I Remember

Edyta zgłosiła utwór na Eurowizję

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2754
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: I Remember

Post autor: pijej1 »

60 piosenek na 1 album?!

Pierwsze słyszę!
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 653
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: I Remember

Post autor: lena7 »

Najwazniejszy jubileusz w jej zyciu artystycznym. Zero pracy wlozonej by go swietowac.
Inna artystka by wydala plyte z tej okazji. Ona nawet singla nie potrafi wydac.
Jakos nie wierze, ze ani jedna rozglosnia jej nie zaprosila do siebie na rozmowe.
Zaczynam myslec, ze ona stala sie po prostu strasznym leniem i odrzuca wszystkie propozycje, w tym artystyczne propozycje wspolpracy od kompozytorow i tekciarzy. Tylko urlopy i relaks na plazach sa sensem jej obecnego zycia.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: I Remember

Post autor: max28 »

lena7 pisze: 06 maja 2024, 22:45 ...Jakos nie wierze, ze ani jedna rozglosnia jej nie zaprosila do siebie na rozmowe...
A ja jestem wręcz przekonany, że zabrakło atencji ze strony mediów. Nawiasem mówiąc - kiedyś instastory z facetami, serduszkami byłyby komentowane w każdym portalu, a teraz mimo, że było ich kilka nikt nawet o tym nie napisał, nawet Jastrząb.
"I remember" było już spalone przy preselekcjach, gdzie jurorzy wypowiadali się średnio o jakości piosenki, a ci co slyszeli "puszczali oko", że tekst jest związany również z tematami "energii i światła". Złe szepty zakłóciły planowaną premierę 8P

:edi: wciaż, mimo wszystko, z potencjałem - kolejne lekcje odrobi... i czekamy :edi:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 945
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: I Remember

Post autor: ediva »

lena7 pisze: 06 maja 2024, 22:45 Zaczynam myslec, ze ona stala sie po prostu strasznym leniem i odrzuca wszystkie propozycje, w tym artystyczne propozycje wspolpracy od kompozytorow i tekciarzy. Tylko urlopy i relaks na plazach sa sensem jej obecnego zycia.
Oczywiście, nikt nie będzie się promować na jej nazwisku, po co jej kompozytorzy i tekściarze. Edyta wyliczyła ile piosenek dała publiczności przez te 30 lat - sama jest pod wrażeniem swojej pracy :edi:
Teraz czas na emeryturę w Tajlandii. Raz na parę lat może nagra jakąś mantrę na Akademię Przebudzenia i wystarczy. Kilka lat temu wypowiedziała znamienne słowa: "Płyta jak będzie to będzie, a jak nie to nie."
Więc nie będzie.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5039
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: I Remember

Post autor: addar »

Dziś świętowanie dotyku . Jak gdyby nigdy nic. Chyba jednak forget
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 653
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: I Remember

Post autor: lena7 »

To ze 'I remember' sie juz nie ukaze to pewne - urazona duma. Zapewne krytyka utworu w branzy nie pozwolila jej by zaryzykowala tez krytyke od fanow po publikacji tej piosenki. Tu sprawa wydaje sie oczywista. Byl falstart i piosenka jest spalona. Dziwi mnie tylko jak bardzo ma zaklocone juz te swoje slynne ''czujki'', ze myslala, ze to az tak dobra piosenka, ze spodziewala sie pokonac Steczkowska, ktorej przeciez wtedy przyklaskiwala prawie cala Polska po sylwestrowym show. Pewnie megalomania sie uruchomila i ego przyslonilo realia. Zdarza sie kazdemu.

Bardziej ciekawi mnie kto jest winny nieukazania sie zapowiadanego wczesniej 'Echa'.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5039
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: I Remember

Post autor: addar »

Echo może byc polską wersją i remember. pamietam i echo przeszłosci. Można połączyć w jedno lirycznie.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5039
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: I Remember

Post autor: addar »

edka dała preview na insta. brzmi ciekawie.. soon xd
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1127
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: I Remember

Post autor: Pawel »

Fragment jest tak krótki, że ciężko stwierdzić cokolwiek, ale miło, że pamięta co obiecała :D
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1692
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: I Remember

Post autor: Steffie »

W końcu słyszymy parę dzięków And I remember why oh why :D
Mnie się podoba te kilka sekund. To może być nawet niezłe. <3
https://www.instagram.com/reel/C6zH-i1K ... J3ejk4Ng==
Może to i lepiej, że to nie skończyło na Eurowizji. :edi:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: I Remember

Post autor: max28 »

A jednak :edi: To czekamy...
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 945
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: I Remember

Post autor: ediva »

Edyta powinna była to już na początku roku promować, idealne na zimowe wieczory, wspomnienia, rzewne łzy... Teraz przydałby energetyczny singiel na lato. Jednak :edi: jest istotą poza czasem i przestrzenią 😩 Dobrze, to teraz czekamy do września na kolejny fragment :edi:
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: I Remember

Post autor: duke »

Po fragmencie słychać ze chyba mastering w końcu nie od Aikena z garażu … 🙏🏻
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1626
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: I Remember

Post autor: rav33 »

duke pisze: 11 maja 2024, 13:19 Po fragmencie słychać ze chyba mastering w końcu nie od Aikena z garażu … 🙏🏻
Jestem zainteresowany. Ciekawe, co to bedzie. raczej skłaniałbym się do "Too late"...
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 653
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: I Remember

Post autor: lena7 »

Na Insta mowi, ze wrocila spozniona z Dubaju dopiero przed majowka i stad spoznienie w wydaniu singla, a przeciez Dubaj zdarzyl sie wczesniej - przed koncertem Disney'a, po ktorym znow gdzies wyleciala. Czy tylko ja mam wrazenie, ze z wiekiem staje sie coraz wieksza bajkopisarka :?
Chyba wzorem Kurskiego uwaza, ze ciemny lud wszystko lyknie.
I oczywiscie nie mogla sobie odpuscic wytkniecia promowania satanizmu na Eurowizji - po raz kolejny nie wsluchala sie w tekst piosenki i przeslanie, ze milosc zawsze pokona zlo. Wszedzie widzi ciemne moce, ale w swoich klamstewkach juz absolutnie nie - prawdomowny aniolek :edi:
ODPOWIEDZ