Warszawa - 20 listopada 2016

Torwar - WARSZAWA. Finał L2L!

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Phealer33 »

Ktoś napisał, że choroby się nie planuje.
Zgadzam się.
Ale jeżeli Edyta czuła się osłabiona, powinna darować sobie latanie dookoła świata, tylko leżeć, regenerować się i dbać o siebie. Po części jest sobie sama winna.

Współczuję wszystkim, którzy wydali swoje oszczędności na hotele i bilety, żeby jakoś dotrzeć do Warszawy... Większość z nich nigdy nie odzyska już swoich pieniędzy.

Czy tylko ja jestem już znudzony tym, że Edyta wiecznie ma jakieś problemy?

Nic nigdy nie może dojść do skutku. Zawsze pojawiają się kpmplikacje "niezależne od niej". Nie znam drugiej artystki na świecie nad którą ciążyłoby takie fatum, jak nad Edytą.

Rok temu koncert w Warszawie był bez końca odkładany, bo "scena love2love jest duża i nie wszędzie się zmieści, więc management niezwłocznie szuka takiego miejsca, więc jeśli tylko się znajdzie to od razu zostanie ustalony termin i będzie podane do informacji publicznej".
W efekcie 8 miesięcy trwało znalezienie Torwaru i ustalenie daty koncertu.

Trochę wspomnień :) W 2012 miała być trasa MY, w czasie premiery płyty Edyta mówiła, że ma już spotkania z muzykami i jeśli chcemy aby trasa była dobrze wyprodukowana, musimy trochę poczekać. Ostatecznie w czerwcu pojawiła się informacja, że "trasy nie będzie, bo zbliżają się Mistrzostwa Euro 2012 dlatego producent trasy z artystką podjęli decyzję o niekonkurowaniu z tak ważnym wydarzeniem sportowym i przesunięciu trasy". Trasa rozpoczęła się po 3 latach.

W obu tych przypadkach, zapewne nie chodziło ani o "zbyt dużą scenę", ani o "ustąpienie pierwszeństwa mistrzostwom Euro", ale jak mówi pewne porzekadło, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...

Totalnie mnie ta wiadomość o odwołaniu koncertu przybiła...

Opłaciłem hotel i samolot. Nie będę się żalił, ale dla mnie 700 zł w plecy to bardzo dużo...

Życzę Edycie zdrowia.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2016, 22:40 przez Phealer33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: dorota »

jestem pełna podziwu, że ktoś specjalnie chciał przylecieć / przyjechać na jej koncert ...
dla mnie czasy te dawno już minęły...
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Monalisa »

Z Facebooka Edyty :
Edyta Górniak pisze:Moi Kochani,

Ogromnie Dziękuję za przepiękne słowa i intencje Wasze z okazji moich 44 Urodzin.
Wszystkie one są bezcenne dla mnie. Szczególnie po ostatnich doświadczeniach.

Allan wrócił juz do swoich codziennych obowiązków i szkolnych zajęć i jestem szczęśliwa patrząc na to, bo kilkanaście dni temu mogłam w sekundę stracić wszystko i utracić wszelkie perspektywy życia.

Poziom stresu, który udźwignęłam jako matka wywołał w moim organizmie wstrząs i kiedy tylko mój Syn stanął o własnych siłach i nie musiałam już być silna dla niego, mój organizm powiedział - dość.

Lekarze zdiagnozowali u mnie wyczerpanie i ropne wirusowe zakażenie górnych dróg oddechowych. Mimo przyjęcia wielu medykamentów, w tym także sterydów, organizm mój nie regeneruje się i nadal nie odzyskałam głosu. Rokowania lekarzy nie dały mi żadnej nadziei, że bede mogła stanąć na scenie przez najbliższe 2 tygodnie..

Jest mi ogromnie przykro, że nie spotkamy się w najbliższą niedziele, ale mój stan zdrowia nie pozwala mi na przylot do Polski.

Jestem pełna zrozumienia, że wielu z Was przekładało swoje plany, aby być częścią tego Jubileuszowego Koncertu, tym bardziej jestem przygnębiona, ale wobec całej sytuacji czuję się zupełnie bezsilna.

Organizator i Producent trasy szukają już nowej daty dla Koncertu "LoVe 2 LoVe".

Pozdrawiam,

Edyta Górniak
Awatar użytkownika
Tomek
Make it happen
Make it happen
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2016, 8:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Tomek »

endeven pisze:Chyba nikt sie nie zdziwi jak jutro nie podadzą nowego terminu. Większe zdziwienie, jeśli info pojawi się jutro. Do pięknych standardów przyzwyczaiła fanów Edyta
No i wykrakałeś, i hate you :wink:

Informację mają przekazać niezwłocznie jak będzie coś wiadomo, w przypadku koncertu w Krakowie w lutym to niezwłocznie wyniosło chyba kilka tygodni, potem na dniach też trwało trochę :) Ludzie na facebooku niecierpliwią się, bo niektórzy mają możliwość jeszcze przebukowania biletów lotniczych, z tym, że jutro ostatecznie muszą poznań nowy termin. Niech oni spinają te dupska żeby zminimalizować frustracje tych osób.
Ma pojawić się też informacja jak będzie można zwracać bilety. Gdy się to wydarzy, jakaś część ludzi będzie je zwracała - dni będą leciały, muszą one znów wejść do systemu i... muszą zejść, ciekawe czy ten początek grudnia jest realny
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Phealer33 »

Nie chcę studzić entuzjazmu, ale nie sądzę, aby w przeciągu miesiąca odbył się ten koncert...
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Monalisa »

Dla Edyty zdrowia może by było to lepsze aby koncert odbył się dłużej jak 2 tygodnie. Tak samo dla nas, będziemy pewniejsi że wszystko już ok. 2 tygodnie to jest za mało aby wyzdrowieć z ropnego wirusowego zakażenia górnych dróg oddechowych... do tego czas na próby. Jeśli ktoś zwróci bilety tak samo zanim spadnie rezerwacja w internecie będzie to trwało troszkę...

Co do strony na facebook "Edyta Górniak Love2Love - koncerty" uważam że właśnie dzięki Rafałowi mamy jakieś świeże informacje bo tak to może by był tylko link z jastrzab na fb Edyty zanim dziś wydała oficjalny komunikat więc nie rozumiem nagonki na tą stronę. Na bieżąco też są wstawiane informacje o jakim kolwiek występie, wydarzeniu, koncercie. A to też potrzeba na wszystko czasu i warto docenić.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5555
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Flux »

Phealer33 pisze:Ostatecznie w czerwcu pojawiła się informacja, że "trasy nie będzie, bo zbliżają się Mistrzostwa Euro 2012 dlatego producent trasy z artystką podjęli decyzję o niekonkurowaniu z tak ważnym wydarzeniem sportowym i przesunięciu trasy".
Dzięki za przypomnienie! Zdążyłem o tym zapomnieć, a to prawdziwy hit przecież! :D Jak nie Mistrzostwa Euro w piłce nożnej, to Światowe Dni Młodzieży czy śmierć Whitney Houston. No zawsze coś stoi na przeszkodzie! Jestem ciekaw, kto wciąż sabotuje karierę diwy... Hmm?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5909
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Kopaneek »

Flux pisze:Jestem ciekaw, kto wciąż sabotuje karierę diwy... Hmm?
Życie. :edi:
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Monalisa »

Informacja z strony Torwaru:
Witam serdecznie

Z przykrością informujemy,że planowany koncert Edyty Górniak "love2love"
20.11.2016 Warszawa z przyczyn niezależnych od organizatora nie odbędzie się.
Nadmieniamy iż trwają rozmowy z managerem Edyty Górniak dotyczące ustalenia
nowego terminu koncertu.( może to jednak potrwać)

Procedura dokonania zwrotów biletów jest Państwu znana.

Dziękujemy za miłą współprace.
Jarosław Witkowski
Czyli wyraźnie jest napisane że termin jest ustalany - "może to jednak potrwać " czyli nie wiadomo ogólnie kiedy się odbędzie a tym bardziej termin miał być podany wczoraj.
Awatar użytkownika
Tomek
Make it happen
Make it happen
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2016, 8:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Tomek »

Znalezione na facebooku:
Zgadzacie się z tą opinią?
"Witam prosze wybaczyc ze sie nie przedstawie Jestem osoba dobrze poinformowana najlepiej ze wszytkich Edyta Górniak wystawiła wszystkich do wiatru . Dowiadujemy sie na kilka dni przed niedzielnym koncertem jaka jest chora natomiast organizatorzy wychodza ze skóry aby znalezc i przełozyc na pózniejszy termin koncert Finał trasy LOVE2LOVE z goscmi specjalnymi... Wiem ze były przedstawione 2 terminy początek oraz koniec grudnia,,Czasu na wyleczenie gardełka az nadto Sprawdziłam artysci i spiewacy operowi tylko usmiechają sie pod nosem na potwierdzenie moich słów Szanowna artystka NIE JEST ZAINTERESOWANA zagraniem własnego koncertu dla własnej publiczności Organizujący ten koncert dostaja tylko niejasne małoczytelne informacje Wychodzi na to ze pani Edyta Górniak boi sie zagrac w Warszawie ma gdzies swoich wiernych fanów którzy to zarezerwowali hotele , pokupowali bilety na kolei Ba dowiedziałam sie ze nawet przylatuja ci najwierniejsi samolotami - rejsy zabukowane. Ludzie którzy pracowali dla zorganizowania tego finału trasy zostaja z niczym oraz z przekonaniem co potrafia lub juz nie potrafią nasze blednące gwiazdy. Wielkie wyrazy współczucia dla osób które poświęciły swój czas pieniądze i doznały upokorzenia Jestem z wami BO NADZIEJA UMIERA OSTATNIA Nick- JUSTYNA"
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: dorota »

mi się wydaje,że

1. ciężko jest znaleźć nowy termin i salę na organizację takiego koncertu i to w grudniu, gdyż jest to gorący okres przedświąteczny i wszystko już zabukowane, do tego scena musi spełniać określone wymagania

2. Edyta sama nie wie do końca, ile czasu będzie potrzebować na wyleczenie się do końca, a śpiewanie z na w pół wyleczonym gardłem nie jest dobre

3. Edyta nie ma managementu więc nie wiem, z kim oni tam się kontaktują, organizatorzy.. do tego w USA jest bodajże przesunięcie czasowe ok 6h więc zanim Edyta wstanie i odpisze im na pytanie to u nas już noc i tak się pewnie mijają ... :D

4. wiem co znaczy samotność i pod tym względem strasznie mi jej szkoda, bo ona jest tam sama z synem, a dla siebie nie ma żadnego wsparcia .. no chyba że wujek Foster już się panoszy po domu :lol:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5909
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Kopaneek »

Groupon rozsyła info, że koncert jest odwołany a pieniądze zostaną zwrócone.
Mnie muszą zwrócić aż 0 zł.

Moja reakcja -> http://hostuje.net/file.php?id=60e09a4a ... 670f05e36c
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 949
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: ediva »

Nie będzie koncertu, nie będzie płyty, nic nie będzie.
Będzie za to wywiad dla Vivy o jej ciężkim roku, chorobie Allana, rozpoczynaniu nowego etapu i "odnajdywaniu siebie na nowo" w USA. :edi:
StormsOfSilence
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 18 lis 2016, 15:12
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: StormsOfSilence »

Koncert odwołany?
Hej,
Właśnie otrzymałem informację z Radia WAWA, że bilety, które wygrałem na koncert są nieważne, bo organizator przekazał im właśnie informację, że Edyta całkowicie ODWOŁAŁA swój koncert.
Cytuję: "Taką otrzymaliśmy wiadomość od firmy, która ten koncert organizowała, że on został całkowicie odwołany. Nie wynika to z naszej winy, bo to jest wyłącznie kwestia niedogadania się z artystką".
:(
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: KrzysiekF »

Na biletynie są bilety na 18 grudnia :lol3:
ODPOWIEDZ