Mariah Carey

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Mariah Carey

Post autor: alternatywna »

Moja ukochana zagraniczna artystka. Tak się cieszę że przyjedzie. Troszkę boję się o sprzedaż biletów . Kurczę usłyszeć ja na żywo . Mega. Ale schudła brawo. Super wygląda i twarz taką młodszą ma czy mi się wydaje ?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Mariah Carey

Post autor: Kamui Shiro »

Sprzedaż nie powinna być moim skromnym zdaniem niska. Mariah to legenda. W ogóle nie wiedziałem, że ona już miała koncert w Polsce :o (Charmbracelet Tour)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mariah Carey

Post autor: niuto »

Nie miała koncertu w Polsce, skąd takie informacje?
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 570
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Mariah Carey

Post autor: Margaret »

Też się zdziwiłam (i nie wiem na ile jest to prawdziwe), ale na angielskiej wikipedii istnieje taka informacja:

November 07, 2003/ Warsaw/ Poland/ Hala Torwar --> Charmbracelet World Tour
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Mariah Carey

Post autor: ANETA »

Teraz gdy się zdecydowałam widzę, że zostały już tylko słabe bilety, płyta tylna i trochę trybun. Nigdy tam nie byłam wiec nawet nie wiem czy to blisko sceny. Jechać 8 godzin aby zobaczyć Mariah na telebimie to trochę słabo.
W Warszawie mogłabym stać nawet na samym końcu, byle tylko tam być ale Kraków jest po prostu za daleko. Z drugiem strony ona juz wiecej nie przyjedzie do Polski, to oczywiste... :/
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Mariah Carey

Post autor: Kamui Shiro »

Sprawdzaj, może ktoś będzie sprzedawał lepsze bilety później. Mnie interesują z reguły tansze i najtansze miejsca przy takich koncertach, coś tam z wykonawcy też widać. I takich miejsc, mam nadzieję, nie zabraknie zaraz, bo jeszcze nie zamierzam kupować ^ ^
+ czasem miejsca wyprzedane w pierwszych tygodniach, a potem magicznie ich przybywa... ;)
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1129
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mariah Carey

Post autor: Pawel »

To już nie chodzi o to czy ona będzie blisko czy daleko ale o nastrój jaki będzie podczas koncertu. Być na miejscu a oglądać filmik na yt to dwie różne rzeczy
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Mariah Carey

Post autor: theshape »

Lepsze bilety sa obecnie niedostepne. Zwykle sprzedaz biletow na tego typu koncerty gwiazdy duzego formatu zaczyna sie od gorszych i tanszych biletow. Lepsze powinny byc dostepne pozniej. Ja zwykle kupuje lepsze bilety pozniej. ;)
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Mariah Carey

Post autor: rafal22 »

theshape pisze:Lepsze bilety sa obecnie niedostepne. Zwykle sprzedaz biletow na tego typu koncerty gwiazdy duzego formatu zaczyna sie od gorszych i tanszych biletow. Lepsze powinny byc dostepne pozniej. Ja zwykle kupuje lepsze bilety pozniej. ;)
Gadasz takie głupoty, że aż czytać się nie da. Najlepsze bilety były do kupienia tydzień przed oficjalna sprzedażą tylko dla osób zarejestrowanych w jej fun klubie, ceny sie wahały od 900 zł do 2900 zł za bilet. Jak ruszyła sprzedaż bilety znikały w kilka sekund, wiem bo sam miałem problem aby kupić. teraz zostały słabe miejsca ale do koncertu jeszcze 4 miesiace wiec na bank sie sprzedadzą.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Mariah Carey

Post autor: Kamui Shiro »

No to jak znikały w kilka sekund, to były raczej niedostępne, proste... po co zaraz na niego napadasz? ;]

Ja się z reguły takimi sprawami nie przejmuję, nie przypominam sobie takiej sytuacji, żeby na jakiś koncert tego typu nie można było pójść, kupując bilet w ostatnim tygodniu przed (no chyba że dzień przed). Podkreślę, że koncertowym wyjadaczem ani trochę nie jestem, nie znam się i mogę bzdurzyć.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Mariah Carey

Post autor: theshape »

rafal22 pisze:
theshape pisze:Lepsze bilety sa obecnie niedostepne. Zwykle sprzedaz biletow na tego typu koncerty gwiazdy duzego formatu zaczyna sie od gorszych i tanszych biletow. Lepsze powinny byc dostepne pozniej. Ja zwykle kupuje lepsze bilety pozniej. ;)
Gadasz takie głupoty, że aż czytać się nie da. Najlepsze bilety były do kupienia tydzień przed oficjalna sprzedażą tylko dla osób zarejestrowanych w jej fun klubie, ceny sie wahały od 900 zł do 2900 zł za bilet. Jak ruszyła sprzedaż bilety znikały w kilka sekund, wiem bo sam miałem problem aby kupić. teraz zostały słabe miejsca ale do koncertu jeszcze 4 miesiace wiec na bank sie sprzedadzą.
Natomiast ty - zdaje sie - czytac nie potrafisz, wiec zbedne sa dalsze wyjasnienia tekstu pisanego co, jak i gdzie.
Naucz sie czytac, a potem zabieraj sie do dyskusji, to taka mala rada na przyszlosc.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mariah Carey

Post autor: niuto »

Naprawde już ludzie rzucili się tak na bilety na Mariah? Czy może rzeczywiście jest tak, jak mówi Theshape, czyli kolejne partie biletów będą dodawane etapami? Bo przy całej miłości do Mimi trudno mi uwierzyć na tak ogromne zainteresowanie jej koncertem w Polsce. A biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie państwewka ościenne też zostaną odwiedzone szturmu z zagranicy bym się nie spodziewał.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1129
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mariah Carey

Post autor: Pawel »

z tego co zauważyłem część biletów jest dostępnych na stronie livenation.pl a część na eventim.pl
kupując bilet warto sobie porównać aby wybrać sobie lepsze miejsce.
Wydaje mi się, ze nie będzie już tych w sektorach blisko sceny bo one zwyczajnie rozeszły się w pierwszej kolejności
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Mariah Carey

Post autor: ANETA »

Co wiec radzicie ? Czekać aż może kilka osób zwróci bilety czy zamawiać to co jest ? Nigdy nie zamawiałam biletów więc nie wiem czy często ludzie zwracają i jeszcze mam szansę na złapanie dobrego biletu. Cena nie gra roli. Zależy mi na miejscu. Tylko to przekona mnie do pokonania tylu kilometrów (mega choroba lokomocyjna :/)

A i jeszcze jedno: lepiej widać scenę z trybun czy z tylnej płyty ? Wzrostem nie grzeszę więc jak znam zycie na płycie stałoby przede mną miliard wysokich osób i nic bym nie widziała wiec juz skłaniam się ku trybunom premium.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1129
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mariah Carey

Post autor: Pawel »

Jedne co mogę powiedzieć, to raczej nie ma czegoś takiego jak zwrot biletów chyba, że impreza zostanie odwołana lub przełożona
ODPOWIEDZ