Swieta, Swieta - koncert

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Robik »

Ślicznie Edyta wyglądała. Piosenka jak dla mnie miała gorszą aranżację niż ta z 1995 roku. No i szkoda, że z playback'u :beczy:
bluenote7
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2006, 10:10
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: miles&miles away
Lokalizacja: Kraków

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: bluenote7 »

koncert śliczny!najbardziej podobala mi sie wypowiedz Edytki o Alanku "...mamo, tato komputer kupić " slodkie :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Piter »

Kochani Admini - ponieważ mój "rzygowy" post bardzo niektórych uwiera, proponuję go usunąć w cholerę, wykasować, zapomnieć, powrócić do ciepłej świątecznej atmosfery.
Nie bardzo rozumiem, czemu niektórzy aż tyle uwagi poświęcają mojej osobie - snując interesujące, skądinąd trafne (tak Aguss, jestem zakompleksiony!), psychoanalizy. Może nie rozumiem dlatego, że ja raczej tolerancyjny jestem i nie przeszkadza mi przesłodzona, czasami fanatyczna wręcz, retoryka u innych. Nie przeszkadzają mi nawet sami fanatyczni fani - o ile nie czepiają się mnie. Bo przecież, wszyscy muszą myśleć tak samo, wszystkim się musi podobać. A jak im się nie podoba - od jakiegos czasu tylko i wyłącznie narzekają, to znaczy, że są malkontentami. Prawda, Madziorku? Swoją drogą, czy wszyscy muszą być tacy jak Ty - dostrzegać zawsze jakieś plusy? Nie może być tu sobie pewna grupa malkontentów, której Twój optymizm nie uwiera? Mnie, przykładowo, to w Tobie (zresztą nie tylko to) bardzo imponuje. W każdym razie, jak już zrzędzę, to nie ma w tym winy Edyty. A skąd, bo wszyscy, jak wiadomo, powinni dostrzegać także pozytywy. Tylko co, jeśli tych pozytywów nie widać? Doszukiwać się ich na siłę, zeby tworzyć "post równowagi" - do którego nikt się nie przyczepi?
Aha, no i ta wstrętna retoryka śmietnikowa. Rzyganie, słodycz, prowadząca do rzygania - straszna rzecz. Proponuję założyć ten filtr, o którym wspominał DS. Wyłapywać brzydkie posty i wyrzucać. Proszę bardzo. Ten mój też możecie wyrzucić - nawet wszystkie. Naprawdę, to nie sarkazm. To chyba nawet lepsze wyjście niż późniejsza mega mądra dyskusja na mój temat, jakieś finezyjne aluzje - stawające mi ością w gardle, krztuszące, w konsekwencji wymiotne. Wiesz Kamil, ja to chyba bym już wolał, żebyś mi przywalił z bejsbola niż kłuł szpileczką pod stołem. Przynajmniej bym wiedział, że coś jest na rzeczy. A tak to nie wiem, czy sobie tylko bezwiednie ręką merdasz, czy celowo mnie dźgasz?
Dlatego, admini. Jak coś - kasujcie. Najwyżej zarzucę fochem, obrażę się i pójdę sobie. Forum odetchnie, jakoś tak pogodniej i milej się zrobi i już - będzie git. Zresztą ponoć jestem z wrogiego obozu Kayaxu - bo mi się koncert podobał, i dokonałem niekorzystnego dla Edyty porównania jej z Kayah.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: B@r »

Piter pisze:Najwyżej zarzucę fochem, obrażę się i pójdę sobie
Tak.Załozysz kolejny temat pożegnalny,wyrazisz swoje rozżalenie po czym wrocisz po kilku dniach twierdząc,że Piter taki jest i do Pitera trzeba sie przyzwyczaić.Ano widac nie każdy może.Czy tacy ludzie wykraczają poza obreb Twojej tolerancji?
Poraz ostatni już napiszę,ze nie chodzi o to czy Ci się cos nie podoba czy podoba.
Ocieranie się o Twoje rzygi w Boże Narodzenie w obrebie mojej tolerancji się nie zmieściło.No i tyle.Jako ze sama idealna nie jestem to skonczę ze swojej strony tą dyskusję.Pozdr.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Piter »

Właściwie masz rację. Cofam to, co napisałem powyżej. A tamten post - najlepiej wykasować.
Przepraszam.
Koniec tematu.
Nex
Make it happen
Make it happen
Posty: 187
Rejestracja: 08 kwie 2006, 11:26
Ulubiony album: KaŻdy jaki jest
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Nex »

Ludziska!!! Dajcie spokój Piterowi! Przecież to forum, gdzie każdy może wyrazić opinię. Nie podobało mu się - ma do tego prawo. Przecież nie będzie udawał że było inaczej. W ten sposób robiłby z siebie hipokrytę. Jedyne co mu można zarzucić to te wymiociny :P chociaż od słodkiego w dużych ilościach też mi się robi niedobrze :P
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: kinga »

Chyba powinnam zareagować... Powinnam? Jako że nie jestem w tym sporze obiektywna, gdyż zwykle (zawsze?) staję murem za Edytą i post Pitera również mnie zniesmaczyl, ale jednak pelnię funkcję admina, który ma być obiektywny, powiem tylko, że BARDZO PROSZĘ o zakończenie tej dyskusji, która toczy się tu od kilku postów i powrót do wlaściwego tematu, czyli występu Edyty w koncercie "Święta Święta".
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Robert »

ja tez ostatnio ciagle narzeakm i nic mi sie nie podoba.... chyba zaloze topic dla takich jak ja i Piter :P
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Titter »

Dopiero dzis obejrzalam ten wystep. Ta wersja Pada Snieg podoba mi sie bardziej niz ta z Krzyskiem. Przypadla mi do gustu. Jesli chodzi o wyglad to.. juz kiedys pisalam, ze ta suknia mi sie nie podoba. Siatka na glowie? totalnie nieporozumienie!
Niemniej jednak wystep uwazam za udany :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Michael »

Titter pisze:Siatka na glowie? totalnie nieporozumienie!
Ciesz się, że to tylko siatka, a nie kask ;) :P
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Bob »

Występ Edyty to chyba jedyny jaśniejszy punkt w ciagu ostatniego tygodnia. Wasze narzekania sa po prostu wg mnie niedorzeczne i błache
Ostatnio zmieniony 17 lis 2007, 9:58 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Pawel »

Podobał mi się ten występ, nawet ta sukienka, nawet siatka, nie wazne ze playback, ale te buty... :wink2:
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Alita »

dziś o 12.55 na TVP1 była powtórka koncertu "Święta, Święta" 1 i 2 cz.
Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Schooffik »

A ja mam taką mała prośbę... Mógłby mi ktoś podać listę z kolejnością, ale to niekoniecznie, artystów, którzy wystąpili na tym koncercie?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: B@r »

Nie wiem, czy wymienię wszystkich i w dobrej kolejności ale tyle ile pamiętam to wymienię. Big Stars, Kuba Molęda(w parze z jakąś dziewczyną), Kuba Badach, PIN, Steczkowska,Maryla Rodowicz, Miecz Szcześniak, Edyta, Kiliański,Cugowski i Cerekwicka(według mnie najlepsze wykonanie), Krzysiek Zalewski i ten drugi z Idola(nie pamięta jak sie nazywa) a na końcu super zaśpiewał zespól Button Huckers. Mogłem o kimś zapomnieć :oops:
ODPOWIEDZ