Cieple slowo dla Edyty

...a może jednak przeczyta?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Cieple slowo dla Edyty

Post autor: B@r »

Zainspirowana postem Toma stworzylam ten watek dla tych wszystkich, ktorzy po wywiadzie w Uwadze chca Edycie przekazac kilka cieplych slow.

Edyto - to cos niewyobrazalnego. Wspolczuje i jest mi ogromnie zal, ze cos takiego Cie spotkalo, nigdy nie powinno bylo... Nie bylam zwolenniczka tego wywiadu gdy o nim sie dowiedzialam, ale mam nadzieje, ze pomoze Ci wewnetrznie i nie przysporzy wiecej cierpien. Gratuluje wspanialego meza, Darek jest nieocenionym wsparciem. Zyjcie dalej szczesliwi, i niech te wydarzenia pozostana tam gdzie naleza - do przeszlosci. Badz silna jak zawsze i niech muzyka razem z ukochanymi bedzie Twym zyciem i ukojeniem.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Monika23 »

Wierze, ze teraz juz wszystko bedzie dobrze !! Jestem z Toba myslami i sercem !
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: kinga »

Edytko... nie potrafię sobie wyobrazić, co musisz teraz czuć... To straszne :( Wiedz, że jestem z Tobą calym sercem. Podziwiam Twoją odwagę i jeszcze bardziej Cię teraz szanuję. Jesteś niesamowita. Mam nadzieję, że Twój koszmar się nareszcie skończył. Glęboko wierzę, że sprawca Twojego bólu i upokorzenia dostanie za swoje. Kocham Cię bardzo i przytulam najmocniej jak umiem. Trzymaj się, Kochana...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Marrcino »

Edyto!! Współczuje i jest mi przykro!! Trzymaj sie!! To co nie zabija dziś Cie doda jutro sił....
Jonny
Sit down
Sit down
Posty: 81
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:54
Lokalizacja: Braunschweig, GER
Kontakt:

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Jonny »

Dear Edyta,

english is not my native language, so maybe I'm not able to communicate my feelings, but I try my best. There are so many things I could say, but I will skimp. I keep you in my heart and in my mind.

There is nothing to be afraid.
And there is nothing to be ashamed.

'Cause the good will win.
'Cause you have all your beloved people around you,
above all your Darek, your Allan and your Fans.
'Cause you're a powerful woman.
'Cause you bring people joy, and this fact should bring you also joy.
'Cause the sun rise every day. And every sunrise brings a new day.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kasia »

Edytko, trzemaj się mocno. Jesteśmy z Tobą.



Nie wiem co jeszcze powiedzieć...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: ANETA »

Mój najdroższy Skarbie

Siostrzyczko

Zawsze całym sercem będę z Tobą, ogromnie współczuje bólu który przeszłas wtedy i zaznajesz go stale od ludzi. Wiedz jednak ze są na tym swiecie i tacy ludzie którzy by poświęcili dla Ciebie WSZYSTKO. Masz dozgonne wsparcie nie tylko w mężu czy mamie, masz je równiez w nas - we mnie.
Twój głos odmienił moje życie, Bóg jest cudowny ze zsyła takich ludzi jak Ty by swoją obecnością, śpiewem dawac tyle radości innym.

Zawsze bedziesz mi jedną z najbliższych osób na świecie

Kocham

A.
Ela Gołaszewska
Make it happen
Make it happen
Posty: 163
Rejestracja: 11 kwie 2005, 15:28
Ulubiony album: ''EKG''
Ulubiona piosenka: ''Dziękuje Ci''
Lokalizacja: Łódż

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Ela Gołaszewska »

Edytko nie wiem co powiedziec Tobie wiem napewno wspołczuje Ci trzymaj sie!''Co Nas nie zabije to Nas wzmocni!''Wierze w ciebie bo masz silny charakter i masz Darka i synka ktorzy bardzo Cie kochaja!Buziaki Edytko!
scarlet
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: scarlet »

Byłam sercem z Tobą od samego początku i nadal jestem. Nic tego nie zmieni kochana Edytko
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: monia80 »

Kochana Edytko-straszliwe ciezko bylo sie o tym wszystkim dowiedziec i to przyjac wkoncu.
W piatek zadzwonilam do mamy chcialam sie tylko dowiedziec tak czy nie.Bol totalnie przeszyl serducho moje jak dowiedzilam sie ,ze osoba ktora tak okrutnie kocham tak zostala skrzywdzona-niedopisania jest jak szamotalam sie sama ze soba jak odrzucalm mysl jak ciezko bylo to przyjac wkoncu.
"Odchorwalam" sobote cala -bylam sama w parku zostawilam wszystko musiam to sobie poukladac zabralam sobie plytke EG i bylas tylko Ty i Bog i moje okrutne skargi do Niego dlaczego i dlaczego :( Strasznie sie szamotalam z myslami odrzucalam to nie moglam tego przyjac.
Do uwagi podchodzilam 3 razy za pierwszym razme nie moglam wyszlam z kafejki beczalm -dopiero za 3 razem doszlam do konca.
Edytko pokochalm Cie jeszcze bardziej ,bo poznalm Cie jakby jeszcze glebiej cala.
Teraz juz tylko musi byc lepij pocieszajace jest to ,ze wkoncu moglas wyrzucic to z sibie,ze wkoncu masz to przeszlosc za soba.Masz przecudownego meza wpelni na to zasluzylas.Cudownie jest patrzec jak milosc potrafi naprawde zwyciezyc wszystko jak sie razme w tym wszystkim wspieracie.
Przecudowna swiadomosc jest tego ,ze wkoncu jestes szczesliwa i bezpieczna ,bo masz Darka przy sobie, ktory tak bardzo bardzo Cie kocha-to daje wspaniala swiadomosc tego ,ze jestes bezpieczna .
Dziekuje wam za to ,ze dajcie mi wiare w to ,ze mozna jeszcze stworzyc wspaniala rodzine ,ze mozna sie tak wspierac ,ze nie wolno sie poddawac chocby juz krzyz zycia totalnie do ziemi przygniatal-dajecie mi wiare w to ,ze od dna tez mozna sie odbic.Tylko najwazniejsza jest milosc i ona pokona kazde zlo.
cudowna sile czerpie od Was .Dziekuje Wam za to wiare i sile.
Ja zawsze z serduszkiem do Was na dloni,bo kocham Was okropnie-Badzcie szczesliwi!!!
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Wiolinka »

Droga Edyto i Darku!

Moge jedynie dolaczyc do grona osob, ktore sa po Waszej stronie! Nieszczescie jakie Was spotkalo w ogole nie powinno miec miejsca! Tak ciezko jest czasem uwierzyc, ze to wlasnie ludzie ludziom gotuja tak okrutny los! Dobro jest dobrem, zlo zlem! Wierze, ze dobro pokona zlo, to zlo, ktore czasami spotyka Ciebie i Twoja rodzine! Wierze, ze odnajdziesz w sobie sile, by sie podniesc i isc dalej! Masz wspaniala rodzine, meza i muzyke...ktora przeciez byla i jest tym malym, alternatywnym swiatem, ktory przynosi ukojenie! Kochajcie i badzcie kochani!
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Adi »

Rownież i ja dąlaczam sie do tego grona. Kochani co bylo i juz nie jest nie wpisuje sie w rejestr Chciałbym wam życzyć dużo energii i przekazać Wam moją, ale niestety ja również jej potrzebuje bo od kilku tygodni stoje nad przepaścią, ale przesylam wam gorące buziaki XXX
Awatar użytkownika
Misiaczka :)
Hope for us
Hope for us
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwie 2006, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Misiaczka :) »

Kosz.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2008, 16:17 przez Misiaczka :), łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: ANETA »

Edytko, pozwól mi w Ciebie wierzyc tak jak robiłam to od 1995 r. Jesteś wielka, pokaż to swiatu, nie chowaj tego co masz w sobie najlepsze, tego co w Tobie pokochalismy. Daj szanse sobie i nam. Nagrywaj i dawaj siebie światu.

Czesto sie buntuje bo jestem tylko człowiekiem i czekanie na płyte mnie chwilami drażni. Prosze, niczego już nie obiecuj, nie podawaj dat bo płyta miała byc juz we wrzesniu tamtego roku, wiec jesli nie jestes czegos pewna to tego nie mów bo zasiewasz w nas ziarno nadzieji a potem znowu kazesz latami na siebie czekać. Mimo to zawsze bede przy Tobie, masz mnie po swojej stronie, zawsze :-) Kocham :)
Wiolka
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2006, 21:04
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: to nie ja bylam ewa
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Wiolka »

Droga Edytko masz najpiekniejszy glos ze wszystkich wokalistow w polsce...I mysle ze nie tylko w polsce mozesz spelnic sie ale napewno dolaczysz do grona swiatowych osob
ODPOWIEDZ