Tylko nas dwoje

Just The Two Of Us

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5909
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Kopaneek »

weroniuka pisze:Moja mama twierdzi, że ten program jest gorszy od JOŚ. Ja też tak myślę, ale mój głos się nie liczy z wiadomych względów.
I ja tak sądzę. 8) W JOŚ było lepsze "towarzystwo" mimo obecności Ibisza. :lol:

Chociaż może nawet już lepszy irytujący do granic możliwości Ibisz niż bezbarwny Kałamaga.

Po dzisiejszym programie jeszcze lepiej widać, jak barwną i bogatą osobowość ma Edyta.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 22:44 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: weroniuka »

Kopaneek pisze:Rozumiem, że Doda jest bananem, na którym posadziła Edytę. :lol:
:lol3: Też tak to rozumiem. Nie ma innej możliwości.

[ Dodano: 13-03-2010, 22:40 ]
Kopaneek pisze:
I ja tak sądzę. 8) W JOŚ było lepsze "towarzystwo" mimo obecności Ibisza. :lol:

Chociaż może nawet już lepszy irytujący do granic możliwości Ibisz niż bezbarwny Kałamaga.
Otóż to!
Jury w JOŚ było lepsze. Tutaj to żenada. Zostawiłabym tylko Santor.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 0:28 przez weroniuka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Martu$ia »

nie ma co kolejna słaba produkcja polsatu, bez większego polotu... Spiewający mistrzowie tez nie zachwycali o amatorach sie wypowiadać nie bede. Doda i jej zachowanie poniżej przeciętnej :wink2: Słodka Cichopek to już norma... szkoda tylko ze Maryjusz dał sie w to wciągnąć. Karolak phi wielki mi znawca, zapewne bedą sie z Dodą trzymać razem (wiadomo w kupie siła) banan z "Edytą" na głowie Dody -> powiało żenadą
program nie dla mnie :P
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: joannaee »

Program żałosny. To jak Doda sama się kompromituje pozostawię bez komentarza. Strasznie nieudany program. JAk oni śpiewają było 10000000000000000000000 razy lepsze. Przede wszystkim ze względu na jury. W tym z TND nikt tak na prawde nie zna się na muzyce. No może poza p. Irena Santor, która się zna ale jest za dobra żeby komus pocisnąć i gada bzdury że wszystko jest pięknie. Co do praowadzących to już wolę Mariusz aniz Ibisza ale Cichopek jest straszna( przesłodzona i sztuczna) i każdy przy niej głupieje. Ten program jest definitywną porażką.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5044
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: addar »

frąckowiak- mega shock, bardzo dobry głos, to prawda szkoda że nigdy nie miała okazji go w pełni pokazać . Jedynie ona, ostrowska i wójcicki zasługują na miano nauczycieli śpiewu , reszta sama powinna się podszkolić. jak większość uważam program za porażkę .Mutant JOŚ-a i TzG, z tego nie mogło wyjść nic ciekawego. Edyta próbowała zakopać topór wojenny , doda wykopała go ponownie. Szkoda już mi tej paulli , nigdy już nie uwolni się od edyty :lol3: :lol3: jej mina w trakcie komentarza dody bezcenna,przynajmniej dziewczyna dostała chyba najzdolniejszego ucznia
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2873
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Wojtuś »

Dla mnie ten program to też nic specjalnego chociaż cieszę się, że prowadzi go Kałamaga a nie Krzysiu Wszędobylski. Co prawda w pierwszym odcinku Mariusz jeszcze się za bardzo nie rozkręcił ale wierzę, że jeszcze pokaże na co go stać. Jury oczywiście do niczego.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: autech »

Oglądłam tylko tyle co na TVN były reklamy :) Powiem jedno stylisci nieźle sie powyżywali na uczestnikach. Współuczuje Cerekwickiej za to co jej zrobili :) widziałam w całosci występ Paulli i Partyki i był naprawde fajny :) no i ostatni duet mnie powalił Ostrowska i Kupicha-chociaż nigdy wczesniej nie sadziłam zę napisze o Piotrku ze mi sie podobała,az tu... Fajnie wypadli-Pani Małgosia to wulkan energi-troche szkoda ze sie marnuje w takim programiku :)
Prowadzacy to masakra....

Generalnie lipne bardzo-ale nie dlatego ze Doda tam jest-jakby była Edyta to samo bym napisała. Dla wiekszosci widze ten program to badziew bo jest Doda,a jakby była Edyta to byłby super... Nie to badziew niezależnie kto tam siedzi-przykre ze telewizja serwuje cos takiego,ma widza za debila-który zadowoli sie takim byle czym.

Takii JOŚ z innym tytułem i bez Ibisza..... Szkoda ze Polstat nie potrafi wymysleć czegoś orginalnego....
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Kamille.g »

Kiiiiicz z tego programu 8P Już wolałam Joś niż to coś.
Byłam pewna że "doda" coś powie na temat Edyty.I ten banan z tą marionetką , po prostu żal z niej.
Dobrze że Edyta tam nie wystąpiła,szczerze to mówię.
Niektóre duety mogłyby się wcale nie pokazywać a niektóre spoko.
Te jury do bani , "blondyna" jak zawsze robiła to co chciała i mówiła.
Mam nadzieję że nie będzie kolejnych edycji tego żenującego SHOW. :P :P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Michael »

Denny jest ten program. Chyba nawet w Klanie mają więcej akcji 8P.
Z dwojga złego (K. Ibisz, M. Kałamaga) chyba wolę Krzysia Ibisza :P. K. Cichopek - wciąż się zastanawiam, co ta kobieta robi w telewizji :hmmm:. Pierwsza, lepsza dziewczyna zaczepiona na ulicy, poprowadziłaby show z większą spontanicznością.
Żarcik Dody z Barbie - żenua :?. Co innego, gdyby zrobiła pacynkę na wzór Edyty - mogłoby być zabawnie :). Nie wysiliła się z tą lalką na bananie.
Podsumowując - cieszę się niezmiernie, że Edyta nie bierze udziału w tym programie.
Jak niektórzy trafnie stwierdzili - produkcja jest gorsza niż JOŚ. :lol:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5909
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Kopaneek »

"Banan Dody" dla tych, którzy nie widzieli... 8P

http://muzyka.onet.pl/143203,0,0,fotonews_detail.html
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: rafal22 »

Uważam, że jakby w jurry była Edyta, Ela i Rudi oraz Santor to wtedy wyglądałoby to inaczej !

Co tam robi Doda i Karolak ???? Czemu Polsat chciał zmienić Jurry ???? Sami sobie strzelili gola !!! Doda już nic nowego nie pokazuje tym swoim błaznowaniem, jest skończona !

Program oglądałem może 5 minut, klapa ! A dla Edyty BRAVA !!! że miała tyle sieły aby olać Dode i tą kase - tylko wyszło jej to na dobre.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: weroniuka »

autech pisze:Dla wiekszosci widze ten program to badziew bo jest Doda,a jakby była Edyta to byłby super...
Nie, nie chodzi o to. Doda mogłaby być, gdyby w jury zasiadał jeszcze ktoś kompetentny i na poziomie. Wtedy jej ordynarność tak by nie raziła. Ale że obok niej zasiadł Karolak, to poziom spadł podwójnie. Poza tym w JOŚ były osoby, które prezentowały nieco wyższy poziom wokalny, a tutaj to dla mnie porażka. W JOŚ nie było też chamstwa, widać było, że wszyscy się lubią i są dla siebie uprzejmi. W "Tylko nas dwoje" tego nie widzę. Jak wspomniałam, szkoda mi Santor, bo musi być świadkiem zachowań kolegów z jury, a wiem, że to dla starszych osób trudne. :wink: Dziwne, że nikt z jury nie udziela rad uczestnikom i nie mówi, co konkretnie w występie było złe.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: autech »

Jejku ale jakby dali niwwiem Prońko zamiast Dosi czy Cygana zamiasta Karolaka to program nie miałby takiej ogladalnosci. Polstatowi tylko o słupki oglądalnosci chodzi i tyle -dla niech im bardziej ktoś kontrowersyjny tym lepiej-nieważne ze madry czy głupi . A ogladalnosc zapewne były bo dziewczynkki z podstawówek ładnie przed TV pewnie zasiadły swoja królową ogladać :) Tam nawet nieważne są te pary,jak kto śpiewa ważne ze jest taka Doda która przyciaga widza i tyle.... a dlaczego Polsat chciał jeszcze Edyte??? na pewno nie dlatego by mądrze i rzeczowo ktoś oceniał-tylko liczyli na potyczki słowne Edyty i Dosi-przez co ogladalnosć by jeszcze wzrosła.
Dla mnie tego typu programy sa zenujace,podobnie jak JOŚ czy inne.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: loveedyta »

loveedyta pisze:Paulina Partyka
Chris chyba Ci się pomyliło :P :wink2:
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: dominik »

autech pisze:Dla wiekszosci widze ten program to badziew bo jest Doda,a jakby była Edyta to byłby super
To zależy, kogo uważasz za "większość". 8)
Jakby była Edyta, to (dla mnie) byłaby to "Edyta wśród badziewiu", a nie "super program".
ODPOWIEDZ