Edyta Bartosiewicz

Czekając na... powrót

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: KrzysiekF »

Teledysk mizerny. Jednak nie o to chodzi. Edyta ma już 1 miejsce LP 3. Będzie mieć OLIS , doskonale recenzje i pewnie mnóstwo nagród branży. A najważniejsze szacunek odbiorców...bez zbędnej napinki, kolorowych ustawek i piórek w pupie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5555
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Flux »

Miło widzieć Bartosiewicz w takim skromnym, dość naturalnym wydaniu, bez tony makijażu (choć Ewa Gil czeka w pogotowiu :lol3:), uśmiechniętą i bezpretensjonalną. Prostota bywa wielką siłą. Utwór robi niespecjalne wrażenie, jest bardzo typowy dla Edyty, ale nie od każdego artysty należy oczekiwać zmian. Produkt wykonany w atmosferze ochronnej, gdzie wokalistka ani na moment nie wychodzi poza strefę bezpieczeństwa. Porusza się po znanych sobie rejonach, co z pewnością zadowoli fanów. Dostaną więcej tego, co zdążyli pokochać.

PS. w tym klipie widać, że Bartosiewicz wybrała autostradę zamiast leśnej drogi :placzka:
Ostatnio zmieniony 21 lip 2013, 11:47 przez Flux, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Aro »

Tylko pozostaje pytanie czy ten materiał jest aż tak dobry czy dostanie te wszystkie nagrody, miejsca pierwsze tylko dlatego, że to Edyta Bartosiewicz i tak długo milczała. Heya bardzo lubię, ale oni zgarniają Fryderyki z automatu. Wystarczy, że coś wydadzą.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: karen »

Gdyby tą piosenkę ("Rozbitkowie") nagrała i wydała (identyczną,bez żadnych zmian) przykładowo Kowalska Steczkowska Lipnicka czy ktoś jeszcze inny nawet by nie weszła na LP3...
Ta piosenka to nic szczególnego-no,ale nagrała ją Bartosiewicz i jest już jedynka na LP3!
Jestem wręcz w szoku ze Edyta po takiej przerwie, po tyle obietnicach wydaje jako singiel który ma promować płytę-taką nijaką pioseneczkę...Oczywiscie, ja nie spodziwałam się że Edyta nagra teraz coś w stylu Enej czy jakieś disco etc, zwyczajnie liczyłam na coś ambitniejszego -na coś naprawę pięknego czy wzruszającego. A ta piosenka jest do bólu nijaka, mdła i jak dla strasznie nuuuuuudna... Niestety :?
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Marrcino »

Teledysk kiepski, nic ciekawego :? Ale utwór nadal mi się bardzo podoba ;)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: dorota »

Edyta chyba nie zauważyła,że w ciągu ostatnich 20 lat rynek muzyczny uległ zmianie :lol3: :lol3: :lol3:

NIE NIE i jeszcze raz NIE dla Edyty i jej nowej płyty :?
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: ja30 »

nic z tego nie bedzie nie pomoze LP3
nie zmieni sie i nie wejdzie w tok myslenia dzisiejszego to moze juz zostac w domu
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Meg »

Edyta nie musi podążać za obecnymi trendami - całe szczęście! chyba nikt by tego nie chciał.

Jedna Edyta udająca nastolatkę wystarczy.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: ja30 »

nie mowie ze musi byc nastolatka ale moze zmiec troche styl muzyczny bo to co terza daje na tace to cofniecie sie w lata 90. no ale zobaczymy jaki to bedzie powrod. nie wroze sukcesu
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: chicken1506 »

Zobaczyłem i się przeraziłem. Obraz nędzy i rozpaczy ...
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Blur »

Edyta Bartosiewicz w Czwórce, cz II.

Uwielbiam wywiady Uli Kaczyńskiej w tym programie EX Magazine, fantastyczna rozmowa z Marią Peszek, znajdźcie sobie na oficjalnym kanale PR na YT.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: karen »

Ponoć premiera płyty 30 września :hellobaby:
nawet jestem jej ciekawa, chociaz singiel promujacy brzmi jedynie jak jakiś odrzut z poprzednich płyt !
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Aro »

To nie żaden odrzut tylko kawałek który miał wyjść ponad 10 lat temu na płycie. Można więc przypuszczać, że sama piosenka powstała w końcówce lat 90-tych. Brzmi tak trochę jak stara Edyta. Pewnie cała płyta będzie się składała z tego typu utworów. Fani i tak kupią. :)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: karen »

jako zapychacz na płytę to ok,ale jako singiel promoujacy całą płytę -słabo. dla mnie to jedna ze słabszych piosenek Bartosiewicz i nic nie poradzę. tak czuję, nie będe słodzic tylko dlatego że w końcu łaskawie cos wydała!
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Blur »

Edyta powiedziała, że piosenka nie jest w ogóle reprezentatywna dla albumu i ja się tego będę trzymać, szczególnie, że trzy inne utwory, które znajdą się na albumie (Niewinność i dwa poznane podczas OWF trzy lata temu) totalnie mnie urzekły, tak w warstwie melodycznej jak i przede wszystkim tekstowej.

Do Rozbitków mam ambiwalentne odczucia, na początku piosenka średnio mi sie podobała, określenie zapychacz idealnie do niej by pasowało, ale... w ostatnich dniach praktycznie codziennie słyszałem ją w radiu i muszę przyznać, że świetnie jej się słucha jako tło. Jest to naprawdę fajny kawałek do słuchania w samochodzie czy podczas pracy, mimo iż na ipodzie sobie go nie puszczam.

A klip rzeczywiście fatalny, to mogły być elementy jakiegoś filmiku making off albumu, ale jakość tego wideo absolutnie nie nadaje się do teledysku. Mam nadzieje, że następny klip (o ile powstanie) będzie zrealizowany profesjonalnie.

Tak czy inaczej, ja jestem zachwycony powrotem Edyty, jej muzyka to element mojego dzieciństwa i czuje do niej ogromny sentyment.
ODPOWIEDZ