I Remember

Edyta zgłosiła utwór na Eurowizję

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1684
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: I Remember

Post autor: Steffie »

kamil87 pisze: 27 kwie 2024, 12:57 Porażki komercyjne zaczęły się gdy Edyta zaczęła odchodzić od muzyki, która ją wyniosła na szczyty i postanowiła być elektro-dance wokalistką, więc niestety sama jest sobie winna.
O który okres czy piosenki konkretnie chodzi?
Na pewno nie można zrzucić na nią całej odpowiedzialności, bo miała też nad sobą wytwórnie, menedżerów i inne osoby, które podejmowały za nią decyzje. Pisanie, że "sama sobie winna" to duże uproszczenie, a w pierwszych 20 latach kariery na pewno tak nie było. Wszystko zgasło po ostatniej płycie. Jeszcze po niej coś tam niby nagrywała, ale potem kolejne materiały nie ujrzały światła dziennego. Może nie widziała już sensu w nagrywaniu kolejnych płyt, a szkoda. :pomysl:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5033
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: I Remember

Post autor: addar »

Jutro premiera ??? Kampania promocyjna wre xd
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: I Remember

Post autor: Marek »

Dzisiaj o północy premiera? 8)
lumumba
Sit down
Sit down
Posty: 80
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:43
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ojojoj trudne pyt :)
Lokalizacja: Poznań

Re: I Remember

Post autor: lumumba »

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5033
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: I Remember

Post autor: addar »

Edyta nagrała stories na insta. Ciekawe czy to that's all XD
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 566
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: I Remember

Post autor: Margaret »

Edyta Górniak jak nikt inny na świecie potrafi świętować tak ważny dla niej jubileusz :buahaha:

krótka relacja na instastory w środku nocy, na którym w sumie nic nie powiedziała oraz kilka udostępnień fanowskich filmików i obrazków.

Normalnie szaleństwo ... skąd ona ma na to wszystko czas? :zzz:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: I Remember

Post autor: max28 »

Żadna śniadaniówka jej, z tej okazji, nie zaprosiła, by mogła opowiedzieć swą hostorię, to przecież nie będzie się narzucać. Jedna więcej niespełniona muzyczna obietnica..., kto to będzie" remember" (choć kwiecień jeszcze trwa) 8P :roll: :edi:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5033
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: I Remember

Post autor: addar »

no cóż "premiera w kwietniu bliżej mojej premiery" czy jak to tam było xd echo 2.0
lumumba
Sit down
Sit down
Posty: 80
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:43
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ojojoj trudne pyt :)
Lokalizacja: Poznań

Re: I Remember

Post autor: lumumba »

Edyta, ale żeśmy poświętowali w tym kwietniu, pani kochana. Późno jest, już nie czytaj tych listów od fanów. 30 lat temu je pisaliśmy, jakie to „To nie ja” było super. Teraz piszemy w necie, tu na forum. Co prawda nie o tym jakie fajne jest „I Remember”, bo go nie ma. Chcielibyśmy piać z zachwytu i obchodzić ten nasz wspólny jubileusz. Niestety, nie wydałaś piosenki. „Echo” prawie rok temu zapowiedziałaś, i też ani widu ani słychu.

Jak można mówić o fanach na insta, w wywiadach, że moi fani to, moi fani tamto. To ja dla moich fanów mam niespodziankę, to będzie pracowity rok, a to już powiem, piosenka nosi tytuł... Po co Ci fani, jak Ty o nas nie dbasz? Ba, ściemniasz nam od lat. Przestań obiecywać, a jak Ci się nie chce, to rozejdźmy się do domów. Wkładaj dalej te listy pod poduszkę i dobranoc.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 941
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: I Remember

Post autor: ediva »

Edyta ma się wyrocznię jeśli chodzi o sprawy muzyczne i fonograficzne ("Kto wie o muzyce tyle co ja w tym kraju"), lecz od lat nie potrafi wydać jednego singla, dokończyć jednej płyty 😩
Nie lubię nawet pań, o których wspomnę dla przykładu, ale ta cała Sanah od 2020 roku nagrała 5 płyt. Nie narzekała, że pandemia, że "musi przechować piosenki na odpowiedni czas", tylko w ciągu kilku ostatnich lat była tak produktywna, że z no-name stała się fenomenem grającym na stadionach. Sama Edyta przyznała, że ona stadionów nie zapełni.

Następnie mamy Taylor Swift, która od 2012 roku wydała 8 płyt i od nowa nagrała 4 starsze albumy, co daje 12 wydawnictw, przez ostatnie 12 lat.

Powyżej wspomniane artystki nie są nawet wybitnie utalentowane; wokalnie są 10 poziomów niżej niż Górniak. Natomiast pracowitością i pomysłem na siebie biją Divę na głowę. Edyta ma jeszcze z 10 lat, by śpiewać i nie męczyć się z racji wieku. 10 ostatnich lat kiedy jej głos jeszcze posiada ten blask i moc. Mogłaby stworzyć dwie ostatnie płyty, jako gest wdzięczności i pożegnania z fanami. W chwili obecnej wszyscy chcą od niej tylko jakiegoś minimum. Jeden nowy singiel rocznie to zadanie, które ją jednak przerasta...
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1684
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: I Remember

Post autor: Steffie »

Tak niestety mają perfekcjoniści. Za duże oczekiwania wobec siebie lub innych mogą wszystko niestety pogrzebać.
Edyta żyje przeszłością, a tu przyszłość puka do drzwi nie mówiąc nawet o teraźniejszości. :(
Włączcie sobie ludziska nagranie sprzed 30 lat. Lepszego tak czy inaczej już nie znajdziecie:
https://www.youtube.com/watch?v=PL5rmmpiHp8
Nawiasem mówiąc słowa tej piosenki były niemal prorocze.
Slawek
Sit down
Sit down
Posty: 56
Rejestracja: 18 gru 2004, 4:21
Lokalizacja: :-)

Re: I Remember

Post autor: Slawek »

To niestety chora głowa a nie perfekcjonizm.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: I Remember

Post autor: max28 »

Slawek pisze: 01 maja 2024, 16:02 To niestety chora głowa a nie perfekcjonizm.
Niestety trudno stwierdzić, że ostatnio wydane utwory, których tytułów nie pamiętam, tzw. gościnne i nie tylko można naznaczyć perfekcjonizmem.
Z doświadczenia zawodowego zauważyłem, że te osoby, które na każdym kroku podkreślają swój perfekcjonizm i profesjonalizm, bardzo często nie mają z nim wiele wspólnego, może po prostu nie znają definicji tych słów :?:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 941
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: I Remember

Post autor: ediva »

Biedne te piosenki Edyty... Ungrateful, I Forgot 😔 Strach dla niej coś napisać, bo nie wyda, albo nie będzie chciała promować... Pamiętam jej "rozgrzebane tracki" przez Boga zapomniane 😭
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 412
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: I Remember

Post autor: fookmetoo »

Miło by było jakby to wszystko po prostu wyciekło w internet... począwszy od tych 60 piosenek nagranych na pierwszy album po te wszystkie niedokończone projekty...
ODPOWIEDZ