Consequences - nowy singiel

Czwarty singiel promujący płytę "My"

Wiadomości na temat Edyty.

Podoba Ci się ten wybór Edyty na singla?

Tak
114
68%
Nie
53
32%
 
Liczba głosów: 167

adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: adiX »

Ja już nie kocham Consequences ;( Chyba mi się przejadło :D
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: Phealer33 »

Edyta powiedziała, że ta piosenka będzie singlem na lato, bo Fani bardzo ją o to prosili przez FB i w innych okolicznościach :P
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: Fan25 »

adiX pisze:Ja już nie kocham Consequences Chyba mi się przejadło
Ja bardzo lubię, ale myślałem o innym utworze jako kolejnym singlu.
cyprian19
Make it happen
Make it happen
Posty: 198
Rejestracja: 13 mar 2011, 18:46
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: cyprian19 »

W końcu! Już od dawna pisałem, że "CQ" powinno być singlem na lato. Teraz pytanie - Edyta zdecyduje się jutro zaśpiewać "NZ", gdyż jest to obecnie "promowany" (;P) singiel czy zdecyduje się już promować "CQ". Osobiście chciałbym, aby zaśpiewała "NZ" bo nie mieliśmy szansy posłuchać go live. Na TOPtrendach natomiast może już skakać do woli w rytm "CQ".
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: DAAMI »

O jeny ! - wspaniała wiadomość !!!!

Edyta dziękuję Ci za to !!!

Jak już wspominałem Consequences jest moją ulubioną piosenką z płyty MY więc tym bardziej jestem zadowolony z tej decyzji :ojeju: :jeest:

Dzięki tej wiadomości wybaczyłem Ci brak teledysku do Nie Zapomnij. :D

Teraz piosenka Edyty będzie królowała na parkietach. :D

Ja już uprzedzam, że na ten kawałek głosować będę codziennie!

Moje marzenie się spełniło - super <3 :jeest: :jol:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1127
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: Pawel »

SUPER, TYLKO BŁAGAM, RÓWNOCZEŚNIE Z TELEDYSKIEM !!!
Awatar użytkownika
stoare22
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 05 lut 2012, 1:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: stoare22 »

najlepszy wywiad dla NAJGORSZEEEGO dziennikarza... :/

CQ singlem na lato. SUPER !! :-)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: ANETA »

Dla mnie ,,Nie zapomnij" miało większy potencjał bo przede wszystkim szybko wpada w ucho, jest po polsku i łączy dwa fronty: starych i młodych fanów. ,,CQ" jest raczej tylko dla młodych. Fani ,,To nie ja" nie wpadną raptem w ten disco klimat.
Znając Edytę to nie wróci do tego teledysku. Dla niej nawet Euro jest przeszkodą... zaledwie kilka meczy, no ale każda wymówka jest dobra. Steczkowska wydała płytę, koncertuje i nic nie staje jej na przeszkodzie :klaszcze2:

Dobrze, że wybór padł na ,,CQ" bo to ostatni z wybranych już utworów, który ma potencjał hitowy.

Oby tym razem nie trwało to miesiącami bo po wakacjach ten utwór nie będzie miał najmniejszych szans.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1626
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: rav33 »

jeśli Edyta będzie tak promować Consequences jak NZ, to nie ma się z czego cieszyć!
Znów nikt nie zauważy tej piosenki! :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: Meg »

Na ten czas letni idealny singiel.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: Michael »

Szczerze mówiąc, wolałbym zobaczyć teledysk do Let's Save The World, którą uważam za najmocniejsze ogniwo na albumie.
Z drugiej zaś strony zdaję sobie sprawę z tego, że Consequences to ostatnia deska ratunku dla "My", jeśli chodzi o podniesienie sprzedaży płyty. Ten utwór może się spodobać szerszej publiczności, a nawet stać się przebojem pod dwoma warunkami:
1) w dniu premiery singla odbędzie się również premiera teledysku
2) premiera odbędzie się po Euro 2012 lub teraz, zanim usłyszymy pierwszy gwizdek ze stadionów

Zakładając, że Edyta nie sypnie kasą stacjom radiowym by grały Consequences oraz, że stacje mogą kręcić nosem również ze względu na stylistykę utworu, teledysk to sprawa priorytetowa, a nie miły dodatek, gdyż utwór będzie się prawdopodobnie promował tylko w TV i w Internecie.
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: abcd »

Cieszę się z wyboru singla. Jestem jednak pewien, że teledysk nie ujrzy światła dzienniego razem z premierą singla. Przecież Edyta kręci teledysk tydzień, montuje go 2 miesiące, a potem w końcu go nie wypuszcza... :?

Wytłumaczcie mi proszę jedno. Co to znaczy "przygotować singiel do premiery"?. Edyta zawsze to powtarza, trwa to bardzo długo. A co potem? Nie ma porządnej promocji, a ja mam wrażenie, że całe to przygotowanie polega na wrzuceniu singla na konto YT... Chyba, że napisaniu kilku górnolotnych słów przy okazji prmiery zabiera tyle czasu... :roll:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: vanity »

abcd pisze:Co to znaczy "przygotować singiel do premiery"?.
Gdyby to chodziło o innego artystę dałoby się napisać kilka istotnych punktów tego zagadnienia. Niestety chodzi o Edytę, która poprzez nabycie "20-letniego doświadczenia" zmodyfikowała je tak, że chyba Bursztynowa Komnata jest bliższa wyjaśnieniu 8)
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: Emila555 »

Aro pisze:Tutaj filmik który odnalazł KrzysiuF http://celebryci.wp.tv/i,Edyta-Gorniak- ... 5#m1013068
Świetna wiadomość, ja się cieszę, z tego singla :d Miło, że Edyta bierze pod uwagę propozycję fanów. Bardzo to doceniam. Myśle, że Consequences sprawdzi się w tej roli i porwie serca słuchaczy. Trzymam za to mocno kciuki.

Tak na marginesie ta nasza Edyta to jest niemożliwa :ha: Facet pyta ją o koncerty latem, a Edi mówi, że tak, tak, ten miesiąc faktycznie będzie muzyczny :ha: O ile mnie pamięć nie myli to maj zalicza się chyba jeszcze do wiosny, czy może ja o czymś nie wiem? :ha: Nie ma to jak dobry unik przed niewygodnym pytaniem :d Muszę się nauczyć takich sztuczek przed obroną :ha:

Nie wiem jak Wy to odbieracie, ale ten ,,dziennikarz'' przegina. Zapomniał co wypisywał o Edycie? A teraz proszę jak jej słodził, nie znoszę takich ludzi..... Edyta powinna powiedzieć mu bye, bye :d
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Consequences - nowy singiel

Post autor: beniu »

A mnie Consequences jakos nie porywa :( Wstydze sie troche ze Edyta wydala taka piosenke, niemniej jednak szanuje tych ktorzy lubia bawic sie w rytm niemieckiego disco. :tanczysam:
Na singiel wolalbym ''Obudzcie mnie'' <3 No ale zobaczymy, moze ''masowemu sluchaczowi'' sie spodoba. Juz widze jak Edyta smiga na Sunrise Festival w Kolobrzegu ^^
ODPOWIEDZ