The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: strzalka21 »

Piter pisze:Miałoby to sens, gdybyś wyciągnął z całej akcji pewne wnioski.
Jakoś ominęła mnie ta całą akcja, a wniosków z bzdur nie da się wyciągnąć. A poza tym po przeczytaniu wpisu Edyty byłem już za nadto przepełniony sensem :edi:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice of Poland

Post autor: Piter »

To widać, nadąłeś się nim jak gazem i prędko spier-dzia-łeś.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: strzalka21 »

Piter pisze:To widać, nadąłeś się nim jak gazem i prędko spier-dzia-łeś.
No jasne mnie odeszło, innym padło na mózg
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 557
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: The Voice of Poland

Post autor: betka »

Piter pisze:To, że wyraził swoje zdanie.
Ale to właśnie jest absurdalne- po 10 latach?
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

Zero szacunku do Kayah, każdego sprawa co robi ze swoim ciałem i nie powinniście oceniać Kayah za to jak wygląda, jak nie cenicie jej muzyki trudno. Oceniajcie Edytę, jestem jej fanką ale ona robi dużo gorsze że czy niż Kayah chodzi mi o prywatne sprawy rodzinne i opowiadaniu o nich w mediach. I z tego co wiem jest bardziej lubiana niż Edyta i bardziej ceniona jako piosenkarka, ze smutkiem to powiem, ale lubię Edytę i niech sobie robi co chce, Kayah tak samo.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: The Voice of Poland

Post autor: dorota »

no niestety, d*** nie urwało, ani niczego innego, W OGÓLE mi się nie podobała interpretacja NPOW naszej Edki
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: The Voice of Poland

Post autor: princess_edyta »

[quote="simonw"]no u mnie od wczoraj jest ten program dzis 2 odslona :)
moze ktos chce ogladac z was i sledzic, o to strona :
http://www.prosieben.de

Ogladanie tego jest tylko mozliwe w Niemczech !REA jest HOT :)
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Natu$ »

Tak się oburzyliście na zachowanie Nergala, że aż pofatygowałam się na YT i obejrzałam i... nie wiem, o co chodzi. :P To że Edyta zmasakrowała hymn słyszałam już milion razy i nie robi to na mnie wrażenia, nie ważne, czy powie to Kowalski spod sklepu, czy osoba publiczna. No a ten tekst "Polska grała z Seulem" to śmiech na sali. :lol3:

Bardziej mnie razi to zachwalanie Edyty B., tak jakby to była Jej piosenka. Gdyby Nergal nie wymienił nazwiska "Górniak", to by ono w ogóle nie padło, bo nawet Urbański powiedział, że to piosenka Bartosiewicz.

Widziałam jeszcze występ Damiana - jest świetny! Choć Monika także. Ciekawie będzie.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: The Voice of Poland

Post autor: LaFidelite »

fanusia_anka pisze:Zero szacunku do Kayah, każdego sprawa co robi ze swoim ciałem i nie powinniście oceniać Kayah za to jak wygląda, jak nie cenicie jej muzyki trudno. Oceniajcie Edytę
Wielokrotnie na tym forum pisano, że Edyta jest osobą publiczną, więc musi liczyć się z negatywnymi opiniami na jej temat. O ile mi wiadomo, Kayah też jest.
fanusia_anka pisze:ona robi dużo gorsze że czy niż Kayah chodzi mi o prywatne sprawy rodzinne i opowiadaniu o nich w mediach.
:wow: :blink: :laugh:
Myślę, że to kwestia osobistej oceny każdego człowieka. Dla jednych może to być zachowanie naganne, dla innych niekoniecznie.
fanusia_anka pisze:I z tego co wiem jest bardziej lubiana niż Edyta i bardziej ceniona jako piosenkarka
Może jest bardziej lubiana, ale nie byłabym taka pewna, że ludzie uważają ją za lepszą wokalistkę.
Zdania są podzielone, jak zawsze w takich sprawach. A może masz ochotę założyć, że opinia jednego człowieka ma większą wartość od opinii drugiego. Na takiej zasadzie na pewno mogłabyś dojść wniosków, jakie sobie już wcześniej wymyśliłaś.
Zresztą...co to ma w ogóle do rzeczy?
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 368
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: The Voice of Poland

Post autor: Fan17 »

Ja nie odważyłbym się zaśpiewać tej piosenki (chyba że w domu :D ) i nje ze względu dla tego, że została napisana przez Bartosiewicz, ale, że zaśpiewana fenomenalnie przez Edytę Górniak. Już mniej boli mnie ten tekst Nergala, niż to, że nazwisko naszej Edyty nie zostało nawet wymienione,,masakra
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: The Voice of Poland

Post autor: vanity »

LaFidelite pisze:Może jest bardziej lubiana, ale nie byłabym taka pewna, że ludzie uważają ją za lepszą wokalistkę.
Kayah jest uważana za wokalistkę, jeżeli gdzieś się pojawi, można być pewnym, że będzie to związane z pracą, Edyta jest postrzegana jako (często płaczka) celebrytka, która pojawia się aby popozować fotografom w nowej kiecce albo obrzucić kogoś błotem w prasie. Tak to niestety wygląda.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

Dziękuję o to mi chodziło i się z tym zgadzam.
Głosowało i jeśli chodzi o piosenki uwielbiam, cenię głoś Edyty jest na pewno jednym z najlepszych w Polsce. Kayah robi inną muzykę, taką którą osobiście nie słucham, może po za Testosteronem , Jak skała, Prócz ciebie nic to dość znane piosenki ale chodzi mi jakim ktoś jest człowiekiem i jak go ludzie w Polsce postrzegają niestety tu nie tylko głos się liczy. Ale każdy może mieć inne zdanie, nie każdy musi lubić Kayah ja nic nie muwię ale jako człowiek wydaję mi się że jest super babką.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: The Voice of Poland

Post autor: ja30 »

sluchalem wczoraj tego wystepu. Cos okropnego juz powinnien dawno odpasc z tego programu.
Co to tej kayah to dziwnie mysli od kiedy jesli kos napisze dana piosenke to piosenka jest jego jesli wczesniej jest dana komu kto ja wykonuje . To jak NP: Madonna dostaje piosenke od gagi to piosenka jest gagi? itp. Ja mysle ze ta pani tak powiedziala specjalnie bo chyba nie lubi Edyty.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

No i mamy finalistów. Według mnie do finału powinni przejść:
- drużyna Nergala - los bywa przewrotny. Najsłabszy muzycznie juror miał najsilniejszą muzycznie drużynę i to on powinien być uczniem swoich podwładnych. A do finału według mnie powinna przejść Monika.
- drużyna Kayah - do finału według mnie powinien przejść Filip Moniuszko.
- drużyna Piaska - do finału według mnie powinien przejść Rafał Brzozowski.
- drużyna Ani - do finału według mnie powinien przejść (no i przeszedł) Piotr Niesłuchowski, który mam nadzieję, że wygra ten program :).
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: angela2311 »

Oj dlaczego Monika odpadła, szkoda mi jej bardzo :placzka: Wiem, że Damian jest świetny i nawet jest bliższy moim gustom muzycznym, ale Monika jest genialna. I to ona powinna być w finale. W ogóle najlepiej jakby obydwoje trafili do finału, bo oni w porównaniu do drużyny np Kayah (gdzie zgadzam się z Nergalem, że Mateusz to tylko mniejsze zło) byli o niebo lepsi. Duet z utworem Doorsów świetny. :D
Wolałabym również Rafała Brzozowskiego zamiast Antka.
Dobrym wyborem jest na pewno Piotr, którego lubiłam od początku i tak już zostało. :)
Co do Oli to się uśmiałam podczas jej występu, bo wchodzi moja mama i mówi: "A co ona tu wyszła na scenę i beczy jak baran" :hahaha: I powiedziała to w takim momencie, że rzeczywiście prawie tak było. :lol3:
Podoba mi się jej głos, jest oryginalny z i cieszy mnie, zawsze miała własną interpretację, ale dzisiejsze wykonanie tej piosenki bardzo mi się nie podobało. Ale widziałam, że ludziom przypadło do gustu bo dostała więcej głosów od Piotrka.

A i trzymam kciuki za Damiana, niech wygra ten program! :D
ODPOWIEDZ