Odeszli, odchodzą...

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Nuklodem »

Zawsze, gdy wracał na forum po krótkiej przerwie było to mocno odczuwalne i myślę, że też potrzebne.
Tak daleki, a jednocześnie tak bliski człowiek, związany Edytową więzią z nami.
Również poproszę o PW
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Kamui Shiro »

Zwróciłem uwagę, że wtedy, co tak dużo się udzielał na forum, to cały czas był na urlopie zdrowotnym. Więc widocznie coś poważniejszego, bo to trwało ze dwa miesiące. Smutna informacja - myślę, że był świetną osobą nie tylko na forum, ale też w realnym życiu, pogodną i myślącą. Jeśli jeszcze niedawno wybierał się na koncert, to musiało być zaskoczenie...
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: miłek »

Bardzo przykra wiadomość, nie do uwierzenia. Nie udzielam się dużo na forum, ale czytam prawie wszystko i mocno będzie mi brakować jego zdania.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Pawel »

Przykra wiadomość, współczucia dla bliskich, nie znałem go osobiście ale będzie brakowało jego postów :(
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: ediva »

W zeszłym roku odeszła fanka Edyty Weronika, teraz DS, jutro może to być ktokolwiek z nas. :( Życie jest bardziej kruche niż się wydaje, właściwie trwa tylko chwilę tak naprawdę... ;(
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Piter »

Nie wiem, co się stało. Nie mam pewności, domyślam się jedynie po tym, co pisał mi ostatnio. W tym momencie i tak nie ma to już znaczenia.
Właściwie od roku planowaliśmy nasze spotkanie. W Łodzi lub na Mazurach. Ale zawsze coś. A to choroba, to urlop juz zaplanowany w innym miejscu. Kiedy napisał mi, że nie dotrze na koncert, odpisałem, że mam nadzieję, że w końcu uda nam się spotkać. Że następnym razem...
Będzie mi go brakowało, i to BARDZO, w zasadzie już brakuje... bo choć nie pisaliśmy do siebie codziennie, to mieliśmy ze sobą kontakt. Wiedziałem, że zawsze mogę do niego napisać. Choć chyba niezawsze rozumiałem, co mi odpisywał. Introwertyk, bardzo inteligentny, zaczepny. Piękny człowiek. Często pisał do mnie metaforami. Myślałem, weź, kur@@@ napisz, o co ci chodzi, a nie tak pierdo@@@. Jak to ja... :roll: przepraszam...
Ten ostatni raz chyba za bardzo zajęty byłem własnymi sprawami, jakimiś pierdołami, które wydają się w danej chwili mieć jakieś znaczenie. Mogłem czytać między wierszami.
Teraz przyjdzie mi rozmawiać z nim w myślach, co ociera się o schizofrenię Dzięki @Ds. Patrz, piszę Twoje inicjały tak, jak nie lubisz. Żeby Cię wku@@@. Chociaż wiem, że tak naprawdę Cię to bawi.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: addar »

podzielam, szkoda człowieka tym bardziej ze był wykolejenicem i dziwakiem jak ja , uwielbiałem go nieznośc i sie z nim przekamarzać...:(
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Virtual Tom »

Jest mi naprawdę przykro. Zdecydowanie zbyt nagle, za szybko.

Gdyby za dziesięć lat ktokolwiek zapytał mnie o forum i użytkowników, na pewno Kamila wymieniłbym w TOP3.

Niesamowicie inteligentny, zawsze jak czytałem jego wpisy i riposty to myślałem - "kurde też bym tak chciał potrafić". Jego specyficzne poczucie humoru bardzo mi odpowiadało.

Będzie go tutaj bardzo brakowało.

Mam nadzieję, że zaznał spokoju. Depresja to cichy i często bardzo szybki zabójca.

Może gdzieś tam za Tęczowym Mostem kiedyś się spotkamy... Do zobaczenia! :smutnepapa:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Grzegorz »

Bardzo smutna wiadomość. Szkoda człowieka, w sumie jeszcze młody gość... Ale jak to mówią - choroba nie wybiera. Przykro mi, mam od Niego koncert urodzinowy Edyty, z HBO. Kiedyś jakoś się zgadaliśmy i wysłał... Dziwne uczucie, kiedy ktoś odchodzi nagle, w tak młodym wieku. ;(
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Blur »

Ciężko cokolwiek powiedzieć. DS był mega inteligentnym gościem, wielka szkoda, że tak wcześnie odszedł.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Mist »

Boze, jak zal....... DS to Byl jeden z moich ulubionych uzytkownikow forum. Bardzo ciete pioro/klawiatura. Duza wyobraznia, inteligencja i wrazliwosc. Bylam i caly czas jestem w szoku, ze juz Go z nami nie ma.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Matiz99 »

Dostałem SMS-a i aż usiadłem. Do tej pory jakoś nie mogę w to uwierzyć. Choć przez ostatnie lata na forum za zwyczaj obrzucaliśmy się błotem to na początku przez wiele lat utrzymywaliśmy dość bliski kontakt. Długie konwersacje na GG, często o dupie marynie acz wiele dialogów mogłoby śmiało wylądować na popularnym niegdyś bashu. Ile razy jego żarty / sposób bycia wywoływały u mnie salwy śmiechu.
Do tej pory mam nagraną naszą rozmowę telefoniczną a bardziej relację z koncertu Edyty za pośrednictwem jego telefonu. Chociaż taka pamiątka mi pozostanie. Żałuję teraz że jakiś czas temu wyrzucałem papiery i między innymi kopertę w której przysłał mi kiedyś chyba płytkę CD. Chyba połowę Edytowych materiałów audio mam właśnie od niego. Nagle w głowie pojawiają mi się setki wspomnień związanych z nim. Nawet jakiś błachostek...

Szczerze współczuję wszystkim jego bliskim.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: witcher »

Przykro mi bardzo... Dopiero co widziałem go w przelocie na koncercie w Grudziądzu. Często nie zgadzałem się z jego opiniami, ale bardzo żałuję, że nie będę miał okazji, by móc poznać jego zdanie po raz kolejny. Wyrazy współczucia dla bliskich.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: IgaAga »

Bardzo bardzo żal
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Steffie »

Nie żyje prezydent Gdanska Paweł Adamowicz, który zginął dźgnięty nożem w trakcie finału WOŚP w Gdańsku. RIP [ * ]
ODPOWIEDZ