Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: patrix2012 »

No jeśli na muzykę patrzysz tylko przez pryzmat jakiegoś honoru... Dzisiaj na Spotify i innych serwisach streamingowych pojawił się "Krakowski spleen". Wydaje mi się, że mimo tych kontrowersji dobra muzyka jest ważniejsza
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Katarzynaa »

Widzieliście fb Dody.. Jak nie to wejdźcie. Chcą, aby Edyta zmieniła zdanie... Piszą że jest żałosna, księżniczka, nawiązują do jej mamy.. Różnie a jednocześnie twierdzą że walczą z hejtem.. TO JEST CHORE TO JEST TRAGEDIA MAM DOŚĆ

Skoro Doda miała takie dobre inyencje to dlaczego zamiast cieszyć się realizacja koncertu i miłością jaka płynie z muzyki podsyca falę złości na Edyte.. Serio zaraz zwymiotuje.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: tomek7 »

Tez już mam dość tego szamba.
Jeszcze raz zapytam, dlaczego Doda wczoraj nie napisała podobnie do fanów by nie szczuli na Edytę tak jak na Age tylko w tej kwestii milczy???
Odpowiedz jest oczywista.
kuba5599
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2018, 15:58
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: kuba5599 »

Na Agę tez raczej by nie napisała, ale pewnie Top Management interweniował
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: spot_me »

Cos strasznego. Nie licza sie ze slowami.
Fani Dody to ten sam typ ludzi co ich idolka. Tak jak ona podchodza pod kryminal.
Szkoda, ze Chylinska wprost nie napisala, ze jest kumpela Szulim, z ktora sie solidaryzuje, ze nie bedzie wystepowac u boku kobiety, ktora nasyla gangsterow na swego ex i ma konszachty z polswiatkiem, a teraz chce stac obok prawdziwych artystow i sluchac jak razem z nia spiewaja jej 'Znak pokoju'.
Teraz ten denny utwor zyska miano hymnu.
Ja sie nie dziwie, ze Edyta na sama mysl o tym miala odruch wymiotny.
Trzeba miec klapki na oczach by nie widziec, ze jedyna wygrana tego koncertu bedzie jego pomyslodawczyni.
Milosc do blizniego nie wygra z pewnoscia.

Dodano po 16 minutach 4 sekundach:
Doda: Królowa obłudy, PR opanowany do perfekcji
https://www.pomponik.pl/plotki/news-bar ... bacz_takze
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Pawel »

Faktycznie może forma nie jest do końca odpowiednia, mogła krócej napisać. Bez tych wywodów.

Pamiętajmy o tym, że Edyta nie chce mieć z Dodą nic wspólnego, koniec i kropka.
Nie ma obowiązku się z nią bratać i kumplować. Nie była i nie będzie jej koleżanką. Nic na siłę.
Dlaczego teraz miałaby się zgodzić na to pod presją bo nagle koleżanka z branży wpadła na pomysł zorganizowania koncertu? Nie musimy wszystkich kochać. Ludzie mają sprzeczne charaktery i nie zawsze nadają na tych samych falach, stąd jednych lubimy bardziej innych mniej.
Jednoczenie na siłę nie jest dobre a raczej na pokaz, przecież i tak po tej całej szopce koleżanki nie będą się spotykały na kawkę i plotki. Doda widocznie bardzo chciałaby poznać Edytę bliżej, ale musi uszanować to, że ona nie ma na to ochoty. Może kiedyś, może w inny sposób. Kto wie?

Nie wiem, może gdyby Dorota napisała do Edyty osobiście, poprosiła o rozmowę, bez fleszy i youtuba, może byłoby to bardziej wiarygodne. Ktoś tu napisał o tym, że pieniądze nie uczyniły z Edyty damy, ale pamiętajmy o tym, że może i pani z Ciechanowa zmądrzała i wydoroślała, jednak jej stare nawyki i charakterek, manipulacje, wciąż pozostają takie same. Pewne rzeczy w ludziach nie zmienią się.
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: k+b »

Edyta może się z kimś zbratać tylko wtedy, gdy mają wspólnego wroga (a i to zbratanie jest na krótką metę, bo Edyta nie potrafi utrzymywać z ludźmi relacji na dłużej) - wystarczy wspomnieć, że kiedyś Edyta potrafiła powiedzieć kilka miłych słów o Dodzie, a nawet z nią normalnie porozmawiać. Ale to było wtedy, gdy obie były przeciwko Sablewskiej.
Największą przegraną całej tej akcji jest Edyta. Jeszcze nigdy jej obłuda i hipokryzja nie były tak widoczne jak dziś.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Bob »

Kiedyś parę lat temu napisałem że dla mnie nie jest najważniejsza kolejna płyta w dorobku Edyty tylko naprawa stosunków z matką i siostrą co się dokonało w jakiś cudowny sposób i było w pewnym momencie niewyobrażalne. Na tym etapie powinna uczynić kolejny krok i odpuścić Darkowi , przynajmniej w okresie świąt czy częściej zawieźć syna na widzenie do Grąd W., to byłby dopiero wyczyn ....Noszenie wszelkich duchowych urazów jest wyniszczające, zwłaszcza w kręgu najbliższych , może i przyjdzie czas na wyciągnięcie ręki do Doroty tylko w bardziej odpowiednich okolicznościach , prywatnie bez dziennikarzy i tego całego cyrku...
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Angie29 »

Mnie się chce wymiotować na reakcję wszystkich na Dode . Robicie z Edytki Święta a na dode wiesza się psy za wszystko co zrobi , powie, udostępni .Wszędzie widzicie tylko promocje , biznes , autoreklame Dody . Jeśli tak ma być to odchodzę z tego forum gdzie większość wiesza psy za jakąś inicjatywę i doszukuje się w tym podstępu. Zero pozytywów , czegoś z serca. Połowa z was nie różni się wcale od reszty hejtu która panuje w koło. Prawda jest taka , że Doda święta nie była i nie jest ale wpadła na świetny pomysł który ma zamiar zrealizować .Edytka odmówiła w sposób dla wszystkich i dla siebie oczywisty .Zero w tym taktu i wyczucia .Koncert bez niej też się odbędzie nie jest pepkiem Świata ani też nikim mega wyjątkowym .Nie chce nie musi brać udziału w niczym . Wszyscy traktujecie dode jak kogoś prymitywnego , interesownego . Mówię dość !!!! W tym temacie Doda kontra Edyta dla mnie 5:0 Jeśli chodzi o forum podobnie odbieram .Może Ray mnie upominać może nawet usuwać jestem przeciwny takiej gadce jaka tu panuje zupełnie bezsensownej i krytykujacej pomysły Dody .Nie o to chodziło tutaj wprowadzając temat a znacznie zostały normy wykroczone.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

Na kim wiesza się psy widać czarno na bialym. Na IG Edyty pod wczorajszym postem ogrom negatywnych komentow, sytuacja stała się patowa. Tak, normy zostały przekroczone, ale przez fanów Doroty, nie Edyty. Ludzie, ktorzy chcą koncertu przeciwko nienawiści, sami ja serwuja innym - tym, którzy mają odmienne poglądy. Jest tam też koment od Vogule Poland, który zebrał wiele polubien. To jest straszne, że osoby, nawet dziennikarze, które tak pragną miłości, akceptacji, realizacji wielkich haseł, same przyczyniają się do zwiększania hejtu w sieci. Żaden koncert tu nie pomoże. Tak jak napisała Chylińska - kazdy powinien zacząć zmiany od siebie, a przede wszystkim powinno się wprowadzić zmiany w prawie w sieci, żeby ludzie nie czuli się bezkarni obrażając i nieustannie krytykując innych.
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: k+b »

Steffie pisze:Jest tam też koment od Vogule Poland, który zebrał wiele polubien. To jest straszne, że osoby, nawet dziennikarze (...)
Nie nazywałbym twórców Vogule Poland dziennikarzami :wink:
Steffie pisze:Tak, normy zostały przekroczone, ale przez fanów Doroty, nie Edyty.
Zobacz ile jest równie negatywnych komentarzy od fanów Edyty, a także od osób, które nie są fanami ani jednej, ani drugiej. Zwalanie wszystkiego na fanów Dody jest słabe.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: spot_me »

bartoszpanczyk na insta Edyty napisal, ze jesli ona ''nie zacznie sie zachowywac w zgodzie z tym co mowi'' to on nie chce zadnych z nia wywiadow :oops: choc jeden plus ten calej akcji :hellobaby:
dziennikarz Faktu straszy ja, ze brukowiec nie bedzie robil z nia wywiadow - jaja jak berety :!:
Ostatnio zmieniony 18 sty 2019, 13:04 przez spot_me, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: fookmetoo »

Co jak co, ale Doda tak samo jak Edi są mega szczęśliwe bo przez dłuższy czas będą miały dużo nagłówków, dla Edi to nie ma znaczenia czy są pozytywne czy nie, przecież liczy się tylko to żeby mówili...

Zamiast koncertu to zrobi się z tego kilkudniowy festiwal, może ideę będą powtarzać co roku, byłoby fajnie.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: tomek7 »

Angie29 coraz bardziej odpływasz w tym co piszesz ...
Wczoraj z tego co pamietam miałeś opuścić to forum? :lol3:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

k+b pisze:
Steffie pisze:Jest tam też koment od Vogule Poland, który zebrał wiele polubien. To jest straszne, że osoby, nawet dziennikarze (...)
Nie nazywałbym twórców Vogule Poland dziennikarzami :wink:
Ci z "Faktu" czy Pudelka to też nie są dziennikarze?
k+b pisze:Zobacz ile jest równie negatywnych komentarzy od fanów Edyty, a także od osób, które nie są fanami ani jednej, ani drugiej. Zwalanie wszystkiego na fanów Dody jest słabe.
Slabe jest zalewanie profilu jednej osoby negatywnymi komentarzami, które napędzają do kolejnych w tym hejterskich i slabe jest udawanie, że się tego nie widzi. Większość tych komentow pochodzi od osób, które przyszły z profilu Dody. Właśnie takie osoby chcą koncertu przeciw nienawiści...
spot_me pisze:bartoszpanczyk na insta Edyty napisal, ze jesli ona ''nie zacznie sie zachowywac w zgodzie z tym co mowi'' to on nie chce zadnych z nia wywiadow :oops: choc jeden plus ten calej akcji :hellobaby:
dziennikarz Faktu straszy ja, ze brukowiec nie bedzie robil z nia wywiadow - jaja jak berety :!:
Czekam na ten dzień z utęsknieniem. Nie chce ani Edyty w "Fakcie", ani takich wywiadów. Może jak przestaną do niej podchodzić z mikrofonem, to zmieni się jej retoryka i sposób myślenia.
ODPOWIEDZ