ludzi i dlatego mało kto szanuję ją już jako artystkę. Żaden szanowany artysta nie będzie się cieszył, że o jego trasie napisał pudelek albo inny szmatławiec, no chyba ze wśród odbiorców pismaków szuka swoich słuchaczy. Tyle, że najwierniejsze pokolenie fanów Edyty, 40 i 30 latkowie trochę dojrzeli, po prostu dojrzeli. Przydałoby się trochę godności i wytężonej pracy u podstaw a nie cofające jej karierę skróty przez prasę brukową po masy.

cgm? no nie wiem, są takie rzeczy jak t mobile music, jak aktivist, jak wyborcza, rzeczpospolita i inne prasowe dzienniki i tygodniki, wprost, newsweek, polityka etc, wszystkie mają swoje działy kulturalno rozrywkowe, analogowo i cyfrowo. Zostają jeszcze onety i tym podobne. To nie musi być oczywiście od razu Tygodnik Kulturalny ma sie rozumieć.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: miko »

endeven pisze:Edyta jest obiektem drwin i kpin ludzi i dlatego mało kto szanuję ją już jako artystkę.

Kto jej nie szanuje ? Ci wszyscy ktorzy licytuja sie na wielkie reklamowe kontrakty, ci ktorzy (przypominam w ostatnim roku cztery razy) bija sie, zeby to ona spiewala goscinnie ich piosenki ? To nie sa tylko autorzy piosenek, to sa teksciarze, producenci muzyczni, producenci (i szefostwo) TV, promotorzy i dystrybutorzy, to sa cale zastepy ludzi. Nie wspominam juz o Voice, promocji w trasy letniej w RadioZet, ale wspomne o trasie akustycznej. W jej przygotowanie wladowane sa pieniadze,przeciez nie prywatne Edyty, znalezli sie muzycy i cala ekipa techniczna a dyrekcje teatrow i filharmonii rezerwuja cale rzedy dla siebie i swoich bliskich zeby uslyszec Edka na zywo. True story. Edyta od lat nie byla tak kreatywna i aktywna muzycznie, co nawet zauwazyl Pudelek czyli portal o majtkach, cyckach i patologii. I jego czytelnicy dostali na tacy promo jej nowej trasy.

Koncerty dopiero sie zaczely, CGM, CooJestGrane itd zdaza napisac, zrobic konkurs itd, fajnie by bylo gdyby ktos na Forum zbieral takie newsy.
Nie wiem co uwazasz za alternatywna rzeczywistosc, ja nie wnikam co maja w glowie ludzie dla ktorych Edyta przezywa "smierc artystyczna" i ma "zero kreatywnosci". Nie po 4 piosenkach, letniej trasie, trasie akustycznej i zapowiedzi plyty na zywo (nagranej w studio a nie podczas koncertu). To bylo uzasadnione jak siedziala na fotelu w TV ale totalnie nie jest uzasadnione w 2018 roku.
ODPOWIEDZ