EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: B@r »

mancia pisze:
homerowa pisze:myślę jednak że na polską płytę nie mamy co liczyć. Przynajmniej zapowiadany singiel nie jest ani po polsku ani po angielski :grin:

Uu bardzo interesujące , albo nas podpuszczasz albooooooo tylko wzniecasz ciekawość, mhhhhhhhhhhhhhhhh 8)


A ha
P.S.
Jeżeli to prawda to mam nadzije że w przystępnym języku :mrgreen:
Jak to będzie ruski albo niemiecki to ... :? :|
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Virtual Tom »

Ja chcę czeski :D

Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: homerowa »

oj zgadujcie zgadujcie ale na razie daleko :D

[ Dodano: 2005-03-05, 22:40 ]
Uu bardzo interesujące , albo nas podpuszczasz albooooooo tylko wzniecasz ciekawość, mhhhhhhhhhhhhhhhh
nie podpuszczam, obejrzyjcie Kubę Wojewódzkiego to się przekonacie
Nic więcej nie powiem :P
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Robert »

zapewne bedzie to hiszpanski albo francuski. no, chyba ze jezyk plemion koczowniczych zamieszkujacych polnocna czesc ugandy :P

mam tylko nadzieje ze edyta po prostu przerwe wykorzystala na nauke nowego jezyka a nie bedzie sie wydurniac. bo jakbym ja uslyszal po niemiecku i niedajboze spiewalaby z mocnym polskim akcentem to bym sie chyba odkochal.

[ Dodano: 2005-03-05, 22:57 ]
Jak to będzie ruski albo niemiecki to ...
masz cos ?:P moje 2 ulubione jezyki z obu mature zdaje :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: B@r »

Z jednej strony chcialabym, by Edyta nagrala miedzynarodcowa plyte, bo wydaje mi sie, ze w PL jest juz spalona. Z drugiej moglaby nagrac wpanialy utwor z rewelacyjnym tekstem i z powrotem zjednac sobie czesc Polakow. O ile jej na tym zalezy. Ale wolalabym ja widziec na arenie miedzynarodowej, za dlugo na to pracowala, by jej kolo nosa przeszlo.

Ale i tak najbardziej mi zalezy na tym, zeby plyty byly, i to ukazywaly sie czesto.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

ja wcale nie uważam aby w Polsce była spalona. na fanów zawsze może liczyć, co jest oczywiste. ale nie wyobrażam sobie aby ktoś nie kupił płyty która mu się podoba tylko ze względu na "afery". sceptyczna jestem natomiast do międzynarodówki. skoro 2 razy się nie udało to nie wiem czy kolejne razy się udadzą. konkurencja tam nie śpi i dzień w dzień rodzi się nowa, co prawda 90% tej konkurencji to zwykle beztalencia które tylko wyglądają, albo chociaż przeciętniacy, ale to zawsze konkurencja. szkoda mi tego bo lubię Edyty piosenki w englishu, szczególnie z Edyta Gorniak. z polskiej płyty też bym się ucieszyła. ale teraz już nie wiem hehe straszycie hiszpańskim, francuskim... teraz jeszcze gorzej mi przyjdzie przeżycie tego całego niestety tygodnia do Wojewódzkiego.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Bob »

Zawsze chciałem usłyszec Edytę po hiszpańsku lub portugalsku... :?: Polską płytę powinna sobie odpuścić , z racji wymienionych powyżej powodów. Chyba, że ruszyła by ogromna machina promocyjna z kilkoma swietnymi klipami i serią koncertów na europejskim poziomie sponsorowanych przez jakąś stację radiową lub innego giganta....
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Alka »

Ja tez jak wiekszosc z Was zastanawiam sie jaka bedzie nowa plyta Edyty, chcialabym by byla po polsku lub po angielsku, ale wydaje mi sie, ze jesli ktos nie wezmie sie porzadnie za promocje Edyty to bedzie to taki sam niewypal jak Perla bez wzgledu na to jak swietna bedzie to plyta. Jesli chodzi o styl to nie chcialabym by za bardzo sie zmienil, bo przyzywczailam sie do takiej Edyty jaka znamy z poprzednich plyt, no czas pokaze co bedzie i kto zajmie sie produkcja i promocja. Wedlug mnie i chyba nie tylko mnie do tej pory Edyta nie miala wsrod swoich wspolpracownikow takich ludzi, ktorzy byliby w stanie Ja wypromowac na skale swiatowa, moze teraz...
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: mancia »

A ja trochę się obawiam, kurdę takie kombinowanie ,żeby nie wyszło kombinowanie jak koń pod górę.

Stawiam na hiszpański lub francuski,ale kto tego będzie słuchał,myślę o trochę szerszej publiczności niż "forumowicze"
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: kinga »

I szkoda trochę, bo ja nic nie rozumiem w innym języku niż polski i angielski, a chcialabym wiedzieć o czym Edi śpiewa, bo zazwyczaj ma bardzo piękne teksty, więc mam nadzieję, że tylko ta jedna piosenka będzie w innym języku...
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2757
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: pijej1 »

mam nadzieję ze Edytce uda się powrót w wielkim stylu. pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: ANETA »

Myślę, że Edyta nas zaskoczy tym singlem i nową płytą. Może co po hiszpańsku...sporo ludzi na świecie mówi w tym języku z resztą ludzie lubią hiszpańskie rytmy ;)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Robik »

Myślę, że piosenka będzie w języku hiszpańskim :gitara: . Edyta jeszcze przed premierą "Invisible" mówiła, że na płycie pojawią się 2 piosenki w tym języku. Czyżby spóźniona obietnica :?: Hm... czas pokarze.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: monia80 »

moze w jezyku romskim wkoncu nasza Edzia to polcyganeczka :D
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: dorota »

ostatnio francuski jest na topie (mandaryna może a edzia nie?) ale bardziej prawdopodobne,ze jednak hiszpański :wink:
ja tam wole po engliszu :D
ODPOWIEDZ